بهترین شرکت های بیمه خودرو برای سال ۲۰۲۱

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

قبل از اینکه سوار چرخ اتومبیل شوید ، باید تحت پوشش بیمه ای خودکار باشید. این فقط یک قسمت اختیاری از رانندگی نیست – در واقع ، رانندگان طبق قانون ملزم به داشتن بیمه اتومبیل در ۴۸ ایالت هستند. در حالی که گزینه های زیادی برای رانندگان وجود دارد که به دنبال پوشش هستند ، غربال کردن همه آنها می تواند زمان زیادی را صرف کند. این همان جایی است که ما وارد آن می شویم ، این راهنما برای بهترین شرکت های بیمه اتومبیل باید به شما کمک کند تا بفهمید کدام شرکت بیمه و بیمه نامه متناسب با وسیله نقلیه و شرایط شما است.

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. عمومی ترین بیمه نامه های اتومبیل در صورت بروز حادثه در برابر خسارت اموال ، حفاظت از صدمات شخصی و پوشش مسئولیت صدمات جسمی محافظت می کنند. از آنجا ، می توانید سایر انواع پوشش را اضافه کنید. اینها ممکن است به دلایل مختلفی به وسیله نقلیه شخصی شما آسیب برساند (پوشش تصادف) ، کمک جاده ای ، حوادث رانندگی با رانندگان بیمه نگردیده یا بیمه نگردیده ، به علاوه محافظت از صدمات شخصی و هزینه های پزشکی ناشی از تصادفات. برخی از شرکت های بیمه اتومبیل حتی گزینه های جامعی دارند که می تواند شامل کمک جاده ای باگردید یا می تواند همراه با بیمه صاحبخانه باگردید (اگر صاحب خانه هستید).

همچنین لازم به ذکر است که هر شرکت بیمه اتومبیل بهترین علاقه شما را در این زمینه ندارد قلب ، چه هنگام ارائه قیمت بیمه اتومبیل و چه بعد از تصادف. گزارش Buzzfeed News از آگوست ۲۰۱۹ نشان داد که State Farm ، Farmers و Erie Insurance سه شرکت بیمه هستند که برای تحقیق درباره مشتریان خود به دلیل کلاهبرداری ، اجرای قانون را پرداخت کرده اند. همه این شرکت ها از این رتبه بندی مستثنی گردیده اند.

اگر تازه شروع به جستجوی بیمه اتومبیل خود می کنید ، ورود به وب سایت هر شرکت بیمه خودرو برای درک بهتر سطح پوشش و نحوه ورود آن به زمان زیادی نیاز دارد. با هزینه پوشش ما با محدود کردن لیست ، یافتن بهترین پوشش بیمه اتومبیل را آسان تر می کنیم. ما ۱۰ شرکت برتر بیمه کشور را انتخاب کرده ایم که اساساً بر اساس رضایت مخاطبان است و توسط مطالعه بیمه اتومبیل ایالات متحده J.D. Power 2019 اندازه گیری گردیده است. مطالعه بررسی بیمه خودرو پنج معیار را اندازه گیری می کند: تعامل ، پیشنهادات بیمه نامه ، قیمت ، روند صورتحساب و ادعاها. ۴۲،۷۵۹ مشتری از ماه فوریه تا آوریل ۲۰۱۹ مورد نظرسنجی قرار گرفتند. بیایید در آنجا غواصی کنیم.

Esurance

۸۳۶ *

Liberty Mutual Insurance

۸۱۰

Nationwide

۸۰۸

بیمه مسافران

۸۱۸ *

Safeco

Safeco

۸۹۱ *

* در هر منطقه از ایالات متحده یا هر شخص در ایالات متحده در دسترس نیست. این بر جایگذاری کلی تأثیر می گذارد.

مقایسه بهترین شرکت های بیمه اتومبیل

GEICO

بالاترین امتیاز بیمه نامه خودرو در کل Geico بود ، گزارش سطح بالای رضایت مشتری در تمام مناطق کشور و تبدیل گردیدن به شماره ۱ بیمه اتومبیل در ایالات متحده. این شرکت بیمه همچنین به طور معمول در ردیف ارزانترین ارائه دهندگان پوشش بیمه اتومبیل قرار می گیرد (و حق بیمه بالایی نیز هزینه هنگفتی است) که بدون شک در رضایت م contribثر است.

تبلیغات هوشمندانه Geico تضمین می کند که یکی از شناخته گردیده ترین بیمه های خودرو باگردید گزینه های موجود در این کشور ، اما مشتریان آن شرکت را به دلیل خدمات عالی و پشتیبانی از همراه با ارزان ترین قیمت های بیمه می شناسند. نرخ رضایت مشتری Geico 97٪ ، و لیست طولانی افتخارات آن ، از جمله مطلوب ترین بیمه گر بر اساس موسسه تحقیقاتی Kanbay ، گویا است. می دانید ، درصورتی که گکو کافی نباگردید تا شما را متقاعد کند که می خواهید پوشش بیمه ای خود را داشته باشید.

خودکار -Owners Insurance

بیمه صاحبان خودرو ممکن است حضور پررنگی در بازار نداشته باگردید ، اما چگونه بسیاری از آنها می گویند تقریباً به اندازه اتومبیل ها بوده اند؟ این شرکت در سال ۱۹۱۶ تأسیس گردید و تقریباً ۳ میلیون دارنده بیمه نامه اتومبیل در ۲۶ ایالت دارد. رتبه بندی بالای آن از طرف JD Power ممکن است شما را وادار کند که آیا در محل زندگی شما دارای پوشش است یا خیر.

بیمه Auto-Owners همچنین بیمه زندگی ، خانه و مشاغل را نیز ارائه می دهد. ورود به سراسر کشور (شرکت در ۴۳ ایالت فعالیت می کند). Esurance که به عنوان بخشی از Allstate در نظر گرفته گردیده است ، به مشتریان وعده می دهد که تغییر یا ثبت نام در بیمه اتومبیل می تواند به همان راحتی که ممکن است “آسان” باگردید ، یا “بدون درد” باگردید. بیمه اتومبیل ، موتور سیکلت ، اجاره نشین ها و صاحبان خانه را ارائه می دهد. Esurance همچنین سیاستی را ارائه می دهد که به منظور کمک به پر کردن شکاف در پوشش رانندگان Uber و Lyft ارائه می شود.

کاربران با ارزیابی موافقت می کنند ، زیرا بررسی های انجام گردیده در وب سایت توجه شما را به ثبت نام با این ارائه دهنده بیمه اتومبیل سریع و آسان جلب می کند ، به صورت آنلاین یا با برنامه Esurance. و با تماس با تمام افراد درون گرا ، شما برای راه اندازی مجبور نیستید مستقیماً با یک نماینده بیمه صحبت کنید. اگر در کشوری زندگی می کنید که اجازه شناسنامه دیجیتال بیمه را می دهد ، این برنامه همچنین بسیار مفید است – تا زمانی که تلفن خود را داشته باشید ، کارت شناسایی فعلی خود را دارید.

بیمه متقابل لیبرتی

که در سطح جهان فعالیت می کند ، Liberty Mutual پنجمین بیمه کننده دارایی و تلفات در جهان است. هنوز هم ، این شرکت کاملاً روشن می کند که کارش با شما شروع می شود و اولین قدم در این سفر دریافت پیشنهاد پوشش بیمه است.

اکثر بیمه ها قیمت های بیمه اتومبیل را به صورت رایگان در وب سایت های خود ارائه می دهند ، اما Liberty Mutual تخفیف هایی را برای استفاده به شما ارائه می دهد خود – با دریافت آنلاین قیمت بیمه نامه اتومبیل می توانید تا ۱۲٪ تخفیف در نرخ خود صرفه جویی کنید. بعلاوه ، دریافت این قیمت فقط چند دقیقه طول می کگردید – شما فقط باید به چند سوال در مورد محل زندگی و تعداد دفعات رانندگی خود پاسخ دهید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت