در تریلر Succession season 3 ، نبرد حماسی پدر و پسر به صدا در می آید

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Succession Season Season 3 در HBO Fall 2021

بابا خوشحال نیست.


عکس صفحه HBO توسط Sarah Tew / CNET

انتظار بسیاری از تدبیرها و خنجرهای عقب برای خانواده روی. پیش پرده جدید و چشمگیر فصل ۳ Succession سه شنبه افت کرد و مشخص است که قبیله ناکارآمد به این زودی ها آغوش های گروهی را به اشتراک نمی گذارند.

فصل ۲ سریال HBO با یک چرخش خیره کننده به پایان رسید ، زیرا کندال روی (جرمی استرانگ) در یک بازی قدرتمندانه حساب گردیده و القا gas کننده گاز ، به پدر لوگان (برایان کاکس) خیانت کرد. کندال درباره پدرسالار خانواده در یک کنفرانس مطبوعاتی که انتظار می رفت پسر به خاطر جنایاتی که در رسانه های جهانی خانواده و امپراطوری مهمان نوازی Waystar RoyCo انجام گردیده است ، سقوط کند ، گفت: “این روزی است که سلطنت او پایان می یابد.”

کندال به خواهر و برادرهای خود گفت: “او پدر ما است ، اما او قصد داشت مرا به زندان بفرستد.” “او با ما همه همین کار را کرده بود.”

تریلر فصل ۳ نشان می دهد که نبرد کندال و پاپا روی تا سطح شکسپیر آغاز خواهد گردید ، و تمام خانواده به درون کشیده می شوند یک بازی وفاداری پیچ خورده ، مثل همیشه.

“از خود بپرسید ، آیا می خواهید در کنار خیر یا شر باشید؟” شنیده می شود کندال می گوید. به نظر می رسد که او ممکن است با خواهر شیو (سارا اسنوک) صحبت کند ، که پاسخ می دهد ، به همان روش ساده شیو: “اگر من شما را در برابر پدر حمایت کنم ، شما باید اجازه دهید من مسئولیت امور را بدست آورم.”

فصل ۳ از نمایش برنده Emmy پاییز امسال به نمایش در می آید ، اگرچه HBO هنوز تاریخی را مشخص نکرده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت