توییتر مفاهیم رازداری را برای کمک به شما در تغییر حساب ، تنظیمات به راحتی نشان می دهد

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 e5ophqiweaq0ps4

توییتر

تیم طراحی توییتر در تلاش است تا تنظیمات حریم خصوصی را درک و دسترسی بیشتری داشته باگردید. لنا عمارا ، یک طراح محصول که برای توییتر کار می کند ، روز سه شنبه تصاویری از مفاهیم را در حال انجام به سایت رسانه های اجتماعی ارسال کرد. این موضوع از طریق چندین تغییر ممکن ، از جمله روش آسان تر تغییر حساب ها ، تنظیمات حریم خصوصی گروه بندی گردیده و قابلیت کشف متناسب ، صحبت می کند.

همانطور که عمارا در ابتدای موضوع یادداشت می کند ، تغییرات هنوز در جریان هستند و لزوماً شاهد انتشار رسمی نخواهند بود.

علاوه بر این آسان تر برای جابجایی بین حساب ها اگر بیش از یک حساب دارید ، یک مفهوم هنگام نوشتن افکار ، روشن تر از اینکه از چه حسابی توییت می کنید. در صورت محافظت از حساب کاربری خود ، به یک توییت پاسخ دهید ، مفهوم دیگر هگردیدار را نشان می دهد. اگر شخصی که به او پاسخ می دهید شما را دنبال نکند ، به شما اخطار می دهد که قادر به دیدن توییت شما نیست و یک درخواست اختیاری برای تغییر به یک پروفایل عمومی وجود دارد.

نمایه های محافظت گردیده و عمومی می توانند همچنین تحت برچسب اعلامیه حریم خصوصی گروه بندی شوند. با استفاده از این مفهوم ، می توانید برچسب گذاری عکس ، پیام های مستقیم و نمایه خود را به طور کلی با یک کلیک تغییر دهید ، این بستگی به این دارد که آیا دوست دارید به اشتراک بگذارید یا حالت خصوصی بیشتری دارید. سرانجام ، عمارا در توییتی مفهومی را برای کنترل اینکه دیگران چگونه نمایه شما را پیدا می کنند توئیت کرد. هر روز هفته آخرین اخبار فنی را از CNET News دریافت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت