گزارش می گوید که فورد مقداری سیلیکون به دست آورد و دوباره به ساخت F-150 بازگشت

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

F-150 به لطف حمل جدید تراشه های سیلیکون دوباره به کار خود ادامه داده است.


Steven Ewing / Roadshow

کمبود نیمه هادی جهانی ماههاست که یک مشکل برای صنعت خودرو به عنوان یک کل است. بر اساس گزارشی که در ۳ جولای توسط دیترویت فری پرس منتشر گردید ، گرچه به نظر می رسد به زودی اوضاع بهتر نمی شود ، اما این مانع از ارسال فورد جدید F-150 به نمایندگی ها نخواهد گردید.

کمبود سیلیکون باعث ایجاد چندین تولید کننده گردیده است – از جمله فورد – تا تولید بسیاری از وسایل نقلیه جدید را متوقف کند. هنوز هم ، فورد به نوعی توانسته است یک دسته تراشه رایانه ای برای F-150 بدست آورد و در تلاش است تا این دو نفر را کنار هم قرار دهد. اینکه آیا این محموله جدیدی از همان تراشه ای است که کامیون برای استفاده از آن طراحی گردیده است یا تراشه جدیدی است که به عنوان یک شکاف توقف در کامیون ادغام گردیده است ، مشخص نیست.

همچنین تعداد دقیق وانت هایی که از این تراشه ها استفاده می کنند ساخته و برای نمایندگی ها ارسال می شود ، مشخص نیست. فورد می گوید این تعداد به هزاران نفر رسیده است اما هیچ گونه مشخصات خاصی را بیان نمی کند. هرچند امیدوارم که بسیار زیاد باگردید ، زیرا موجودی F-150 (و تقریباً هر چیز دیگری) در فروشندگان در حال حاضر کمترین رکورد است ، که منجر به برخی از آمار فروش خشن ژوئن برای Oval Blue گردیده است.

چقدر خشن؟ سعی کنید ۲۶٫۹٪ نسبت به سال گذشته کاهش داشته باشید و به یاد داشته باشید که در این زمان سال گذشته ما هنوز در مراحل نسبتاً ابتدایی بیماری همه گیر COVID-19 بودیم. امیدوارم که به زودی سهام بیشتری به نمایندگی ها برسد ، فورد بتواند این روند را معکوس کند.

ما از فورد نظر خواستیم اما زمان انتشار آن را نشنیدیم.

 http://www.cnet.com /inners19659011 برگزیده https://www.cnet.com/cepts19659012] اکنون در حال پخش: </span><br />
            <span class= این را تماشا کنید:

تفاوتهای اساسی بین F-150 برقی را ببینید …۴:۵۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت