هدیه روز ولنتاین برای او: نسخه ۲۰۲۱

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

حقیقت: بچه ها همیشه در برداشتن نکاتی برای هدیه هایی که می خواهند عالی نیستند. (نه ، “مرا غافلگیر کن” به منزله راهنمای هدیه محسوب نمی شود.) بنابراین احتمالاً باید به دنبال کارهای روزمره او باشید تا نکاتی را درباره آنچه ممکن است برای این روز ولنتاین جلب کند ، جستجو کنید.
. آیا او شخص ورزشی است که قبل از بیدار گردیدن شما ۵ کیلوگرم بدود؟ یا او یک جنگجوی سفر جاده ای است که همیشه بهترین تنقلات را به همراه دارد؟ یک آشپز برتر و تازه کار در آشپزخانه؟

صرف نظر از سبک او ، هدیه ای در اینجا وجود دارد که او مطمئناً از آن قدردانی خواهد کرد ، مهم نیست که چقدر با او دوست گردیده اید یا اینکه چقدر در گفتن آنچه در واقع می خواهد بد است. هر هدیه ای در اینجا تضمین می شود که او عشق را احساس کند. (Aw.)

David Carnoy / CNET

بله ، با ۵۴۹ دلار ، این یک هدیه غارت است . و با توجه به تأخیرهای حمل و نقل ، احتمالاً IOU برای ۱۴ فوریه خواهد بود. اما اگر زیبایی شما هم یک شخص اپل باگردید و هم یک طرفدار جدی موسیقی باگردید ، او احتمالاً بیش از این مثلاً یک ساعت فانتزی قدردانی خواهد کرد.

Luv Scrub

این هیبرید پارچه ای شستشو لوفا همراه خوبی برای شستشوی بدن یا میله های صابون این مدت طولانی کشیده می شود تا او بتواند به پشت خود برسد و به ما اعتماد کنید ، پوست او هرگز نرم نخواهد گردید.

Momofuku

بچه های شیفته سریراچا این سس داغ را دوست دارند: یک روغن چیلی پر از تکه های ترد سیر خشک و موسیر. حتی یک قاشق ریز تقریباً هر ظرفی را که لمس کند ، از تخم مرغ گرفته تا پیتزا ، تقویت می کند.

ری بن

او در یک عینک آفتابی کلاسیک که با تقریباً سبک شخصی هر پسری است. او همچنین هنگامی که آفتاب تابستان می آید بیش از حد آماده خواهد گردید.

WFH خود را بسازید (این “تمرین” است) از خانه “) معمولاً کمی مجلل تر با مجموعه ای از زنگ های کتری که لاستیک پوشانده گردیده اند تا از دستان او محافظت کنند و به اندازه کافی زیبا باشند که وقتی پس از WOD خود آنها را کنار بگذارید ، دیگر بدتان نمی آید.

Asos

با یک جفت درخشان به مجموعه کفش های کتانی همیشه در حال رگردید خود اضافه کنید که به همان اندازه چشم نواز است چون راحت هستند. آنها حتی برای شب خرما نیز لباس کافی دارند.

جمهوری موز

بسیار خوب ، ممکن است جوراب به نظر نرسد مانند رمانتیک ترین هدیه ، اما به ما اعتماد کنید ، این پایه های فوق العاده نرم او را برای جلسات مهم و همچنین شنبه ها انتخاب می کنند. رنگ های سرگرم کننده همچنین باعث می شود او کمی شخصیت به نمایش بگذارد.

یتی

دقیقاً مانند عشق شما ، این چیز خراب نگردیدنی است این می تواند سفرهای کمپینگ و اتومبیلرانی های طولانی – یا در درب عقب تیمش باگردید. بهترین قسمت؟ در آن ۱۶ قوطی نوشابه یا همانطور که می دانید آبجو در خود نگهداری می کند. (به گزینه های بیشتری نیاز دارید؟ از دیگر خنک کننده های مورد علاقه ما دیدن کنید.)

بیشتر بخوانید: بهترین باشگاه های شراب و اشتراک در سال ۲۰۲۰ برای سلیقه شما

مالین + گوتز

برای پسری که هنوز در ماه فوریه دستمال تلنگر می پوگردید: این شمع دست ریخته از روم کارائیب الهام گرفته گردیده است و به لطف آلو رسیده و ترنج ترد بوی یک روز در ساحل را می دهد.

دیکی

او نیازی به زندگی در غرب میانه ندارد تا بتواند یک جفت لباس عمومی را تحریک کند. این جفت کلاسیک ، ساخته گردیده از بوم اردک قهوه ای ، از نظر فنی برای کارگران آهن ساخته گردیده است ، اما در خیابان با یک ژاکت و لباس زیر به همان اندازه سخت به نظر می رسد.

Caraway

او قبلاً می داند که چگونه یک شام متوسط ​​یکشنبه را شلاق بزند ، اما این مجموعه ظروف سرامیکی بازی سرآشپز خود را به سطح بعدی می رساند. کیت طراحی همراه با همه چیزهایی است که او برای ساختن همه چیز نیاز دارد ، و ۱۰۰٪ غیر سمی است.

REI

هيچ چيزي نمي تواند در اين دوفل نايلون سبک وزن جاي بگيرد که خودش را زيپ کند ، این گزینه خوبی برای پر کردن چمدان در جای خالی است ، وقتی می دانید که به خرید سوغاتی خواهید پرداخت.

ایده های بیشتر هدیه روز ولنتاین

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

وو عاشق شما در کلینگون است۱:۴۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت