مجموعه جدید Seinfeld Lego شامل آپارتمان جری و یک قطب Festivus است

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مجموعه Seinfeld Lego

نسخه آجری باند در آپارتمان جری در نیویورک آویزان است.


لگو

اجرای عدالت در مورد رقص معروف و ناجور شخصیت Seinfeld برای مینی پیگ Elaine Benes ممکن است دشوار باگردید ، اما احمقیت بیشتری وجود دارد که می توانید با یک مجموعه جدید لگو که به افتخار کمیته تبلیغات دهه ۹۰ احترام می گذارد ، دوباره ایجاد کنید.

علاوه بر یک مینی ایلین ، مجموعه همراه با مینی فیگورها برای چهار شخصیت اصلی دیگر: جری ، جورج ، کرامر و نیومن (“نیومن!”) ، مثل همیشه تلخ به نظر می رسد. این مجموعه شامل آپارتمان جری در نیویورک است که با تلفن مناسب دهه ۹۰ و یک درب ورودی که می تواند هر زمان که کرامر شارژ می شود باز شود ، تکمیل می شود. همچنین یک مرحله ساختنی وجود دارد که جری می تواند کارهای متداول خود را انجام دهد. و بله ، حتی یک قطب Festivus برای جشن تعطیلات ساختگی ۲۳ دسامبر که توسط این نمایشگاه معروف گردیده است.

جری ، کرامر و جورج احتمالاً در مورد زندگی دوستانه جورج صحبت می کنند


لگو

Seinfeld ، ساخته گردیده توسط جری Seinfeld و لری دیوید ، برای اولین بار در ۵ ژوئیه ۱۹۸۹ پخش گردید ، و ۱۸۰ قسمت آن شخصیت ها و عبارت های واضحی را تولید کرد – مانند “تنظیم کردن” و “yada yada ، yada” – که تا امروز ادامه دارد.

مجموعه Seinfeld در سایت Lego Ideas آغاز به کار کرد ، جایی که هر کسی می تواند مفاهیمی را ارائه دهد ، اما ۱۰،۰۰۰ نفر باید قبل از اینکه Lego فکر کند آن را به یک مجموعه تبدیل می کند ، به یک ایده رأی دهند.

اعتبار این اعتبار به برنت والر ، فوق العاده استرالیایی Seinfeld است.

“من Seinfeld را در دهه ۹۰ دوست داشتم و اخیراً همه آنها را دوباره تماشا می كردم. من تصور می كردم كه وجود یك مجموعه لگو Seinfeld وجود ندارد. بنابراین برای حل آن تلاش كردم و بهترین اجرای آپارتمان جری را انجام دهم. والر در بیانیه ای گفت.

این مجموعه برای اعضای Lego VIP از ۲۱ ژوئیه در فروشگاه های Lego و بصورت آنلاین در اینجا و برای بقیه در تاریخ ۱ آگوست در دسترس خواهد بود. این مجموعه در حدود ۷۹٫۹۹ دلار ، ۶۹٫۹۹ پوند و AU به فروش می رسد ۱۰۷ دلار مشکلی نیست

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت