TikTok پایین آمد و مردم با الگوهای رفتاری به توییتر هجوم آوردند

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-tiktok-app-logo-on-phone-2021

TikTok برای ناراحتی کاربران خود با مشکلاتی روبرو گردیده است.


Sarah Tew / CNET

برنامه ویدیوی اجتماعی TikTok روز سه شنبه برخی از مشکلات مربوط به عملکرد را تجربه کرد ، از آنجا که DownDetector از حدود ساعت ۱ بعدازظهر افزایش ناگهانی را نشان می دهد. PT بیشتر کاربران گزارش کردند که در تماشای فیلم ها مشکلی دارند ، در حالی که دیگران قادر به ورود یا بارگذاری محتوا نیستند. این اپلیکیشن همچنین در مورد پسند ویدیوها و دیدن نظرات با مشکلاتی روبرو گردید. TikTok بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

این مسئله ظاهراً در حدود ساعت ۶ عصر حل و فصل گردید. PT ، TikTok در یک توییت گزارش داد ، اما نه قبل از اینکه کاربران دل شکسته به توییتر بروند و از این خاموش گردیدن با الگوهای رفتاری ابراز تاسف کنند.

یکی از کاربران نوشت: “TikTok من خراب است و من نمی دانم اکنون چه کاری انجام دهم.”

کاربر دیگری خاطر نشان کرد که الگوریتم TikTok (که معمولاً دارای توصیه های محتوای نقطه ای است) نیز از این خسارت رنج می برد. صفحه For You برای این برنامه که محتوایی را به نظر می رسد که کاربران از آن استقبال خواهند کرد ، ظاهراً مطابق با نام آن نبوده است. آنها نوشتند: “ترسناک ترین نکته در مورد خراب گردیدن TikTok این است که این یک FYP عمومی به من می دهد.”

“چارلی [D’Amelio] را در صفحه من دید و من به توییتر دویدم تا ببینم TikTok خراب است زیرا الگوریتم من تمام است به هم ریخته است ، “كاربر دیگری به شوخی گفت.

یك توئیت می خواند:” Wi-Fi من را فكر كرد دلیل این نبود TikTok نبود. “

یك كاربر زمان بسیار سختی را پشت سر می گذارد بدون وقت معمول صفحه نمایش. آنها در توییتر خود نوشتند: “دقیقه ۱۵: TikTok از کار افتاده و انسان دیگری برای اولین بار در ۲ سال با من تماس چشمی برقرار کرده است. نمی دانید چه مدت بیشتری دوام می آورم.”

“وقتی TikTok کار نمی کند و من در واقع باید با افراد دیگر از طریق تلفن من صحبت کنم “، کسی در کنار یک میمون از استیو هاروی غافلگیر گردیده روی تلفن خود نوشت.

کاربر دیگری خواب دید که جهان بدون حواس پرتی TikTok چگونه خواهد بود. آنها همراه با تصویری از یک کلانشهر آینده نگرانه گفتند: “اگر TikTok 24/7 سقوط می کرد ، کجا می توانستیم باشیم”.

همانطور که کسی به طور خلاصه گفت: “چگونه من قرار است بعد از ظهر خود را هدر بدهم اگر نتوانم از طریق TikTok پیمایش کنم؟”

یک کلمه: توییتر. فعلاً.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت