انگلیس به فینال یورو ۲۰۲۰ راه پیدا می کند ، میم ها می گویند که این خانه به خانه می آید

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این جام جهانی نیست ، اما هنوز هم احساس خوبی دارد. روز چهارشنبه ، مشاهده کنید انگلیس در نیمه نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا ۲۰۲۰ ، معروف به یورو ۲۰۲۰ ، دانمارک را با نتیجه ۲-۱ شکست داد و منصفانه است که بگوییم پیروزی موج رسانه های اجتماعی را آغاز کرد. [۱۹۶۵۹۰۰۲] با جالبترین خبرها از پخش جریانی گرفته تا ابرقهرمانان ، میم ها و بازی های ویدیویی ، مغز خود را سرگرم کنید.

بسیاری از طرفداران به آواز ادای احترام انگلیس ، Three Lions (It's Coming Home) ، توسط کمدین انگلیسی دیوید بددیل و فرانک اسکینر و گروه The Lightning Seeds که میزبان انگلیس در یورو ۱۹۹۶ بود. از آن زمان به بعد ، “این به خانه می آید” شعاری محبوب برای طرفداران پر امید انگلیس بوده است.

لیام گالاگر ، خواننده اصلی گروه Oasis ، یکی از بسیاری از افراد پس از پیروزی خط را توییت می کنند.

از آنجایی که انگلیس اکنون به بازی ایتالیا ادامه می دهد ، طرفداران ایتالیا به نوعی پیچیده بودند این شعار ، با این استدلال که “این به رم می آید”.

بدون بحث و جدال فوتبال (فوتبال ، فوتبال) نخواهد بود ، و این بازی نیز دارای برخی موارد بود . رحیم استرلینگ از انگلیس روی خطایی که پنالتی گرفت ، که USA Today متذکر می شود ، “به هیچ وجه خطا به نظر نمی رسید”. این منجر به هشتگ #DivingHome گردید.

همچنین به نظر می رسید در زمان مجازات جنجالی دو توپ در زمین وجود دارد. اوه برخی از هواداران اشاره کردند که وقتی همین اتفاق بعداً در مسابقه رخ داد ، بازی متوقف گردید ، اما این اتفاق زودتر نیفتاد.

یکی از کاربران توییتر گفت: “انگلیس فوتبال را اختراع کرد تا بتواند آنچه را که می خواهد انجام دهد.” ۱۹۶۵۹۰۱۱] انگلیس فوتبال را اختراع کرد تا بتواند ظاهراً

آنچه را می خواهند انجام دهد – Andre 🧃 🌍 (@ Jxndre999) 7 ژوئیه ۲۰۲۱

این بازی در لندن انجام گردید و برخی از توییت ها حاکی از آن بود که ملکه الیزابت دوم با یک افسون سلطنتی کار می کند VAR ، یا به عنوان کمک داور ویدئویی .

یکشنبه ، وقتی انگلیس ساعت ۹ صبح PT در ورزشگاه ومبلی لندن دیدار می کند ، واکنش های اجتماعی بیشتری وجود دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت