فیلم های جهانی ظرف چهار ماه از اولین حضور در تئاتر به طور انحصاری از طاووس پخش می شوند

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 peacock-logo-iphone-11-3615

فیلم های جهانی سال آینده خانه انحصاری جدیدی دارند.


آنجلا لنگ / CNET

از سال آینده فیلم های Universal Filmed Entertainment Group و Peacock روز سه شنبه گفتند ، از سال آینده ، فیلم هایی از Universal ، Focus Features ، Illumination و DreamWorks Animation به طور انحصاری در طاووس در دسترس خواهند بود. فیلم های اصلی Universal Pictures که برای Peacock تولید و تولید گردیده اند نیز از سال ۲۰۲۲ روی سرویس پخش جریانی قرار می گیرند.

در حال حاضر ، HBO با یونیورسال قرارداد صدور مجوز پرداخت یك پرداخت دارد ، به این معنی كه اولین جایی است كه فیلم های جهانی در آن قرار دارند در تلویزیون یا خدمات پخش جریانی نمایش داده می شود. طاووس و UFEG برای معامله جدید خود گفتند ، پنجره سنتی پرداخت ۱۸ ماهه به سه بخش تقسیم می شود و عناوین در بخشهای چهار ماهه اول و آخر به طور انحصاری از طاووس پخش می شوند. سایر شرکای توزیع به زودی حقوق ۱۰ ماه باقیمانده از آن دوره را اعلام خواهند کرد.

“با نمایش مطالب در سراسر چندین سیستم عامل در سراسر پنجره پرداخت یک ، عناوین UFEG به طور مداوم در اکوسیستم جریان تازه می شوند و اطمینان حاصل می کنند که هیچ عنوان یا سیستم عامل بیش از حد اشباع نگردیده است “. “این روش به چندین مخاطب در انواع سرویس های پخش جریانی اجازه می دهد تا برنده جایزه جهانی و مورد تحسین منتقدین قرار گیرند.”

فیلم های سال آینده که در نهایت روی طاووس قرار می گیرند شامل عناوین پیش بینی گردیده مانند Jurassic World: Dominion ، Puss in Boots: The Last Wish and Minions: The Rise of Gru.

“پیتر لوینسون ، نایب رئیس UFEG و مدیر ارگردید توزیع ، گفت:” ما از تبدیل گردیدن به اولین شریک پرداخت یک طاووس در حالی که این پلتفرم به تدوین و ساخت یک کتابخانه وسیع فیلم ادامه می دهد که پایگاه مشترکان آن را به سرعت رگردید می دهد ، خوشحال هستیم. ” در بیانیه ای.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت