اگر رایانه شخصی و VR داشته باشید ، مراسم هنری مجازی Tribeca و کن برگشته است

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 madrid-noir-visual-vr-awards-1-athome

مادرید نوآر ، یکی از چندین تجربه XR3 VR.


No Ghost / Atlas V

در این تابستان ، بسیاری از مردم به مکان های واقعی در دنیای واقعی می روند. من از یک مکان واقعاً به یاد ماندنی در دنیای مجازی بازدید کرده ام: موزه سایر واقعیت ها ، برنامه ای موجود در SteamVR که میزبان ویترین مشترک هنر غوطه وری و داستان سرایی تا ۱۷ ژوئیه است.

جشنواره XR3 ، تولید مشترک بین کن XR ، Tribeca و NewImages ، در ابتدا چند هفته پیش در کنار جشنواره فیلم های حضوری Tribeca امسال برگزار می گردیدند ، اما این برنامه برای اجرای مجدد این ماه بازگشت. کن و تریبکا تابستان گذشته ویترین مشابهی در برنامه موزه واقعیت های دیگر داشتند ، اما پیشنهادات امسال جدید است. این برنامه در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است ، بلیط XR3 به سه خرید مختلف $ ۱۵ افزودنی تقسیم گردیده است. این می تواند جمع شود ، اما اگر یک رایانه شخصی و تجهیزات VR داشته باشید یک سفر هنری جذاب است.

من به طور معمول قبل از وقوع همه گیر سال ۲۰۲۰ به رویدادهای حضوری در Tribeca می رفتم ، جایی که می توانم نصب های فیزیکی حضوری را تجربه کنم که همچنین شامل فناوری VR و AR است. Tribeca امسال تجربه های شخصی خود را برای جشنواره فیلم خود از سر گرفت ، اما همچنین تجربه VR بلیط از راه دور خود را به عنوان یک روش جایگزین برای حضور ادامه داد. من این ایده را دوست دارم – این اجازه می دهد تا به افرادی که توانایی سفر ندارند ، یا به ویترین های غوطه وری Tribeca دسترسی ویژه دارند ، فرصتی برای قرار دادن یک هدست VR در خانه و دیدن برخی از این قطعات خاص پسندیدن. هنر غوطه وری در خانه راهی بوده است که من قادر به حضور در کن و ساندنس بدون پرواز بوده ام. من هنوز هم دوست دارم در آینده شخصاً به مکان هایی بروم ، اما می خواهم این فضاهای مجازی به عنوان ویژگی دائمی جشنواره ها با هم زندگی کنند.

بسیاری از فیلم های VR کوتاه انیمیشن هستند. برخی با س withالاتی از نژاد ، هویت و تاریخ کشتی می گیرند. اجرای برنامه ها مستلزم داشتن یک کامپیوتر بازی VR با قابلیت Steam یا Viveport و یک هدست VR متصل به کامپیوتر است. Oculus Quest یا Quest 2 با استفاده از یک کابل USB-C برای اتصال به کامپیوتر کار می کند ، اما این تجربه گاهی اوقات با خطا بود. HP Reverb G2 (یا هر هدست Windows Mixed Reality) ، Valve Index ، HTC Vive یا Oculus Rift S سایر گزینه های مناسب هستند. کاش این جشنواره بتواند کاملاً روی یک Oculus Quest 2 بدون رایانه شخصی متصل کار کند ، اما ما هنوز کاملاً در آن حضور نداریم.

چند نکته وجود دارد که باید یادداشت کنید: در کل حدود ۵۵ تجربه وجود دارد ، اما خرید بلیط باعث می شود انتخاب کنید یکی از سه ویترین (کن ، تریبکا یا NewImages) ، که کمی گیج کننده می شود. همچنین ، بارگیری DLC یک مجموعه چند پرونده ای بزرگ است ، بنابراین باید آن را از قبل تنظیم کنید. من عمدتا پیشنهادات Tribeca را تاکنون تجربه کرده ام – برخی از موارد مورد علاقه من فیلم های VR متحرک خیره کننده (مادرید نوآر ، اکنون به عنوان یک برنامه مستقل Quest و کاغذ پرندگان در دسترس است) بودند.

همه نمایشگاه های هنری تعاملی ابتکاری Tribeca در ویترین XR3 موزه سایر واقعیت ها موجود نیستند ، اما امتحان هنر VR در خانه یک سنت همه گیر بوده است که می خواهم مدت ها ادامه دهم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت