تسلا سایبرتراک در حال دریافت فرمان چرخ عقب ، توییت های مشک است

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تسلا سایبرتراک

تسلا

اولین بار در نوامبر ۲۰۱۹ اعلام گردید ، شما فکر می کنید که طراحی و مهندسی تسلا Cybertruck تقریباً به طور کامل پخته گردیده به عنوان خودروساز باگردید آماده می شود تا در اواخر سال جاری تولید را افزایش دهد. با این حال ، یک توئیت شنبه توسط مدیر عامل شرکت الون ماسک نشان می دهد که این خودروساز هنوز سخت کار می کند و فرمان چرخ های عقب را به وانت پیکاپ کاملاً الکتریکی خود به سبک علمی-تخیلی اضافه می کند و وعده بسیاری از چیزهای جالب دیگر را می دهد. “

افزودن درجه فرمان به محور عقب خودرو دارای مزایای کمی است. چرخاندن شمارنده عقب به زاویه فرمان جلو ، شعاع چرخش را کاهش می دهد و باعث می شود وسایل نقلیه در سرعت های پایین و در محله های تنگ مانند پارکینگ ها ، چابک و مانور بیشتری داشته باشند. در سرعت های بالاتر ، مقدار کمی فرمان عقب در هماهنگی با جلو می تواند باعث بهبود ثبات در هنگام تغییر خط بزرگراه شود. سالهاست که خودروسازان لوکس از این ویژگی برای ساخت سدان های شاسی بلند خود مانند اتومبیل های جمع و جور استفاده می کنند ، اما این ویژگی با این موج آینده وانت های برقی نیز جذابیت پیدا می کند.

آینده GMC هامر برای حالت “ Crab Walk ” از درجه بالای فرمان عقب استفاده می کند ، امکان حرکت مورب در سرعت خزیدن سنگ را فراهم می کند تا از موانع خارج از جاده جلوگیری کند. مشخص نیست که آیا تسلا قصد دارد سایبرتراک را با چنین بیان مفصلی فرمان عقب مجهز کند یا خیر. سپس ، سایر موارد در مورد اولین وانت الکتریکی تسلا چنان وحشی است که ویژگی مشابه هیچ یک از ما را شگفت زده نخواهد کرد.

فرمان چرخ عقب تنها راه تقویت قدرت مانور EV نیست. Rivian نشان داده است که چگونه می تواند از چهار موتور مستقل خود استفاده کند تا مخزن مانند ، شعاع صفر کامیون الکتریکی R1T و R1S SUV خود را روشن کند – این یک ترفند است که Cybertruck با سه موتور دارد AWD ، قادر به تولید مثل نخواهد بود.

 تسلا سایبرتراک

تسلا

در توئیت ماسک همچنین آمده است که “Cybertruck تقریباً دقیقاً مطابق شکل نشان داده خواهد گردید” ، بنابراین می توان انتظار داشت که طراحی کم پلی ، گوه و نور مینیمالیستی نور بار بسیار شبیه به اولین نمایش آن باگردید. در زیر فولاد ضد زنگ ، انواع تک ، دو و سه موتوره وجود خواهد داشت که دارای مدل فوق العاده هستند و دارای برد ۵۰۰ مایل و فنر ۰-۶۰ در حدود ۲٫۹ ثانیه است.

مشخص نیست که عقب است – فرمان چرخ برای اولین دسته از پیش سفارش های سه موتوره در نظر گرفته می شود که انتظار می رود تحویل آنها در اواخر امسال آغاز شود یا بعداً هنگام تولید حجم – از جمله مدل های ارزان قیمت دوگانه و تک موتوره – به رمپ ها اضافه شود در Gigafactory جدید تسلا در آستین ، تگزاس در سال ۲۰۲۲٫

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت