سوییچ OLED نینتندو مناسب شما نیست و این بسیار خوب است

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت


نینتندو

یکی از دوستانم در ژوئن برای من پیام نوشت: “من به TLDR احتیاج دارم”. “آیا باید منتظر خرید یک Nintendo Switch باشم؟”

او که می خواست برای دوست پسر خود یک سورپرایز تولد را تدارک ببیند ، برخی از کارهای گوگلینگ را انجام داده و وجود دستگاه جدیدتر و بهتر را در آینده کشف کرده بود. من به او گفتم مدل جدید ممکن است Switch Pro نامیده شود ، ممکن است از ۴K پشتیبانی کند و ارزش انتظار را دارد.

نه. مدل جدید از ۴K پشتیبانی نمی کند و به آن Switch Pro گفته نمی شود. در واقع ، من نمی دانم چه نامیده می شود. OLED عوض می شود؟ با OLED سوییچ کنید؟ صرف نظر از این که نام – هرچه که باگردید – نشان می دهد ، پیشرفت اصلی آن نمایشگر OLED است.

اندازه آن ۰٫۸ اینچ بزرگتر از صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی سوئیچ معمولی است ، دارای رنگ مشکی عمیق تر و کنتراست بهتر. از دیگر ویژگی های تبلیغ گردیده می توان به کیک استند بهبود یافته و “صدای پیشرفته” اشاره کرد. به عبارت دیگر ، این چیزی جز جهش نسلی است. این پیشرفت های متوسط ​​با افزایش قیمت ملایم همراه است. Switch Deluxe در ۸ اکتبر با ۳۵۰ دلار شروع می شود ، فقط ۵۰ دلار بیشتر از سوئیچ Non OLED.

به نظر عادلانه می رسد ، اما واکنش آنلاین مهربانانه نبود . این به این دلیل است که ، مانند من ، به نظر می رسد بیشتر مردم انتظار بیشتری داشته اند. بلومبرگ اولین بار در حدود ۱۱ ماه پیش یک نینتندو سوییچ ارتقا یافته گزارش داد – به قدری که شکوفا شود و انتظارات زیاد شود.

و این انتظارات متورم در اینجا مسئله است – نه سوئیچ جدید و کمی بهبود یافته. اگر این یک اعلان غافلگیرکننده بود ، گیمرها با نسخه ای مودبانه “به اندازه کافی منصفانه” ملاقات می کردند. این فقط برخلاف امید به پیشرفتهای اساسی سخت افزاری است و صاحبان موجود خواهان دلیل مناسب برای ارتقا هستند ، این واکنش “نینتندو دوباره همه چیز را خراب کرد!”

اشتباه نکنید اگر این روش را دنبال می کردم ، نینتندو از یک سوئیچ پرو با وضوح ۴K ، تراشه گرافیکی جدید و دوام باتری بهتر خبر می داد. همچنین می توانم مشکلات مربوط به رانندگی را با Joy-Cons کنسول و عدم پشتیبانی از بلوتوث داخلی رفع کنم – که در این مرحله پوچ است. اما با Nintendo SWOLED ، نینتندو سعی نمی کند دلار من را دریافت کند. میلیون ها نفر هستند که به بازی های ۴K اهمیت می دهند ، اما میلیارد ها نفر هستند که بازی نمی کنند.

Nintendo به آن گروه دوم اهمیت می دهد.

Half-life Nintendo Switch

NintendOLED Switch به چند دلیل منطقی است.

اولاً ، نینتندو هنوز علاقه ای به سوییچ ۲ یا چیزی شبیه کنسول نسل بعدی ندارد. داگ بوصر ، رئیس جمهور خنده دار نینتندو آمریکا ، در ماه دسامبر به Polygon گفت که ما در حدود “نقطه میانی” چرخه حیات سوییچ هستیم. از آنجایی که سوییچ هر سال تعداد بیشتری فروخته است – ۱۵ میلیون در سال مالی ۲۰۱۷ ، ۱۷ میلیون در ۲۰۱۸ ، ۲۰ میلیون در ۲۰۱۹ ، ۲۶ میلیون در سال ۲۰۲۰ – نینتندو به درستی می بیند که نیازی به انجام کارهای سخت با کنسول ندارد سخت افزار یک حرکت ملایم ، مانند یک نمایشگر بزرگتر و واضح تر ، باید جریان پول را حفظ کند.

این روش کار شرکت است. آیا ۳DS XL ، DS Lite و Game Boy Advance SP را به خاطر دارید؟ البته که انجامش میدی! آنها بسیار عالی بودند. اما ۲DS ، ۲DS XL ، DSi ، DSi XL ، نور پس زمینه Game Boy Advance SP و Game Boy Advance Micro را فراموش نکنید – که نینتندو تقریباً یک سال پس از نسخه اصلی DS عرضه کرد.

“Extend Console Lifespan Lifespan with Models Iterative” جذاب نیست ، اما این نام بازی است.

مانند تمام مدل های بازسازی گردیده فوق الذکر ، سوئیچ OLED نیز دو هدف دارد. این سرویس به طرفداران سرسخت ، میلیون ها نفر ، که برای خرید هر کنسول جدید نینتندو هجوم می آورند ، خدمت می کند. دوم ، و مهمتر از همه ، گزینه اضافی را برای افرادی که هنوز سوئیچ نخریده اند فراهم می کند.

این کنسول از سال ۲۰۱۷ تاکنون بیش از ۸۴ میلیون دستگاه فروخته است ، تقریباً ۱۶ میلیون خجالتی است و تبدیل به پرفروش ترین کنسول خانگی نینتندو گردیده است. اما این شرکت بشکه ای را برای خریدهای بیشتر خراش نمی دهد ، زیرا هنوز صدها میلیون فروش بالقوه وجود دارد و این نینتندو با افزودن به محدوده سخت افزاری سوییچ برای آنها جذاب است. این فشار برای کسانی است که از سال ۲۰۱۷ روی حصار کشیده اند یا کسانی که عشق خود به بازی را در طی همه گیر گردیدن دوباره زنده کرده اند. همچنین به ایجاد تبلیغات تبلیغاتی برای Metroid Dread ، که در همان روز آغاز می شود ، کمک خواهد کرد.

حساب این شرکت به شرح زیر است: Switch OLED + Metroid Dead x ضرب فروش تعطیلات = کریسمس مبارک برای نینتندو. من گمان می کنم ریاضی بررسی خواهد کرد.

نینتندو همیشه توانایی دسترسی خود را بیش از توان فنی ارزیابی می کرد ، به این ترتیب Wii ، DS و ۳DS به موفقیت های بزرگی دست یافتند. من گمان می کنم نینتندو در نهایت یک کنسول با توانایی ۴K ایجاد خواهد کرد که بتواند آنقدر ارزان قیمت کار کند که بتواند آن را با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار به فروش برساند – تا آن زمان سونی و مایکروسافت روی ۸K قرار می گیرند.

این یک استراتژی بد نیست. هنگامی که دوستم برای مشاوره سوئیچ به من پیام داد – کاری که بعید است دوباره انجام دهد – در نهایت تصمیم گرفت منتظر سوئیچ جدیدتر و بالقوه قدرتمندتر نماند.

پرسیدم: “آیا شما تلویزیون ۴K دارید؟ آیا او به گرافیک ۴K اهمیت می دهد؟” وی پاسخ داد: “ما این کار را می کنیم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت