پایتون در توالت انسان را گاز می گیرد ، درست مثل آنچه در بدترین کابوس شما اتفاق افتاد

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 python

بله ، این یک مار پیتون مشبک است. نه ، آن کسی نیست که مرد را در اتریش گزنده کند.


Eko Siswono Toyudho / آژانس آنادولو / گتی ایماژ

خوشبختانه اکثر کابوسهای هرگز هرگز زنده نمی شوند. بعید به نظر می رسد که تمام دندانهای شما خراب گردیده و خراب شود ، وگرنه در دبیرستان آمادگی آزمون ریاضی را پیدا خواهید کرد – و برهنه. اما در اینجا یک کابوس وجود دارد که گفته می شود واقعی است: مردی در اتریش هنگامی که توسط مار پیتون گاز گرفت ، روی توالت نشسته بود. شما می دانید که کجا او را گزیده است.

به گفته آسوشیتدپرس ، پیرمرد ۶۵ ساله (با نام مشخص نمی شود ، زیرا برای چسبیدن به حداقل یک چیز مثبت به او احتیاج دارد) “یک” تلقی “در ناحیه تناسلی “در حالی که در توالت در گراتس ، اتریش بود ، حدود ساعت ۶ صبح او سپس مار پیتون مشبک آلبینو را به ابعاد ۵ فوت ۳ اینچ (۱٫۶ متر) در توالت خود پیدا کرد. تصور کنید از اینجا می پرید و آن را می بینید.

خزنده به راحتی قابل ردیابی است – این متعلق به یک همسایه ۲۴ ساله است که “۱۱ مار منقبض کننده غیر سمی و یک گکو در آپارتمان خود ، در تراریوم و کشوها ” این یکی لغزیده بود و از لوله ها برای فرار استفاده کرده بود. علاقه مندان به مار آینده ، لطفاً تمام توالت های خود را بسته و درین ها را مسدود کنید ، بسیار متشکرم.

به گفته پلیس ، قربانی فقط جراحات جزئی را متحمل گردید ، اما هیچ کس نمی گوید که این مرد فقیر چه مدت طول می کگردید تا اعتماد کند دوباره توالت

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت