بهترین سر دوش برای سال ۲۰۲۱

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

وقتی نوبت به شروع روز خود با پای راست می رسد ، یک دسته دوش خوب می تواند همه تفاوت را در جهان ایجاد کند. اگر صبح احساس ناراحتی می کنم ، بعد از تمرین باید آرام شوم ، یا اگر سعی در افزایش انرژی بعد از ظهر دارم ، دوش آب گرم می تواند راه حل بسیاری از موارد باگردید من را آزار می دهد از طرف دیگر ، یک دوش گردیدید باعث می شود که نسبت به زمانی که شروع کردم ، احساس گرسنگی می کنم – به خصوص اگر فشار آب ضعیف باگردید یا الگوی اسپری پوشش ناامید کننده ای ایجاد کند.

برای یافتن بهترین سر دوش می تواند یک سفارش بلند باگردید ، اما یک مورد عالی می تواند تجربه حمام شما را متحول کند. شما می توانید ده ها گزینه گزینه را در خرده فروشی های آنلاین و فروشگاه های سخت افزار پیدا کنید. اکثر آنها به نظر مشابه می رسند و بسیاری از آنها ویژگی های ترکیبی کلی یکسانی را دارند – که ممکن است شامل یک تنظیم کامل دوش باران یا جریان ماساژ باریک تر و گردیدیدتر باگردید.

 img-20200402-120416-01

سر دوش باهوش دلتا دستی را به بدنه اصلی می زند.


اندرو گبهارت / CNET

قیمت ، پایان و مواد می تواند بسیار متفاوت باگردید ، همچنین اگر می خواهید در مصرف آب صرفه جویی کنید می توانید به دنبال یک سر دوش با درجه گالن در دقیقه کمتر باشید. برخی از دوش ها شامل یک سمپاش دستی و برخی دیگر شامل تنوع بیشتری در تنظیمات الگوی اسپری هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین مقیاس های هوشمند برای سال ۲۰۲۱

پس از آزمایش طیف گسترده ای از سرهای دوش ، مدل های زیر به عنوان بهترین سرهای دوش به بالاترین سطح رسیدند. هرکدام نصب آسان و غیر تهاجمی دارند – که برای آپارتمان اجاره ای من مهم بود. قیمت مناسب بین ۵۰ تا ۲۰۰ دلار است. همه با آب – با امتیاز بین ۱٫۵ و ۲٫۵ گرم در دقیقه – نسبتاً کارآمد هستند. در غیر این صورت ، تمام دسته های دوشی که آزمایش کردم هم از نظر مشتری و هم از نظر صنعت بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

اگر به دنبال یک سر دوش مقرون به صرفه هستید که بتوانید خودتان آن را نصب کنید ، در اینجا بهترین گزینه هایی را که می توانید پیدا کنید در اینجا آورده گردیده است. من این را به صورت دوره ای به روز می کنم و فقط منحصر به فرد کهلر (Moxie Showerhead) را به لیست اضافه کردم. هنگامی که خرید خود را انجام دادید ، در اینجا راهنمای نصب [۲۲۴۵۹۰۰۳] خودتان برای ایجاد یک سرشویی وجود دارد ، و در اینجا نحوه تمیز نگه داشتن سرشویی خود در اینجا آمده است.

Andrew Gebhart / CNET

هدایای ارزان قیمت ۴۰ دلاری High Sierra Classic Plus تمام اصول را درست می گیرد . این اسپری در الگوی گسترده ای با پوشش عالی و استحکام فراوان است. من تمایل دارم که یک جریان آرام و آرام روی بدن و اسپری صورت و موهایم را دوست داشته باشم. Classic Plus تنظیمات متناوب الگوی اسپری را ارائه نمی دهد ، اما مورد اصلی به خوبی تعادل هر دو مورد را تعادل می بخگردید. اگر تمایل دارید که پیش فرض خوبی پیدا کنید و به آن پایبند باشید ، دیگر به دنبال این نباشید.

Classic Plus طراحی ساده و زیبایی دارد. این یکی از مقرون به صرفه ترین دوش های موجود در این لیست است و همچنین با امتیاز ۱٫۵ گرم در دقیقه باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. تنظیمات پیش فرض پوشش به اندازه سرهای دوشی که از یک گالن کامل بیشتر استفاده می کنند ، پوشش و سرعت را ارائه می دهد. این سرعت زیاد نیست. من می توانم هنگام دوش گرفتن استراحت کنم اما آنقدر محکم بود که بتوانم در روزهایی که باید سریع تمیز شوم ، صابون و خاک سریع کار کنم.

اگر به دنبال چیزی فانتزی با تنظیمات بسیار متنوع هستید ، من گزینه های جایگزین زیادی در زیر دارم ، اما این نقطه Echo Amazon از سرهای نمایش است. ساده ، مقرون به صرفه و ظریف است و حتی با فشار آب کم یا آب سخت نیز قدرتمند است. اگر به موارد اضافی اهمیت نمی دهید و فقط می خواهید کاری را به خوبی انجام دهید ، با ۴۰ دلار High Sierra Classic Plus صرفه جویی در مصرف آب همراه باشید. در نیکل ، برنز ، برنج جلا داده گردیده یا روکش کروم موجود است.

ادامه مطلب.

Andrew Gebhart / CNET

نشانگر پرمیوم ۷ اینچی Aquadance 37 دلاری عالی است اگر به دنبال یک سر شو دوتایی با بسیاری از ویژگی ها هستید ، انتخاب کنید. این شامل یک سر دوش دستی با یک شلنگ دوش استیل ضد زنگ و سر اسپری است که در پشت سر دوش اصلی قرار گرفته است. هر دو یک تنظیم اسپری پوششی کامل ، یک تنظیم ماساژ گردیدید ، یکی که این دو را با هم مخلوط می کند و یک غبار.

تنظیمات کامل پوشش هم در دوش اصلی و هم در دسته دوش دستی احساس بسیار خوبی دارد. استحکام آن را با پوشش گسترده ای متعادل می کند و هنوز احساس آرامش می کند. وقتی می خواستم فشار و جریان آب را واقعاً حس کنم ، ماساژ گردیدید راهی عالی برای مخلوط کردن آن بود. در نهایت من سر دوش اصلی باران را تحت پوشش کامل گذاشتم و اگر گردیدت گردیدید دوش فشار قوی را می خواستم ، دوش دستی را روی ماساژ نگه داشتم.

اگر می خواهید در حین لجن زنی صرفه جویی کنید ، می توانید جریان هر یک را متوقف کنید. شما می توانید هر دو سر شوهر را به طور همزمان در یک تنظیم یا تنظیمات مختلف اجرا کنید. با تنظیم دوش دوشاب فشار آب خود را از دست خواهید داد ، بنابراین می توانید به راحتی و از دوش اصلی به دوش دستی عقب و جلو بروید. با چرخاندن شماره گیری می توانید تنظیمات را تغییر دهید یا می توانید با استفاده از تقسیم کننده به راحتی بین دوش اصلی و دوش دستی جابجا شوید.

هرچه دوست دارید دوش شما احساس کند – سر دوش منظم ، دوش دستی یا دوش دو نفره – این Aquadance گزینه ای برای شما دارد. اگر شما نوعی هستید که گزینه ها را دوست دارید و دوست دارید تنظیمات را بر اساس خلق و خوی خود تغییر دهید ، این بهترین حالت برای شما است.

بیشتر بخوانید.

اندرو گبهارت / CNET

Moen S6320 164 دلاری به نظر می رسد یک دوش سطح بالا است با قطر ۸ اینچی و پوشش کروم صیقلی. تنظیم اصلی پوشش کامل مجدداً تعادل مناسبی بین پوشش آرامش بخش و استحکام ایجاد می کند. به علاوه ، S6320 به حالت ماساژ گردیدید می رسد که احساس خوبی نیز دارد. بسیاری از تنظیمات ماساژ که آزمایش کردم بسیار باریک هستند و نمی توانند خارج از تمیز کردن نقاط مفید باشند. مون هنوز به اندازه کافی گسترده است تا بتواند پوشش واقعی را ارائه دهد در حالی که هنوز هم گردیدت خوبی را ارائه می دهد.

همچنین می توانید به راحتی با یک دسته در کنار دسته دوش به عقب و جلو بروید. برای کنترل اینکه من قادر به یافتن آن و تغییر تنظیمات در حالی که چشمانم پس از لک زدن صورتم بسته گردیده بود ، کاملاً ساده است.

اگر می خواهید یک سر دوش داشته باشید که در عین حفظ ظرافتی ساده ، در سطح بالاتری به نظر برسد ، Moen S6320 متناسب با این مدل است. از ویژگی های زیادی برخوردار نیست ، اما این دو تنظیم بسیار جذاب هستند و جابجایی بین آنها بسیار آسان است به طوری که می توانید این کار را با چشمان بسته انجام دهید – به معنای واقعی کلمه.

بیشتر بخوانید.

اندرو گبهارت / CNET

دوش گرفتن با نشانگر باران باران با استاندارد آمریکایی استاندارد اسپکترا eTouch واقعاً احساس می شود مانند ایستادن در زیر یک جریان آرام یا بیرون بودن در هنگام باران گرم تابستان. این لوازم جانبی حمام بسیار آرامش بخش است. Spectra eTouch با قیمت ۱۶۹ دلار برای سطح نیکل یا کروم مسواک زده بسیار گران است ، اما با آب با نرخ ۱٫۸ گرم در دقیقه مقرون به صرفه است.

Spectra شامل یک ریموت است که می توانید آن را به دیوار دوش خود متصل کنید تا بین چندین تنظیمات اسپری جابجا شود یا می توانید لبه لبه دوش را لمس کنید تا همان کار را انجام دهید. بدون افزودن هیچ گونه پیچیدگی ، دارای فناوری پیشرفته است.

تنظیمات مختلف شامل یک غبار ریز و دو نوع اسپری ماساژ گردیدید است – هرچند که به نظر من هر دو خیلی باریک بوده و هیچ پوششی را ایجاد نمی کند. تنظیمات دوش باران نیز روی صورت من کمی ملایم بود ، بنابراین Spectra تنظیمات واحدی ندارد که به تعادل عالی بین احساس محکم و پوشش کامل برسد.

با این وجود ، این یک تنظیم ماساژ ضربان دار برای تمیز کردن لکه ها دارد ، بنابراین اگر بیشتر می خواهید دوش شما مانند یک جریان آرامش بخش احساس شود ، این انتخاب خوبی است و در زاویه بسیار خوب عمل می کند. بیشتر سیستم های دوش باران باید مستقیماً سربار باشند و بسیاری از آنها نصب تخصصی دارند. این یکی با تجهیزات موجود شما کار می کند و هنوز هم احساس خوبی دارد.

بیشتر بخوانید.

Chris Monroe / CNET

Kohler Moxie با قیمت ۲۱۹ دلار بلندگوی بلوتوث را با دستیار آمازون ترکیب می کند الکسا داخلی و در غیر این صورت یک سرشویی معمولی است. شما نمی توانید با صدا یا برنامه خود آب و دما را کنترل کنید ، بنابراین من دریغ می کنم آن را یک دوش هوشمند بنامم ، اما نزدیک ترین آن به یکی از این لیست است و بسیار بیشتر از دوش Moen کاملا هوشمند است که نیاز به لوله کشی دارد. تعمیرات اساسی برای نصب.

اسپیکر مجهز به باتری در مرکز سرشانه با آهن ربا لانه می کند ، بنابراین می توانید آن را به راحتی آزاد کرده و به عنوان بلندگوی هوشمند در سایر اتاق های خانه خود استفاده کنید. با تشکر از الکسا ، می توانید به موسیقی گوش دهید یا دستورات صوتی متنوعی صادر کنید. بلندگو خود من را با کیفیت صدا شگفت زده می کند و باعث می شود که برنامه های صبحگاهی من بیشتر سرگرم کننده باشند.

سر دوش از تأثیرگذاری کمتری برخوردار است. جریان گردیدید اما کمی باریک بود و حالت اسپری جایگزینی ندارد. قیمت آن نیز سرسام آور است ، اما در انواع مختلف پایان می یابد ، در ۲٫۵ یا ۱٫۷۵ گرم در دقیقه. هزینه برخی از پایان ها کمی کمتر است ، اما هیچ یک از آنها به عنوان یک معامله خوب واجد شرایط نیستند. کهلر مکسی از بهترین دوش این لیست به دور است ، اما اگر بخواهید حق بیمه بپردازید بسیار سرگرم کننده است.

اشاره های ارجمند

Kohler Forte 22169 – سرشانه دوش ۷۵ دلاری کوهلر پوشش خوبی ارائه می دهد. تنظیم اصلی تعادل لازم را بین احساس سفتی اما آرامش ایجاد می کند. به راحتی می توانید به حالت ماساژ متمرکز یا غبار ظریف بروید. به طور کلی ، این گزینه ثابت و متعادل با سرشانه ثابت است که اگر ظاهر یا مارک تجاری را دوست دارید باید آن را در نظر بگیرید. حتی با امتیاز ۱٫۷۵ گرم در دقیقه در مصرف آب صرفه جویی می شود. این به سادگی به عنوان موارد فوق برجسته نبوده و جریان ماساژ غلیظ برای استفاده مفید بسیار باریک است.

Delta In2ition Two-in-One – این مدل دوتایی ۱۳۳ دلاری دلتا دارای یک طراحی قابل تنظیم هوشمندانه برای سر دوش است که در آن یک دوش دستی در داخل دسته اصلی قرار گرفته است. دوش اصلی گزینه پوشش کامل را فراهم می کند و دوش دستی جریان گردیدیدتری را ارائه می دهد. همچنین می توانید دوش دستی و دستی را به طور هم زمان انجام دهید ، گرچه انتظار می رود فشار آب کمی پایین بیاید و من طرفدار فشار کم آب نیستم. سر دوش دستی به راحتی آزاد می شود یا می توانید بازوی دوش را برای یک جریان ماساژ ثابت در جای خود بگذارید. همه تنظیمات کاربردی هستند اما گزینه اصلی پوشش برای سلیقه من کمی ضعیف است. محور اصلی نمایش نیز کمی سخت است. این قطعاً یک انتخاب ناچیز جزئی است. این دوش شایسته ای است که باید مورد توجه شما قرار بگیرد اما اشکالات اندک آنقدر برداشته گردید که از بالاترین رتبه برای من جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: به همین دلیل است که شما باید یک وصل هوشمند را در حمام خود قرار دهید

توصیه نمی شود

Speakman S-2252-E175 – هیچ یک از دوش هایی که آزمایش کردم کاملاً بد نبود ، اما این مدل ۸۵ دلاری Speakman جریان کافی برای سلیقه من ندارد. حالت اصلی اگر طاقت فرسا باگردید خوب است. تنظیم نازل جایگزین در واقع فقط باعث می شود آب بدون هیچ گونه فشار آب اضافی یا جریان آب مستقیماً خارج شود. به طور کلی این یک تجربه دوش گرفتن از فشار آب کم بود.

Culligan WSH-C125 – این مدل ارزان قیمت ۳۶ دلاری Culligan شامل یک فیلتر دوش است و دارای مجموعه ای از تنظیمات مختلف است. تغییر در بین تنظیمات نازل یک درد است. دوش اصلی به اندازه کافی خوب کار می کند ، اما هیچ یک از حالت های جایگزین الهام بخش نیستند. باز هم ، این یک حمام حمام مناسب است ، اما شما گزینه های بهتری دارید.

بیشتر بخوانید: این توالت فرنگی هوشمند شما را تشخیص می دهد و بیماری پوستی را تجزیه و تحلیل می کند

آزمایش و تمیز کردن

طی دو هفته گذشته دوش های زیادی گرفته ام. هنگام آزمایش سیستم هد سر ، بسیاری از عوامل را بررسی می کنم: قطر صورت ، گالن در دقیقه خروجی ، تعداد تنظیمات ، مواد ، طراحی و موارد دیگر. ما همچنین یک تست حکایت از جریان آب ، فشار آب و قدرت الگوی اسپری را با زرده تخم مرغ خشک انجام می دهیم. بیش از هر چیز ، من احساس بارانی کردم و خاطر نشان کردم که هر تجربه دوش گرفتن چگونه است.

 img-20200421-115539

برخی از تنظیمات در حذف تخم مرغ بهتر از دیگران کار می کردند.


اندرو گبهارت

من هر مدل را برای چند روز نصب می گذارم تا بتوانم دوش های مختلف بگیرم. در اولین دوش گرفتن با سیستم دوش جدید ، من به گردیدت به هر الگوی اسپری و احساس آنها توجه می کنم ، اما وقتی که به آن فکر نمی کنم ، می خواهم دوش بگیرم. با هر مدل ، صبح وقتی دست و پا می زنم دوش می گیرم و بعد از تمرین دوش می گیرم تا خنک شوم.

بعد از هر بار دوش گرفتن ، من تجربه دوش گرفتن را یادداشت می کنم. محکم بود ، آرامش بخش بود یا هر دو؟ آیا تجربه دوش گرفتن آنقدر گردیدید بود که بتواند صابون و شامپو را به سرعت از بین ببرد یا اینکه باید تنظیمات را تغییر دهم؟ آیا تغییر تنظیمات آسان است؟

برای آزمایش تخم مرغ ، زرده تخم مرغ را روی تخته برش دادم و اجازه دادم به مدت ۲۴ ساعت خشک شود. سپس من تخته را ۲۰ اینچ از سر دوش نگه داشتم در حالی که ده ثانیه دوید و متوجه گردیدم که چه مقدار زرده از بدن خارج گردیده است. این تست را برای هر تنظیم در هر دوش انجام دادم. بیشتر آنها در صورت وجود فقط کمی زرده را از بین می برند ، اما تعداد کمی تنظیم نسبت به بقیه ضعیف تر یا قوی تر است.

دوش های مختلف جعبه های مختلف را بررسی می کنند ، اما در پایان روز ، آنچه برای من بیشتر از همه مهم بود ، تجربه واقعی دوش گرفتن بود. هیچ کدام از مدل هایی که آزمایش کردم وحشتناک نبود ، اما چند مدل بالاتر از بقیه قرار گرفتند و رقابت را تمیز کردند.

توصیه های هوشمندانه تر برای حمام

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت