اتومبیل های خفته COVID با باتری های خاموش باعث افزایش قیمت سرب می شوند

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 چگونه می توان اتومبیل خود را شروع کرد

اگر برای مدت طولانی خالی شود ، ممکن است یک شروع پرش ساده برای احیای باتری مرده ماشین کافی نباگردید.


Manuel Carrillo III / Roadshow

با افزایش محدودیت های COVID-19 و قفل گردیدن در سال جاری ، بسیاری از آمریکایی ها با باتری های خاموش به ماشین های پارک گردیده برمی گردند و نیاز به تعویض دارند. به گفته روزنامه اقتصادی ، این امر باعث افزایش قیمت و تقاضای باتری های اسیدی سرب و سرب مورد نیاز برای تولید آنها گردیده است.

در یک وسیله نقلیه موتور احتراقی ، از باتری برای روشن کردن موتور و تأمین انرژی تمام الکترونیک های ۱۲ ولت خودرو استفاده می شود. به طور معمول ، دینام اتومبیل شما هنگام روشن گردیدن موتور هنگام رانندگی ، باتری را شارژ می کند. این حالت شارژ را بالا نگه داشته و باتری را برای سالها کار سالم نگه می دارد. با این حال ، هنگامی که پارک می شود ، باتری به بسیاری از سیستم های وسیله نقلیه تأمین می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین نگهدارنده های باتری در سال ۲۰۲۱

اگر فقط یک شب چراغ های خود را روشن کرده اید ، سریع jumpstart شما را دوباره راه می اندازد. اما حتی اگر این کار را نکنید ، ترک یک ماشین برای مدت زمان طولانی پارک گردیده هنوز هم می تواند باتری شما را به عنوان ECU ، telematics ، سنسورهای قفل برق و درب عقب شما ترک کند و با سرعت بیشتری آن را تخلیه کند. باقی ماندن باتری اسید سرب برای مدت طولانی خالی از ضرر است ، که می تواند باتری شما را برای شارژ کافی برای دوام خودرو نگه دارد. این امر به ویژه در مورد باتری های بیش از دو یا سه سال بیشتر صدق می کند.

افزایش تعداد رانندگان آمریکایی و اروپایی به سمت وسایل نقلیه خود که فقط متوجه گردیدند به یک باتری جدید احتیاج دارند منجر به افزایش تقاضا برای این باتری های اسید سرب گردیده است. و افزایش متناظر در قیمت سرب مورد نیاز برای تولید آنها. تقریباً نیمی از سرب استخراج گردیده هر ساله به تولید باتری های اتومبیل اختصاص می یابد.

 battery-tender-plus

استفاده از شارژر خارجی یا نگهدارنده می تواند به جلوگیری از باتری تلف گردیده هنگام پارک کمک کند. هفته یا ماه.


مناقصه باتری

مشاوران تحقیق در زمینه انرژی ، وود مكنزی ، افزایش ۵٫۹ درصدی تقاضای جهانی برای سرب را در سال جاری تخمین می زنند ، كه اساساً آن را به سطح قبل از همه گیری برمی گرداند. با این حال ، این افزایش ناگهانی تقاضا برای باتری همراه با تاخیر حمل و نقل جهانی و کمبود منجر گردیده است که منجر به افزایش قیمت در ایالات متحده به یک رکورد بالا شود.

به چند روش می توانید از ماشین خود محافظت کنید. باتری در هنگام گلوله کردن ماشین خود برای مدت زمان طولانی. اتصال یک نگهدارنده باتری خارجی می تواند باتری را به آهستگی و با اطمینان شارژ کند ، در حالی که وضعیت آن به مرور زمان حفظ می شود. متناوباً ، می توانید باتری را جدا و یا جدا کنید ، آن را تقریباً با شارژ کامل ذخیره کنید تا از ظرفیت آن محافظت کرده و از تخلیه انگلی با گذشت زمان جلوگیری کند. ساده ترین راه این است که هر چند روز یکبار ماشین را به راحتی رانندگی کنید تا دینام کار خود را انجام دهد و شارژ را بالا نگه دارد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

باتری جدید مناسب ماشین خود را تهیه کنید۷:۰۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت