OLED جدید نینتندو سوییچ: همه کارهایی که می تواند انجام دهد (و نمی تواند)

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nintendoswitcholedmodel-02

سوییچ جدید که در ماه اکتبر عرضه می شود دارای یک صفحه نمایش ۷ اینچی OLED است. بقیه به روزرسانی ها … بسیار جزئی است.


نینتندو

نسخه جدیدی از نینتندو سوییچ امسال پیش بینی می گردید ، اما ما دقیقاً نمی دانستیم چه موقع یا چه فرقی با آن دارد. حالا ما می دانیم نسخه ای با نمایشگر OLED بزرگتر نمایشگر OLED در ۸ اکتبر ، درست در کنار بزرگترین بازی تعطیلات شرکت ، Metroid Dread در حال آمدن است.

سوئیچ جدید که ناگهان اعلام گردید ، مانند یک فکر بعدی (بدون نام جدید جذاب مانند Super Nintendo Switch) ، و اگر انتظار یک سوئیچ ۲ کاملاً جدید را داشتید که تمام خواسته های شما برآورده گردیده باگردید ، این نیست. چیزی که به نظر می رسد یک سوئیچ قابل ارتقا به تدریج است که دارای چند مزیت اضافی است و اگر ۵۰٪ اضافی نداشته باشید ، اگر قبلاً مالک آن نیستید. درست در کنار Switch و Switch Lite فروخته خواهد گردید.

اگر به خرید سوئیچ یا Switch Lite نزدیک هستید ، آیا اصلاً ارزش صبر دارد؟ همه اینها به آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی دارد.

صفحه نمایش ۷ اینچی OLED جدید

چه جدید: این سوییچ جدید در مورد صفحه نمایش OLED کمی بزرگتر است. ارتقا ۷ ۷ اینچی حداقل باید در مقایسه با سوییچ ۶ اینچی که اکنون در دسترس است ، مشاهده متن کوچک را آسان تر کند. سوئیچ (ahem) به OLED باید به معنای نمایشگر پر جنب و جوش با سطح سیاه بهتر باگردید ، اما ما هنوز صفحه نمایش را در مقایسه با آنها مشاهده نکرده ایم. هرچند که هنوز هم یک صفحه با وضوح ۷۲۰p است.

پایه کیک بهتر: پایه کیک سوئیچ اصلی وحشتناک است و فقط از یک زاویه پشتیبانی می کند. پایه پایه جدید نباید به همین راحتی پیچیده شود و با زوایای مختلف تنظیم می شود. خوب اگر سوئیچ خود را زیاد بالا ببرید (که من این کار را نمی کنم). همچنین ، زوایا باید آن را برای بازی های رومیزی چند نفره بسیار بهتر کنند.

بلندگوهای بهتر: نینتندو نوید بلندگوهای بلندگوهای سوئیچ را می دهد ، اما باز هم ، ما آنها را برای مقایسه آزمایش نکرده ایم.

فضای ذخیره سازی داخلی: ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی در مقابل ۳۲ گیگابایت در سوییچ اصلی وجود دارد. این مهم یک تن نیست ، فقط یک کارت MicroSD بخرید و صدها گیگ اضافه کنید (۲۰ تا ۴۰ دلار اخیراً می تواند بسیار زیاد شود).

داک از پشتیبانی اترنت برخوردار است: داک سوییچ جدید اترنت سیمی را اضافه می کند ، چیزی که داک اصلی سوئیچ فاقد آن است. یک امتیاز خوب ، به خصوص اگر انتظار دارید که متصل بمانید.

کمی گسترده تر و سنگین تر است: یک تغییر جزئی در ابعاد فیزیکی به این معنی است که سوئیچ OLED در برخی از آن ساخت های مقوایی قدیمی Labo جای نمی گیرد ، طبق گفته نینتندو. اگر طرفدار Labo هستید فقط FYI باشید. همین امر در مورد برخی موارد و استندها یا سایر لوازم جانبی نیز صدق می کند ، اگرچه ظاهراً در داک اصلی سوئیچ جای می گیرد. عرض اضافی ۰٫۱ اینچی (تا ۹٫۵ اینچ) چیز بزرگی نیست ، اما افزایش وزن (به ۰٫۹۳ پوند ، از ۰٫۸۸ پوند سوییچ) می تواند نگه داشتن آن را برای مدتی دشوار کند (Switch Lite تنها ۰٫۶۱ پوند است) ).

 screen-shot-2021-07-06-at-11-44-16-am.png

مقایسه اندازه و صفحه نمایش بین مدل ها (از وب سایت نینتندو).


نینتندو / عکس از اسکات استین / CNET

چه خبر جدیدی نیست

بدون بازی ۴K. شایعات به سوئیچ خروجی ۴K اشاره داشتند كه می تواند در هنگام اتصال گرافیك بهتری را در تلویزیون نشان دهد. این اتفاق نیفتاد انتظار داشته باشید که همان بازی ۱۰۸۰p بر روی سوئیچ OLED هنگام اتصال ، و ۷۲۰p در حالت دستی داشته باشید. نینتندو مشخص نکرده که چه نوع تراشه ای در OLED سوئیچ وجود دارد – آیا اصلاً از نسخه اصلی بهبود یافته است؟

همان شادی های منفی قدیمی. کنترل کننده های ابتکاری Joy-Con به گردیدت پیر گردیده اند و بسیاری از آنها مستعد مشکلات رانش هستند . آنها محرک آنالوگ ندارند ، و من گیم پلی بلوتوث آنها را گاهی اوقات عقب می اندازم. شما در OLED سوییچ به روزرسانی های جالب Joy-Con ندارید (این بدان معناست که حداقل با Joy-Cons قدیمی تر شما نیز کار خواهد کرد). سوئیچ OLED در یکی از دو مدل خود دارای Joy-Cons سفید است.

بدون صدای بلوتوث. به نظر نمی رسد پشتیبانی بیشتری از هدفون های بلوتوث وجود داشته باگردید که دیوانه کننده باگردید. Switch و Switch Lite به هدفون های سیم دار ۳٫۵ میلی متری احتیاج دارد ، مگر اینکه آداپتور هدفون بی سیم USB-C را وصل کنید.

دوام باتری. باید همان سوئیچ قابل اتصال ۲۰۱۹ باگردید. نینتندو می گوید که OLED Switch باید ۴٫۵ تا ۹ ساعت باتری داشته باگردید ، در مقابل ۳ تا ۷ ساعت Switch Lite. سوییچ های قابل اتصال که بعد از اواخر سال ۲۰۱۹ ساخته گردیده اند نیز ۴٫۵ تا ۹ ساعت باتری دارند ، اما هر کسی که سوئیچ ۲۰۱۷ اصلی داشته باگردید ممکن است یک نسخه جدید را در نظر بگیرد.

 nintendoswitchfamily-01

سوئیچ جدید در کنار سایر مدل های سوئیچ. این ۵۰ دلار افزایش قیمت دارد.


نینتندو

آیا منتظر سوئیچ OLED هستید؟

من سوئیچ جدید را امتحان نکرده ام و نمی دانم که نمایشگر و بلندگوها چقدر خوب هستند. اما این یک نسخه بسیار جزئی ارتقا یافته است ، بنابراین دارندگان هر سوییچ دیگر احتمالاً نیازی به آن ندارند.

اگر شما سوییچ ندارید و یک تلویزیون قابل اتصال به تلویزیون را می خواهید ، ۵۰ دلار اضافی برای این نسخه در نظر می گیرم. ، فقط برای نمایش آن (و پایه ایستاده).

اگر سوئیچ متصل به تلویزیون را می خواهید ، Switch Lite هنوز همان وضعیت را دارد – و هنوز هم کاملاً خوب است.

و اگر اخیراً سوئیچ خریده اید: نفس کشیدن به نظر نمی رسد این نسخه جدید هر آنچه را که شما به گردیدت می خواهید اضافه کند و سوئیچ موجود شما احتمالاً خوب است. (گفته گردید ، طرفدار سوییچ من شروع به تولید سر و صدای عجیب و غریب می کند.)

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت