نقد و بررسی Black Widow: تریلر جاسوسی مارول در خدمت خانواده سرگرم کننده Bond-ing است

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ScarJo هدف گیری می کند.


مارول

این می تواند سخت ترین تکلیف ابرجنس سیاه بیوه باگردید. دو سال پیش Marvel Cinematic Universe در یک بازی بین ستاره ای Endgame که با کهکشان ستاره های ابرقهرمان منفجر می شود ، به طور کامل صعود کرد. بنابراین چگونه می توان یک جاسوسی جاسوسی را که به سختی ابرقدرتی ارائه می دهد دنبال کند؟ این یک ماموریت MCU است که نیاز به عوامل مناسب برای انتصاب ندارد. Black Widow نشان داد كه مارول چه كاری از همه بهتر انجام می دهد.

Black Widow هم اكنون در انگلستان است و فردا جمعه ۹ جولای به سینماهای ایالات متحده می رود. همچنین در روز جمعه دیزنی پلاس با پرداخت ۳۰ دلار حق دسترسی برتر در جریان خواهد بود. اگر نمی خواهید پرداخت کنید ، ۶ اکتبر برای همه مشترکین رایگان خواهد بود.

سرویس پخش جریانی دیزنی با نمایش های تلویزیونی عجیب و غریب WandaVision و Loki ، طرفداران را به MCU بازگرداند. این بدان معناست که عملکرد نرم اما بی سر و صدا Black Widow می تواند حتی قدیمی تر احساس کند. خوشبختانه ، این ماجراجویی مطمئن و سرگرم کننده کتاب های مصور ، فرمول باند / بورن را می گیرد و آن را با جادوی مارول می پاشید.

Black Widow (فیلم) اولین سفر انفرادی برای ناتاشا رومانووا (یوهانسون) ، یک قاتل تبدیل به انتقام جوی و یخ است قاتل سرد روس پس چرا فیلم او با لذت ناتاشا جوان از کودکی ایده آل در حومه آفتابگردان دهه ۱۹۹۰ اوهایو آغاز می شود؟ هنگامی که شاپل فوق العاده پلیس های مارول به آن نزدیك می شوند ، مشخص می شود كه خانواده هسته ای ناتاشا كاملاً آمریكایی هستند و بیشتر شبیه آمریكایی ها هستند.

با فرار از مقامات آمریكایی بار دیگر با ناتاشا برید ، مگر اینكه او بزرگ گردیده به اسکارلت جوهانسون رسید ، و او به خاطر سرکش در سال ۲۰۱۶ کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در مشکل است. با انداختن تلفن خود در یک fjord ، او به زودی با خیال راحت از شبکه خارج می شود و در یک سوراخ بزرگ تماشا می کند تا فیلم های جیمز باند را در یک تلویزیون کوچک تماشا کند. اما هنوز مشکل به صدا در می آید ، و این بار ناتاشا با تسویه حساب های قدیمی خود با گذشته آسیب زای خود روبرو می شود.

از افتتاحیه بازگشت به صحنه پس از اعتبار ، همه لباس های فوق العاده جاسوسی را می پوشند و برای ماجراجویی در سراسر جهان خاموش است. سبک بورن و باند ، کامل با تک تیراندازهای پشت بام ، مانع از موتورسیکلت و لبه های مخفی ابرشار. یک استاد کلاس Q حتی به شما کمک می کند در این راه ، در حالی که یک افسر نقاب پشیمانی کارها را دشوار می کند.

Florence Pugh MCU را با یک زنگ برگرداند.


مارول

Black Widow به اندازه مبارزات وحشیانه و پر از شیرین کاری ممانعت از جاسوسی مشابه چارلیز ترون بلوند اتمی یا به اندازه اغواگرانه شیک فیلم های اخیر باند مانند Skyfall . و باید دید که آیا مجموعه های فیلم Black Widow به اندازه هر شیرین کاری در مجموعه Mission: Impossible قابل پاک گردیدن نیست – یا حتی لحظات به یاد ماندنی خود مارول مانند جنگ آسانسور سرباز زمستانی.

هنوز هم كارگردان كیت شورتلند اقدام به جاسوسی در جاسوسی را تا سطح بعدی چشم نواز انجام می دهد. حتی بدون ابرقدرت در بازی ، هر یک از مشت مشت یا تعقیب پا نسبتاً زمین گیر به سرعت و به نسبت های مضحکی خنده دار شماره گیری می شود. Fast and Furious 9 سطح مضحک و خنده آمیز بودن فیزیک نیست (خوشبختانه) ، اما صحنه های بزرگ مانند یک زندان یخی بسته به اندازه ای هیجان انگیز افزایش می یابد که شایسته صفحه نمایش بزرگ باگردید.

از همه مهمتر Black Widow بزرگترین (یا حداقل سازگارترین) قدرت مارول را برجسته می کند. جلوه های بودجه کلان بسیار جذاب است و تعداد زیادی قطعه همزن وجود دارد. اما با شروع مرد آهنی در سال ۲۰۰۸ ، فیلم های مارول سهم خود را از داستان های گشاد ، اکشن های طاقت فرسا و دشمنان فراموش نگردیدنی داشتند. داستان Black Widow حول دستگاه دیگری است که به نظر می رسد فیلم به آن اهمیت نمی دهد ، در حالی که baddie Taskmaster یک شرور نپخته است. اما آنچه باعث می شود فیلم های مارول هر بار کار کنند ، انتخاب بازیگران است. وقتی کاملاً به آن رسیدید ، MCU بر پایه شخصیت ها و ستارگانی ساخته گردیده است که می خواهید با آنها معاشرت کنید.

در این حالت ، جوهانسون با فلورانس پوگ ، راشل ویس و دیوید هاربر مطابقت دارد. ] به عنوان خانواده جاسوسی ناتاشا. و تماشای همه آنها شادی آور است.

اسکارلت جوهانسون با دیوید هاربر و فلورانس پیوگ به نیروهای خود پیوست.


مارول

دیدن پیگ در بزرگترین مرحله ممکن پس از چرخش ستاره سازانه اش در تلنگر ناخوشایند میدزومار و کمدی کشتی لمسی جنگ با خانواده من بسیار جالب است. او به عنوان “خواهر” کوچکتر ناتاشا مانند بیوه سیاه با دستکش خاموش است. ضرب و شتم خواهرانه و تند آنها به دلیل آسیب دیدگی مشترک و استفاده از خشونت به همان اندازه ماهرانه ، عفونی و لمس کننده است. یوهانسون دقیقاً می داند که چه کاری انجام می دهد در حالی که از لگد به مضحکه می کگردید ، اما ترکیب جذاب آسیب پذیری Pugh ، زمان کمیک و بدبینی کلی نزدیک به سرقت کل نمایش است.

Harbour یک توپ از Stranger Things کلانتر تنومند به ابرقهرمان بزرگتر از زندگی. با خالکوبی “کارل” و “مارکس” بر روی انگشتان دست خود ، قهرمان روسی ریش دار و خرس مانند معروف به نگهبان سرخ فقط می خواهد حزب کمونیست احساس یک مهمانی کند. همانند پوگ ، هاربر با عملکرد خنده دار و سخیف خود در حالت سرقت صحنه است.

ویسز با به هم پیوستن خانواده ناکارآمد ، کمتر نقش نمایشی دارد. اما او سرگرم کننده از عملکرد گسترده Harbour بازی می کند و کلاس را به داد می رساند. این که آیا آنها به عنوان یک واحد با هم هستند یا به طور جداگانه باعث ایجاد یکدیگر می شوند ، هنگامی که داستان نسبتاً ساده پیچیده می شود و یا عمل می کند ، کنش متقابل در میان این چهار ستاره بیوه سیاه را حمل می کند.

انتظار زیادی در مورد این وجود دارد فیلم ما از زمان سه گانه فیلم Captain Marvel ، Avengers: Endgame و Spider-Man: Far From Home ما فیلم مارول نداشته ایم. این یک تغییر بزرگ است که طی چند سال تمام از یک فیلم به هیچ چیز منتهی می شود ، بنابراین سوال این است که آیا مارگن مارگن همچنان ادامه خواهد داشت یا مخاطبان نسبت به کل موضوع ابرقهرمان سرد گردیده اند؟

این کمک نمی کند که بیوه سیاه به سختی همانند جسارت یا خیال پردازی مارکر تلویزیون نشان می دهد WandaVision و Loki ، اگر چه آن را به طور قطع تحت پوشش قلمرو ژئوپلیتیکی مشابه با شاهین و سرباز زمستانی با دردناک تر بیشتر .

به خوبی ، بیوه سیاه شخصیت برجسته ای است و طرفداران سالهاست که می خواهند جوهانسون را در یک فیلم انفرادی ببینند. اگر همه گیری را کنار بگذاریم ، این فیلم مدتها بود که می گذشت. دیدن یوهانسون که چنین حرکت نرم افزاری زنانه و سرگرم کننده را هدایت می کند بسیار عالی است و همه فیلم های بزرگ بودجه ای نیستند که با زورگویی به حقوق تولید مثل زنان به عنوان وسیله کنترل مقابله می کنند.

هوشمند ، سکسی و کاملاً بازیگران ، بیوه سیاه به سختی داستانی برای گفتن دارد اما هنوز هم می تواند بسیار سرگرم کننده باگردید. ممکن است در مقایسه با تاریخ نگاری های کیهانی Endgame دست کم گرفته شود ، اما هنوز هم لایق صفحه نمایش بزرگ است. بازگشت سینمایی MCU هیجان انگیزتر از Godzilla است ، بی نهایت بهتر از Infinite و به F9 سود می دهد. با تشکر از چهار ستاره ای که مأموریت را میخکوب کردند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت