کارگردان Black Widow می گوید یک فیلم کلاسیک برادران کوئن روی فیلم مارول تأثیر گذاشته است

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-july-2021-8

Black Widow ناتاشا رومانوف و یلنا بلوا را به یک ماجراجویی جاسوسی می فرستد.


Marvel Studios

طرفداران ابرقهرمان آماده می شوند تا اولین فیلم Marvel Cinematic Universe طی دو سال این جمعه ، هنگامی که Black Widow به سینما و برود ، دیدن کنند Disney Plus Premier Access قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود ، اما همه گیر گردیدن دیزنی دیزنی را مجبور کرد ماجراجویی انفرادی ناتاشا رومانوف را که چندین بار انتظار داشت چندین بار به تأخیر بیندازد.

آن انتقام جویانه ناتاشا را به بازی می فرستد یک تلاش جاسوسی هنگامی که او در پی کشف توطئه مربوط به گذشته خود ، در پی ۲۰۱۶ Captain America: Civil War .

Black Widow به کارگردانی کیت شورتلند ساخته گردید که فیلم های قبلی آن شامل درام های Somersault و Lore و همچنین هیجان انگیز سندرم برلین در سال ۲۰۱۷ است. بیوه سیاه اولین پروژه MCU وی است ، و من در لندن تا دیر وقت بیدار ماندم تا با شروع کار روز خود در استرالیا با او درباره بزرگنمایی صحبت کنم.

ما از اسپویلر دور گردیدیم ، اما تأثیر همه گیر بر تولید ، همکاری مشترک را لمس کردیم. جنبه های استودیوی مارول و اینکه چگونه یک کلاسیک برادران کوئن در اولین برخورد ناتاشا با یکی از شرور فیلم تأثیر گذاشت.

در اینجا متن ویرایش گردیده مکالمه بزرگنمایی ما وجود دارد.

 کیت شورتلند و دیوید هاربر در SDCC 2019

کیت شورتلند و دیوید هاربر در SDCC 2019 با بیوه سیاه صحبت می کنند.


کوین وینتر / گتی ایماژ

من کاملاً از فیلم لذت بردم – نمی خواستم که این فیلم تمام شود ، که حدس می زنم بالاترین تعارف باگردید. آیا اصلاً به دلیل تأخیر تغییر کرده است؟ یا از سال ۲۰۲۰ در قوطی بوده است؟
شورتلند: در قوطی بوده است. اتمام کار طولانی تر گردید زیرا در خانه های جداگانه ای بودیم. نمی توانستیم در یک اتاق باشیم. و همه آزمایشگاه های جلوه های دیجیتال به دلیل COVID شروع به بسته گردیدن کردند ، بنابراین ما جلوی دیدهای مختلف را با افراد مختلف جابجا می کردیم. به دلیل آن کل روند طولانی تر گردید. اما ما کار را تمام کردیم و فقط یک سال است که دیگر آن را لمس نکرده ایم.

از زمان پخش این برنامه همزمان دیزنی پلاس و تئاتر چه احساسی دارید؟
در نهایت ، من می خواهم اگر بتوانند با خیال راحت این کار را انجام دهند ، مردم آن را در سینما تماشا کنند. این فیلم ها برای لذت بردن در سینمایی با مخاطب – یک جامعه – با صدای زیبا طراحی گردیده اند. این نهایت کار است. اما به دلیل وضعیتی که در آن قرار گرفته ایم ، بسیار عالی است که برخی از افراد می توانند آن را در خانه از طریق دیزنی پلاس تماشا کنند.

 black-widow-marvel-bbu-18105-r

صحنه ای که Taskmaster برای اولین بار با ناتاشا روبرو می شود تحت تأثیر No Country For Old Men قرار گرفت.


Marvel Studios

هنگام ساختن بیوه سیاه ، کدام فیلم های اکشن بیشترین تأثیر را روی شما داشتند؟
فیلمی که من بیشتر تماشا کردم هیچ کشوری برای پیرمردها نبود ، حتی اگر یک فیلم اکشن نباگردید. اما بسیار زیباست که چگونه برادران کوئن تعلیق در سکون و ریتم آن را ایجاد می کنند. لحظه ای که Taskmaster روی پل بلند گردید و او به سمت او می رفت واقعاً تأثیرگذار بود.

من همچنین [ Mission: Impossible – Rogue Nation و Fallout مدیر] کار کریستوفر مک کواری ، و او واقعاً سخاوتمند بود. هنگامی که من در مرحله پیش تولید بودم ، او در مورد کار با طراحان طراح و کارگردانان واحد دوم با من تلفنی صحبت کرد – چگونه می توان آن را یک تیم ساخت و مطمئن گردید که همه فیلم های مشابه را می سازند.

و سپس کره جنوبی موارد – ما مونتاژهای مختلفی از سکانس های اکشن و مبارزه را تهیه کردیم. قبل از شروع ، ۱۰ دقیقه دعوا را که از ۳۰ سال گذشته دوست داشتم قطع کردم تا بتوانیم در این باره با طراحان گفتگو صحبت کنیم.

آنچه برای من واقعاً مهم بود این بود که ناتاشا احساس انسانی و خطاپذیری کند ، زیرا در برابر این مبارزان واقعاً نیرومند قرار دارد. بنابراین می خواهید مشت ها را احساس کنید. شما نمی خواهید یک فنجان چای بگذارید – این یک مبارزه سخت با مرگ است که می خواهید تماشا کنید.

ما نیم نگاهی به جیمز باند کلاسیک در بیوه سیاه می بینیم. فیلم مورد علاقه شما در آن امتیاز چیست؟
Skyfall . من فکر می کنم این یک قطعه باور نکردنی از سینما است.

Dreykov [Black Widow’s main villain] دارای یک رشته زن ستیزانه گردیدید است که به نظر من همزمان دافعه و جذاب است. چرا این کار در اینجا خیلی خوب انجام می شود؟
من فکر می کنم چون او عمل گرا است – او زنان را چیزی می داند که می تواند بخرد و بفروگردید ، مشکلی با آن ندارد. او به جای اینکه درگیر اخلاق آن شود ، آن را به عنوان یک تجارت می داند. شما افرادی را در اختیار دارید که تمام زندگی آنها توسط چنین شخصی خرد گردیده است ، سپس آنها را با هم در اتاق قرار داده اید و آنها هنوز مرعوب او هستند. به نوعی ، ناتاشا هنوز تحت طلسم اوست.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال بازی است:
این را تماشا کنید: [۱۹۶۵۹۰۳۸] خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

کار با پارلمان استودیوی مارول چگونه است؟ این گروه از اسامی همیشه در اعتبارات به من سر می زنند ، به نظر می رسد که گروهی از مدیران هستند.
بله ، این روند بسیار زیبایی است – نمی دانم اجازه دارم در مورد آن صحبت کنم. اما استودیو فوق العاده همکاری می کند. بنابراین شما احساس نمی کنید که با مدیران کار می کنید ، احساس می کنید که با فیلمسازان کار می کنید.

ما از افرادی که در فیلم های دیگر نقش داشتند ، نکات جالب توجهی را ارائه کردیم – نیت [Moore] ، تهیه کننده Black Panther یا افرادی که پروژه های دیگری را تهیه می کردند فیلمنامه را می خواندند و به [Black Widow producers] برایان چاپک ، برد ویندربام و خودم بازخورد می دادند.

و این فقط تهیه کنندگان نیستند. دستیار ۲۴ ساله کسی فیلمنامه را می خواند. این واقعاً برابری طلبانه است ، درمورد “بهترین ایده پیروز می شود.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت