خلاصه داستان قسمت ۵ لوکی: God of Mischief Variants برای زنده ماندن در Void نبرد می کند

2021-07-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 لوکی ، كید لوكی و كلاسیك لوكی

سه نفر از لوكیس طرحی را ترسیم می كنند.


مارول استودیو

ماجراجویی انفرادی لوکی چهارشنبه در قسمت ۵ در دیزنی پلاس پخش گردید و پاسخ هایی را که ما هوس کرده ایم به همراه داشت. این امر پس از آن اتفاق می افتد که به نظر می رسد شخص لوفیسون (تام هیدلستون) از وجود خود هرس گردیده است ، فقط برای بیدار گردیدن و ملاقات با [نسخه سه نسخه جایگزین از او در جهانی پس از آخرالزمانی. نمایش Marvel Cinematic Universe واقعاً Variant-wild گردیده است.

در همین حال ، دیگر لوکی واریانت سیلوی ( Sophia Di Martino ) در Time Variance Authority ، خواستار پاسخ از قاضی راوننا رنسلایر (Gugu Mbatha-Raw) پس از به نظر می رسد همه چیز آگاه نگه داشتن زمان نگهبانان برای اندرویدهای بی عقل بود. با یک قسمت به نام سفر به رمز و راز ، در یک جدول زمانی SPOILER شیرجه بروید.


Marvel Studios

Beyond the Void

با پایان یافتن سیلوی و لوکی با موفقیت افسون Alioth و دسترسی ظاهراً به مغز متفکر پشت TVA پایان می یابد. این هزینه زیادی را به همراه داشت – لوکی کلاسیک (ریچارد ای. گرانت) خود را فدا کرد تا هیولای ترسناک دود را به اندازه کافی حواس پرت کند تا افسون تسخیر شود.

 مقصد نهایی لوکی و سیلوی

هیچ صحنه ای پس از اعتبار وجود ندارد ، زیرا مارول می خواهد ما را برای فینال هفته آینده بسیار مشتاق نگه دارد. خوب بازی گردیده است.

این مقاله به زودی به روز خواهد گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت