رم یک وانت برقی آینده نگر را اذیت می کند که در سال ۲۰۲۴ عرضه می شود

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر این تیزر دقیق باگردید ، وانت آتی Ram که با باتری کار می کند به نظر می رسد یک سفینه فضایی است.


Ram

اخبار جذاب وسایل نقلیه الکتریکی زیادی از رویداد رسانه ای روز استلانتیس منتشر گردید که روز پنجشنبه کاهش یافت. جیپ موج می زند و داج فقط یك ماشین الكتریكی عضلانی را اذیت كرد كه قول های كوچكی از كار را می دهد ، اما احتمالاً بزرگترین خبری كه از این رویداد بیرون می آید – به صورت تصویری و واقعی – مارک کامیون Ram در حال توسعه یک وانت برقی است.

این خودروساز برای مدت کوتاهی تصویر تیزر سایه ای را به اشتراک گذاشت که یک کامیون بادی را نشان می دهد چیزی شبیه به یک فیلم علمی تخیلی است. آینده نگرانه تر از نمونه فورد F-150 لایتنینگ است. Ram در این وانت همه کاره است و قول داده است که یک کامیون “اولین مشتری” خواهد بود. به گفته مدیر عامل شرکت رام ، مایک کووال ، برنامه های مربوط به وانت شامل شارژ هوشمند و سریع با قابلیت به اشتراک گذاشتن قدرت پردازشی و سایر فن آوری ها برای “عبور از آنچه رقبا معرفی کرده اند.”

کامیون باید بر روی یک خودروساز والدین کاملاً جدید EV سوار شود. Stellantis با عنوان STLA Frame مهندسی کرد. این یکی از چهار سیستم عامل جدید برای وسایل نقلیه الکتریکی است ، اما STLA Frame تنها معماری است که از وسایل نقلیه بدنه ، مانند وانت پشتیبانی می کند. بسته های باتری ممکن است از ۱۵۹ تا ۲۰۰ کیلووات ساعت باگردید و وسایل نقلیه سوار بر سیستم عامل Frame توانایی برد تا ۵۰۰ مایل را دارند.

این وانت جدید الکتریکی Ram یک پروژه بسیار مخفیانه با مارک Ram را نیز همراه خواهد کرد ، که آن را نامیده می شود کامیون REPB یا کامیون “Range Electric Paradigm Breaker”. ما هیچ سرنخی نداریم که این به چه معناست و رام آماده اشتراک بیشتر نبود. و طرفداران کامیون خبر خوب ، یک پیکاپ برقی در اندازه متوسط ​​در راه است.

در سرتاسر رم ، برق به مجموعه کامل گسترش خواهد یافت و مارک قصد دارد در اواخر سال ۲۰۲۱ با ون های تجاری سلول سوختی آزمایش کند. مطمئناً همه نگاه ها به این طرف است. این وانت رم برقی ، هر چند. به دنبال راه اندازی آن در سال ۲۰۲۴ باشید.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت