تاریخ اکران لوکی: چه زمانی قسمت ۶ سریال مارول به دیزنی پلاس می رسد؟

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-04-23-at-2-51-12-pm.png

انتظار برای لوکی تمام گردید.


دیزنی پلاس

پس از پنج قسمت از آخرین سری مارول در دیزنی پلاس ، فینال تقریباً همین جا است. لوکی ، با بازی تام هیدلستون به عنوان خدای شیطانی مورد علاقه همه ، برای اولین بار در ۹ ژوئن برگزار گردید ، و یک قسمت جدید هر چهارشنبه ما را سرگرم می کند.

آن تاریخ اکران هفتگی با شیطنت دو روز زودتر از آنچه پیش بینی می گردید ، بود و ادعا می کرد که جای چهارشنبه به جای جمعه ، مانند دیگر سری های مارول دیزنی پلاس شش قسمت ، فصل اول لوکی را تشکیل می دهد که ۴۰ تا ۵۰ دقیقه زمان اجرا دارد. فصل دوم در حال توسعه است.

جزئیات مربوط به نحوه تماشای قسمت آخر را در زیر پیدا کنید.

انتشار قسمت سریال Loki Date and times

در اینجا جدول زمان بندی اکران لوکی با زمان اکران است. ۱۹۶۵۹۰۰۹] این سریال به موضوعی با اهمیت پرداخته است که در Avengers: Endgame مطرح گردید ، زمانی که نسخه جایگزین لوکی Tesseract را می دزدد و یک جدول زمانی جدید ایجاد می کند. لوکی در نهایت به سازمانی عالی طراحی می شود که تحت عنوان Time Variance Authority شناخته می شود ، جایی که حافظان زمان ، از جمله موبیوس اوون ویلسون ، از او برای حل و فصل آشفته ای که پشت سر گذاشته است کمک می گیرند.

گردآوری بازیگران اعضای بیشتر وقت هستند سازمان واریانس ، از جمله Gugu Mbatha-Raw در نقش Ravonna Renslayer و Wunmi Mosaku در نقش Hunter B-15. ساشا لین ، ریچارد ای. گرانت ، سوفیا دی مارتینو و اریکا کلمن نیز نقش دارند.

نحوه تماشای لوکی در دیزنی پلاس

برای تماشای سریال لوکی ، به اشتراک در دیزنی پلاس احتیاج دارید این هزینه ماهانه ۸ دلار است که ارزان تر از Netflix ، Hulu بدون تبلیغات و HBO Max است. چند ویژگی شامل عدم تبلیغات ، بارگیری تلفن همراه ، ۴K و HDR است. شما می توانید حداکثر تا چهار پخش جریانی داشته باشید و به فیلم های جدیدی مانند Cruella دسترسی برتر داشته باشید ، اگرچه این هزینه ۳۰ دلار اضافی بابت هزینه اشتراک برای شما هزینه دارد. دیزنی پلاس یک مرکز برای جنگ ستارگان و مارول است ، از جمله مجموعه های تلویزیونی جدید آینده ، مانند Hawkeye و خانم مارول . اگر همچنان در حال اشتراك در مورد اشتراك هستید ، بررسی عمیق ما را در اینجا مشاهده كنید .

آخرین تیزر

در این مرحله ، مارول احتمالاً تعداد بیشتری تریلر از قسمت های موجود به ما داده است. این تیزرها اخیراً با عنوان Tick، Chance، Team، Path and Escape به صورت روزانه پخش می شوند. آخرین موارد شامل اوج دزدکی حرکت در فصل میانی و تبلیغات تبلیغاتی کوچک دیگری با عنوان Style است. در تاریخ ۴ مه. به عبارت دیگر ، یک نمایش بزرگ دیگر برای کمک به از بین بردن شکاف بین شاهین و سرباز زمستانی و لوکی وارد صحنه گردیده است. در اینجا برنامه کامل اکران وجود دارد که قسمت های جدید آن هر جمعه می رسد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت