دادخواست برای هات داگ و نانهایی که در بسته هایی با تعداد مساوی فروخته می شوند ، التماس می کند

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hot-dog-glam-shot.jpg

Tyler Lizenby / CNET

هدر رفتن مواد غذایی با توجه به شورای دفاع از منابع طبیعی ، مصرف کنندگان آمریکایی تقریباً ۴۰٪ از غذای خریداری گردیده خود را هدر می دهند. پس چرا سازندگان هات داگ و نانوایان نان هات داگ وظیفه خود را انجام نمی دهند؟

Heinz Ketchup Canada در ویدئوی جدید می گوید هات داگ ، اغلب بسته های ۱۰ تایی دارد ، در حالی که نان هات داگ به طور مرتب می آید در گروه های هشت نفره (من ممکن است تعداد آنها را استدلال کنم. من همیشه گروه بندی های ۱۰/۸ را نمی بینم ، اما نمی توان انکار کرد که هرگز با هم مطابقت ندارند.)

چرا Big Bun و Big Dog نمی توانند در این مورد با هم جمع شوند؟

شخصیت استیو مارتین در فیلم پدر عروس در سال ۱۹۹۱ این حرف را ۳۰ سال پیش و با اعداد مختلف بیان کرد.

شخصیت مارتین هنگام بیرون آوردن نان از بسته بسته بندی در سوپرماركت گفت: “من می خواهم هشت هات داگ و هشت نان هات داگ بخرم تا با آنها بروم.” وی افزود: “اما هیچ كسی هشت نان هات داگ نمی فروگردید. آنها فقط ۱۲ نان هات داگ می فروشند. بنابراین من در آخر هزینه چهار نان مورد نیاز خود را پرداخت می كنم. بنابراین من نان های اضافی را برمی دارم.”

اکنون ، هاینز کچاپ کانادا درگیر این مبارزه چندین دهه است.

علاوه بر فیلم ، این شرکت ارسال کرد یک دادخواست آنلاین که “Big Bun” و “Big Wiener” (!) را ترغیب می کند دور هم جمع شوند و ۱۰ هات داگ را در یک بسته و ۱۰ نان را در یک بسته قرار دهند.

دادخواست آنلاین واقعاً سگ ها را رها نکرده است – هنوز. از زمان نوشتن این خبر بعد از ظهر سه شنبه ، بیش از ۹۰۰ نفر امضا کرده بودند. اما نظرات آنها نشان داد که این مسئله سالهاست بسیاری از افراد هات داگ خور را با مشکل روبرو کرده است.

یكی از امضاكنندگان دادخواست نوشت: “۱۰۰٪ در این امر شركت دارد. “طی این سالها خیلی نان آزار دهنده بوده است. سپس به یک تکه تکه نان متوسل شوید. فقط همان نیست.”

یکی دیگر گفت: “موافقم – هنوز هم یکی از احمقانه ترین موارد در مورد زمین! حداقل بیش از هات داگ نان بدهید – نان کبابی با کمی کره سیر برای نان سیر عالی است! “

البته هاینز نه هات داگ درست می کند و نه نان ، بلکه سس گوجه فرنگی ، چاشنی بسیاری از مردم استفاده می کنند در مورد هات داگ ها و بسیاری فکر می کنند که هرگز نباید در نزدیکی هات داگ قرار بگیرند. در حقیقت ، شورای ملی هات داگ و سوسیس فقط اعلام کرد “فقط کودکان باید هات داگ خود را با سس گوجه فرنگی بخورند”.

ممکن است دادخواست جدیدی در حال کوره باگردید؟

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت