۲۰۲۲ BMW 2 سری کمی بزرگتر و ۱۰۰٪ بنفش تر است

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طراحی جدید نیمه تند است ، اما ما آن را دوست داریم.


BMW

BMW سه شنبه کوپه جدید سری ۲ را رونمایی کرد و صادقانه بگویم ، بزرگترین خبر این است که می توانید آن را به رنگ بنفش تهیه کنید. خوب ، از نظر فنی این Thundernight Metallic است ، اما همه ما در مورد رنگ های رسا هستیم و این یکی واقعاً روی بدنه بزرگتر و جسورتر سری ۲ کار می کند.

مانند سری ۲ فعلی ، BMW در ابتدا کوپه کامپکت خود را با ۲۳۰i و انواع M240i xDrive ، با مدل های ۲۳۰i xDrive و M240i با چرخ های عقب برای دنبال کردن. همه مدل های سری ۲ نسبت به قبل کاملاً بزرگتر هستند: ۲۳۰i 4.3 اینچ طولانی تر است در حالی که M240i 3.5 اینچ طولانی تر است ، اما هر دو نسخه ۲٫۶ اینچ پهن تر هستند و با فاصله محوری ۲٫۰ اینچی بلندتر سوار می شوند. متأسفانه ، این اندازه افزایش یافته به این معنی است که کوپه ها کمی حجیم تر هستند ، با ۲۳۰i حدود ۱۰۰ پوند وزن اضافه می کنند و M240i تقریبا ۲۰۰ پوند وزن اضافه می کند. افزایش قدرت در کل منجر به تولید ۲۵۵ اسب بخار قدرت و ۲۵۹ پوند فوت گشتاور می شود – ۷ اسب بخار و ۳۷ پوند فوت بر ۲۳۰i فعلی افزایش می یابد. در همین حال ، M240i از ۳٫۰ لیتری توربو I6 با ۳۸۲ اسب بخار و ۳۶۹ پوند فوت استفاده می کند – افزایش ۴۷ اسب بخار و ۱ پوند فوت. صرف نظر از موتور ، یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک تنها گیربکس موجود است که از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا سری ۲ فعلی یکی از معدود مدل های BMW است که می توانید با جعبه دنده دستی خریداری کنید.

به دلیل سنگین بودن کوپه ها ، با وجود افزایش قدرت ، مدل های سری ۲ ۲۰۲۲ در واقع عملکرد بهتری نسبت به قبل ندارند. سرعت ۲۳۰i درایو عقب در ۵٫۵ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت می رسد که در واقع ۰٫۲ ثانیه کندتر از نسخه فعلی است. بی ام و برای M240i xDrive زمان ۴٫۱ ثانیه ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت را تخمین می زند که فقط ۰٫۱ ثانیه سریعتر از مدل قبلی است.

همه مدل های سری ۲ دارای کمک فنرهای مربوط به بالابر هستند که ب ام و برای اولین بار در جدید معرفی کرد سری ۳ سدان ، که باید رانندگی آنها را بسیار زیبا کند. سیستم تعلیق M Sport اختیاری است و M240i با تنظیمات Adaptive M خود همراه با میراگرهای قابل تنظیم الکترونیکی عرضه می شود. ۲۳۰i دارای چرخ های ۱۸ اینچی استاندارد با چرخ های ۱۹ اینچی اختیاری است و M240i فقط با مدل دوم ارائه می شود.

این فضای داخلی مطمئناً آشنا به نظر می رسد.


BMW

خوشبختانه ، سری ۲۰۲۲ ۲ با مجموعه ای از سیستم های استاندارد کمک راننده ، از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​، نظارت بر نقاط کور ، هگردیدار خروج از خط ، هگردیدار برخورد به جلو و هگردیدار عبور از وسایل نقلیه عقب ارائه می شود. بسته کمک پارکینگ BMW برای ۲۳۰i و M240i در دسترس است ، با اضافه کردن کنترل پارک ، سیستم دوربین ۳۶۰ درجه و کمک پارک اتوماتیک.

با حرکت در داخل ، سری ۲ نرم افزار جدید BMW iDrive 8 را دریافت نمی کند ، اما در عوض به iDrive 7 متکی است. پیکربندی استاندارد شامل یک صفحه نمایش لمسی ۸٫۸ اینچی مرکزی و سنجهای آنالوگ با نمایشگر مرکزی ۵٫۱ اینچ است ، اما خریداران می توانند بسته Live Cockpit Professional BMW را که به صفحه مرکزی ۱۰٫۳ اینچ و کاملا دیجیتال ارتقا می یابد انتخاب کنند. خوشه سنج ۱۲٫۳ اینچی. صرف نظر از راه اندازی ، پیمایش تعبیه گردیده ، Apple CarPlay و Android Auto همه استاندارد است.

در مورد بقیه قسمت های داخلی ، این نوع است. به نظر می رسد نسخه ای کوچک از آنچه در هر BMW جدید دیگر پیدا خواهید کرد ، اما مطمئناً امیدواریم که مدل های ۲ درب سری ۲ از مواد بهتر در مقایسه با آنچه در سری ۲ کوپه Gran Coupe ارائه می شود ، برخوردار شوند. ۲۳۰i و M240i دارای دو خروجی USB و استاندارد هات اسپات Wi-Fi هستند و یک سیستم صوتی با صدای فراگیر هارمن کاردون ۱۴ بلندگوی اختیاری برای افرادی که واقعاً می خواهند مربا را به هم بزنند وجود دارد.

بزرگتر و جسورتر. [۱۹۶۵۹۰۰۲] BMW

ما می توانیم در مورد طراحی خارجی به جزئیات بپردازیم ، اما این همه ذهنی است و سبک ظاهری BMW این روزها به نوعی یک مسئله دکمه داغ است. نه ، سری ۲ جلو پنجره مشبک دیوانه واری را که در سری ۴ یافت می شود ، ندارد ، اما نمای خارجی چاق آن به اندازه کوپه فعلی جذاب نیست. حداقل هنوز یک نسبت دور فاصله به محور وجود دارد و نسبت های خوبی به این کوپه می بخگردید.

وقتی سری ۲۰۲۲ ۲ در ماه نوامبر وارد بازار شود ، قیمت آن از ۳۷،۳۴۵ دلار ، از جمله ۹۹۵ دلار برای مقصد ، خواهد بود. این برای RWD 230i خواهد بود ، با فروش M240i xDrive با قیمت ۴۹،۵۴۵ دلار. انتظار می رود ۲۳۰i xDrive و M240i هنگام رسیدن در جایی بین این دو قرار بگیرند و برای یک M2 کاملاً منتظر بمانید که باید در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت