حقیقت را فراموش کنید. نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها معتقدند که بیگانگان آنجا هستند

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 img-2960

بیشتر آمریکایی ها به نوعی زندگی بیگانه اعتقاد دارند. هرچند احتمالاً این شخص خاص نیست.


ارین کارسون / CNET

به غیر از یك بالون خنك كننده ، بیشتر موارد مشاهده گردیده در گزارش مورد انتظار پنتاگون در مورد بشقاب پرنده ها بدون توضیح باقی مانده است. اما آمریکایی ها هنوز هم می خواهند به سبک فاکس مولدر اعتقاد داشته باشند. یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو که درست قبل از انتشار گزارش دولت انجام گردیده است ، می گوید ۶۵٪ از آمریکایی ها معتقدند زندگی هوشمند در سیارات دیگر وجود دارد. – سومین نفر که فکر می کنند در سایر سیارات زندگی هوشمند دارد ، بیش از نیمی از آنها – ۵۱٪ – می گویند بشقاب پرنده هایی که توسط پرسنل نظامی گزارش گردیده احتمالاً شواهدی از زندگی هوشمند در خارج از زمین است.

اما اعتقاد به زندگی فرازمینی به معنای ترس از افرادی نیست که در این نظر سنجی شرکت کرده اند. اکثر افراد مورد بررسی – ۸۷٪ – می گویند بشقاب پرنده ها به هیچ وجه تهدید نیست ، یا در بهترین حالت تهدیدی جزئی نیست. گرچه برخی نگران هستند. از هر ۱۰ نفر یكی می گوید بشقاب پرنده ها یك تهدید مهم برای امنیت ملی آمریكا است.

هنگامی كه پیو افراد مورد بررسی را خراب كرد ، برخی روندها ظاهر گردید. احتمال دارد آمریکایی های جوانتر باور کنند. از بزرگسالان زیر ۳۰ سال ، ۷۶٪ می گویند که زندگی هوشمند در سیارات دیگر وجود دارد ، در مقابل ۵۷٪ از ۵۰ سال و بالاتر. مردان بیش از زنان به زندگی فرازمینی اعتقاد دارند ، با ۷۰٪ از مردان مایل به اعتقاد در برابر ۶۰٪ از زنان. این ارتباط آنها با زندگی بیگانه – و نسخه هالیوودی آن زندگی – است که همچنان جذاب است.

او می نویسد: “اشیا flying پرنده ناشناس واقعی هستند”. “این یک واقعیت است. دیگر نیازی به بحث بیشتر نیست. مسئله این است که بشقاب پرنده ها -” چیزهایی در آسمان که نمی توانیم توضیح دهیم “- با بازدید بیگانگان مترادف گردیده اند. … تا آنجا که می توانیم بگوییم ، هیچ زندگی در منظومه شمسی (علی رغم آنچه برخی از متعصبان مریخ ممکن است باور داشته باشند) و در حال حاضر نیز هیچ مدرکی در مورد حیات خارج از آن وجود ندارد. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت