بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه در سال ۲۰۲۱

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

خواه از چندین خط پایان ماراتن عبور کرده باشید یا تازه شروع به دویدن کرده اند ، انتخاب کفش مناسب برای دویدن می تواند عملکرد شما را از بین ببرد. کفش های نامناسب برای دویدن می توانند انگشتان انگشتان شما را از پا درآورند ، اما انتخاب مناسب کفش باعث می شود که شما احساس سریع ، سبک بودن روی پاها و آماده برای تصاحب جهان را داشته باشید – و این از تجربه شخصی حکایت دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۲] اگر به دنبال شخصی غیر از خود هستید ، توجه داشته باشید که بهترین کفش های دویدن برای هر شخص متفاوت است. گیرنده هدیه شما هر چقدر شما را دوست داشته باگردید ، آنها یک جفت کفش دویدن که به آنها تاول می زند ، انگشتان انگشتان خود را فشار می دهد یا احساس می کند که یکدست یا لنگ است ، نمی پوشند.

نگران نباشید: CNET شما را با این راهنمای بهترین کفش مخصوص دویدن برای آقایان. من از تجربه خودم در پوشیدن کفش مردانه برای دویدن (من تمایل به سبک و رنگ بهتر را دوست دارم) ، ورودی حرفه ای از یک مربی در حال اجرا و هزاران بررسی آنلاین ، انتخاب گردیده است: بهترین کفش مخصوص دویدن برای مردان در سال ۲۰۲۱٫ اوه ، و اگر شما یا گیرنده هدیه شما برای دویدن به ماسک نیاز دارد ، من نیز توصیه هایی برای آن دارم.

و بله ، ما همچنین لیستی از بهترین کفش ورزشی زنانه داریم. ما این لیست ها را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

Brooks Running

بگذارید با گفتن اینکه من یک بروکس هستم شروع می کنم ایثارگر من سالها کفش دویدن بروکس پوشیده ام و تنها کفش های دویدن دیگری که می پوشم در واقع برای تمرین متقاطع هستند (در زیر توضیح داده گردیده است). من فکر نمی کنم در این کار تنها باشم ، زیرا در سراسر وب با بررسی ستایش از کفش های دویدن بروکس بررسی می کنم.

مخصوصاً كفشهای شبح طرفداران اختصاصی خود را به دست آورده اند. Ghost 13s جدیدترین نسخه از این موارد دلخواه قدیمی است. آنها یک قطره سنگین از پاشنه تا انگشت ۱۲ میلی متر دارند ، به این معنی که انتهای پاشنه ۱۲ میلی متر از انتهای انگشت کفش بلندتر است. Ghost 13s همچنین دارای پشتیبانی قابل توجهی از قوس و پشتیبانی کامل از پا برای راحتی مطلوب است.

بروکس می گوید کفش Ghost کفش خوبی برای دویدن در جاده است ، اما من Ghosts خود را در مسیرهای زیادی دنبال کرده ام و آنها به عنوان یک کفش دنباله دار عملکرد خارق العاده ای داشته اند – اگرچه ضد آب نیستند ، بنابراین من آنها را در مسیرهای گل آلود بیرون نمی کشم.

مش فوقانی باعث تنفس طولانی مدت کفش ها در روزهای گرم می شود و در ۱۰٫۱ اونس ، آنها محکم هستند اما وزن دونده را سنگین نمی کنند.

نحوه انتخاب این موارد کفش مخصوص دویدن

در حالی که من هر مورد از این لیست را امتحان نکرده ام (که به دویدن زیادی احتیاج دارد!) ، من راه خود را در مورد کفش دویدن کاملاً می دانم. من حدود ۱۰ سال است که می دویدم و از طریق چندین جفت کفش مخصوص دویدن ، از ارزان تا لوکس کار کرده ام.

تجربه شخصی : من صدا كردم كه كدام كفش را در گذشته امتحان كرده ام ، و در حالی كه تجربیات من تحقیقات من را آگاه می كرد ، به خاطر داشته باشید كه احتمالاً شما با هر كفش تجربه مشابهی نخواهید داشت که برای من کار کرده یا نکرده است. من به سادگی تجربیات خود را برای چشم انداز ارائه می دهم.

ورودی حرفه ای : من از مربی مجوز دویدن Mollie Millington از PT Mollie درخواست کردم که در مورد انواع خاصی از کفش های مخصوص دویدن ، راهنمایی انتخاب های نهایی من باگردید.

دارای امتیاز بالا : هر جفت کفش مخصوص دویدن در این لیست برای عواملی مانند راحتی ، پشتیبانی ، کیفیت و دوام ، دارای بالاترین امتیاز است – هر آنچه که شما در به دنبال آن می گردید کفش . من در مورد بررسی خریداران در آمازون ، گوگل و وب سایت های مارک برای انتخاب کفش های دویدن در این لیست جستجو کردم.

توصیه های بیشتر درباره سلامتی و تناسب اندام

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت