پورشه ۱۰۳۷۳ مدل Taycan و Cross Turismo را در مورد افت برق به یاد می آورد

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فراخوان پورشه هم بر Taycan و هم Taycan Cross Turismo تأثیر می گذارد.


Jonathan Harper / Roadshow

Porsche's Taycan مسلماً بهترین راننده و بهترین ساخت خودرو EV در حال حاضر است. ما Taycan را دوست داریم و آن به طور مرتب در بالای لیست وسایل نقلیه الکتریکی مورد علاقه ما قرار دارد. متأسفانه ، این هنوز یک مدل کاملاً جدید در طرح بزرگ امور است و مشکلات دندان درآوردن اتفاق می افتد .

یکی از این موارد – و به نوعی یک مسئله جدی است – شامل از بین رفتن انگیزه های تایکان است. قدرت به طور تصادفی این امر توسط نرم افزار نظارت بر خودکار وسیله نقلیه ایجاد می شود ، که می تواند عیب جدی را در آن جا احساس کند و کار را خاموش کند و احتمال تصادف را افزایش دهد.

رفع این مشکل نسبتاً ساده است و شامل برنامه ریزی مجدد واحد کنترل موتور الکترونیکی و برق Taycan است. پورشه این کار را به صورت رایگان برای دارندگان مدل های Taycan Turbo 2020 و ۲۰۲۱ ، Taycan Turbo S ، Taycan 4S ، ۲۰۲۱ Taycan ، Taycan Cross Turismo ، Taycan Turbo S Cross Turismo ، Taycan 4S Cross Turismo و Taycan Turbo Cross Turismo تحت تأثیر قرار خواهد داد. [۱۹۶۵۹۰۰۸] فراخوان پورشه شامل ۱۰۳۷۳ وسیله نقلیه است و دارندگان وسایل نقلیه متضرر می توانند انتظار داشته باشند كه در تاریخ ۲۷ اوت یا حوالی اخطار از پورشه دریافت كنند. اگر در مورد فراخوان سوالی دارید ، می توانید با بخش خدمات مشتری پورشه به شماره ۱-۸۰۰-۷۶۷ تماس بگیرید -۷۲۴۳ و مرجع کد AMB5 را به یاد بیاورید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ پورشه تایکان RWD: چه چیزی دوست ندارد؟۱۲:۳۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت