نمونه اولیه Polestar 2 با کارایی بالا یک خودروی EV است که کاملاً می توانیم از آن عقب بمانیم

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این چیز داغ به نظر می رسد.


Polestar

به یاد دارید که داغ Polestar 2 مدیر عامل شرکت ، توماس اینگنلاث ، در ماه آوریل در حال رانندگی بود؟ معلوم گردید که این فقط یک بار مصرف نبوده است. نمونه اولیه آزمایشی و با کارایی بالا Polestar 2 اولین حضور خود را در روز پنجشنبه انجام داد ، پیش از نمایش عمومی در جشنواره سرعت خوب ۲۰۲۱٫ و ما آن را می خواهیم.

“برای چند ماه من از رانندگی آزمایشی Polestar 2 ، ملقب به” Beast “، در اطراف دانشگاه گوتنبرگ لذت بردم ، که این تیم را تحریک کرد تا این نسخه را برای Goodwood ارائه دهند. بیانیه. “ما می خواهیم ماهیچه های خود را انعطاف دهیم و فرصت ها را کشف کنیم.”

براساس یک موتور دوگانه Polestar 2 ، این نمونه اولیه ۴۷۶ اسب بخار قدرت تولید می کند – ۶۸ اسب بخار قدرت نسبت به اتومبیل استاندارد افزایش می یابد. Polestar همچنین می گوید EV آزمایشگاهی دارای گشتاور بهبود یافته است ، اگرچه این شرکت در حال حاضر این تعداد را فاش نمی کند (از ما پرسیدیم).

از همه مهمتر ، hi-po EV دارای تعدادی اصلاحات شاسی است. فنرهای جلو و عقب به ترتیب ۸۰٪ و ۴۰٪ سخت تر هستند و میراگرهای استاندارد Ohlins با واحدهای عملکرد Ohlins سه طرفه جایگزین می شوند که ۳۰٪ سخت تر از سهام هستند. این Polestar 2 دارای یک میله قوس جلو فیبر کربن است که از ولوو S60 Polestar Engineered وام گرفته است ، و همچنین یک میله عقب سفارشی دارد.

علاوه بر این ، این نمونه اولیه عالی دارای یک مسیر ۰٫۸ اینچی گسترده تر ، ۱٫۰ است اینچ ارتفاع پایین تر و قوس چرخ بزرگتر. در داخل این چاه های تلفظ گردیده ، چرخ های ۲۱ اینچی ، ترمزهای جلو ۶ آکبن Akebono و لاستیک های ۲۷۵ / ۳۰R21 Pirelli P Zero از کوپه Polestar 1 مشاهده خواهید کرد. ضربه گیرهای جدید ، یک نوار مسابقه ای مات ، شبکه جلو پنجره رنگی و چند تغییر کوچک دیگر تغییرات را ایجاد می کنند. Polestar تاکنون فقط یک تصویر از نمونه اولیه را منتشر کرده است ، اما باید تصور کنیم که این مسئله از همه جهات به نظر می رسد. تعطیلات آخر هفته. اینکه این پیش نمایش یک ماشین تولیدی آینده را پیش بینی می کند یا نه ، حدس کسی است ، اما بهتر است باور داشته باشید که انگشتانمان را قاطی نگه داشته ایم. حداقل اجازه دهید ما نمونه اولیه Polestar را رانندگی کنیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید: [۱۹۶۵۹۰۱۳] Polestar 2 تمام برقی کلاس سوئدی را به EV …۱۵:۰۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت