ویرجین کهکشانی قصد دارد ریچارد برانسون را قبل از جف بزوس به فضا بفرستد

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 union22-crew-1-1200x769-45ba444

Richard Branson (سوم از راست) و خدمه Unity 22.


Virgin Galactic

ریچارد برانسون ، بزرگ بازرگان ، امیدوار است كه سرانجام در ۱۱ ژوئیه با یونیت خود Virgin Galactic SpaceshipTwo یونیتی ، سفری را به فضایی كه سالهاست به آن مشغول است انجام دهد.

برانسون روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: “پس از بیش از ۱۶ سال تحقیق ، مهندسی و آزمایش ، Virgin Galactic در پیشتاز صنعت فضای تجاری جدید ایستاده است.”

این مأموریت ، یونیت ۲۲ لقب گرفته ، بیست و دومین آزمایش پرواز برای هواپیمای فضایی موشکی VSS Unity ، چهارمین پرواز فضایی Virgin ، و اولین سفر بنیانگذار شرکت برانسون به آن سوی زمین است.

Virgin Galactic گفته است كه قصد دارد قبل از استقبال از مشتريان پرداخت كننده خود براي دريافت جورايد ميكروگراويت با ديدگاه حماسي ، سه پرواز آزمايشي ديگر نيز انجام دهد. یونیتی ۲۲ اولین پرواز خواهد بود که برانسون برای این سفر به خدمه پنج کارمند دیگر Virgin Galactic پیوست.

بنا به گفته این شرکت ، ماموریت “بر اهداف کابین و تجربه مشتری متمرکز خواهد گردید”. اما به نظر می رسد این زمان بندی تقریباً برای ایجاد لفاظی های “نبرد میلیاردرها” در رسانه ها طراحی گردیده است ، زیرا Virgin Galactic ، Blue Origin جف بزوس و SpaceX الون ماسک هدف همه این است که پیشنهادات گردشگری فضای تجاری خود را امسال به زمین بیاندازند.

این خبر در همان روز منتشر گردید كه یکی دیگر از علاقه مندان به موشک های میلیاردر بزرگ بود بزوس اعلام كرد كه پیشگام هواپیمایی والی فانك ، عضوی از گروه زنان “عطارد ۱۳” كه همان آزمایش های فضانوردان اولیه ناسا را ​​گذرانده اند ، در اولین سفر خود به فضا ، که در تاریخ ۲۰ ژوئیه برگزار می شود ، به او ملحق می شود.

قابل ذکر است ، برانسون بزوز را به فضا ۹ برنده می کند اگر همه چیز برای برنامه ریزی پیش برود ، روزها. برانسون ، بنیانگذار ویرجین رکوردز ، خطوط هوایی ویرجین و تعدادی دیگر از شرکت ها نیز در فیلم تبلیغاتی این شرکت برای پرواز طعنه زدند: “وقتی که برگردم ، چیز بسیار مهیجی را اعلام خواهم کرد تا به افراد بیشتری فرصت تبدیل گردیدن به فضانوردان را بدهم. “

هنوز هیچ واژه ای در مورد معنای آن نیست. اما برای اولین بار ، Virgin Galactic اجازه می دهد تا بقیه استفاده از طریق جریان مستقیم ماموریت دنبال شود. ما مطمئناً آن را در اینجا حمل خواهیم کرد ، و من در حال حاضر به دنبال نزدیک گردیدن هرچه بیشتر برای بلند گردیدن از اسپورت اسپورت آمریکا در نیومکزیکو هستم.

انتظار می رود پخش جریانی ساعت ۶ صبح PT در تاریخ ۱۱ ژوئیه آغاز شود. دوباره به اینجا برگردید و همچنین برای به روزرسانی های افزایشی من را در توییتر EricCMack دنبال کنید.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت