اتومبیل عضلانی الکتریکی دوج برای ۲۰۲۴ با ظاهری یکپارچه درست شده است

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Dodge روز پنجشنبه در جریان EV Day Stellantis چند جزئیات درباره آینده خود به اشتراک گذاشت و سرانجام یک راز را فاش کرد: این یک EV است. مارکی که به خاطر ماشین های عضلانی خارج از این جهان شناخته گردیده است ، “عضله EV” جدیدی را در سال ۲۰۲۴ معرفی می کند و ما در این کار چند نگاه سایه به ماشین داریم. مشخص نیست که آیا این یک جایگزین Charger یا Challenger است ، اما با این وجود ، دیدن نشانه های زندگی در Dodge خوب است.

سر Dodge ، تیم Kuniskis ، این موضوع را کاملاً واضح بیان کرد دوج “EV را نمی فروگردید.” در عوض ، دوج با “eMuscle” به این تغییر نزدیک می شود و نام تجاری “پذیرش” این فناوری است. چرا؟ این در حالی است که مهندسان به “محدودیت های عملی” موتور احتراق داخلی می رسند ، انرژی زیادی را برای رانندگان فراهم می کند. موتورهای الکتریکی حتی در مورد اتومبیل های عضلانی دوج آینده ، امکانات بیشتری را ارائه می دهند.

این منجر به این وسیله نقلیه الکتریکی بی نام ۲۰۲۴ می شود که از سال ۱۹۵۵ با کنجکاوی از یک آرم قدیمی دوج استفاده می کند. به نظر می رسد چراغ های پنهان از طریق مدل های نمادین شارژر از اواخر دهه ۱۹۶۰ است. تشخیص جزئیات دیگر کار دشواری است ، اما این عضله EV باید کسانی را که نیاز به سرعت دارند بسیار هیجان زده کند. ما می دانیم ، به لطف بخشهای دیگر ارائه Stellantis ، این ماشین بر روی یک پلت فرم کاملا جدید به نام STLA Large سوار خواهد گردید. این خودروساز این پلتفرم را به طور خاص برای وسایل نقلیه عملکرد چهار چرخ متحرک و “عضله آمریکایی” مهندسی کرده است. اندازه باتری برای این سیستم عامل بین ۱۰۱ تا ۱۱۸ کیلووات ساعت خواهد بود و این خودروساز قول می دهد تا ۵۰۰ مایل باگردید.

ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری داریم ، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا دوج از آن استفاده می کند یا خیر. ماموریت جدید برای “تعیین آینده عضله آمریکایی”. در همین حال ، ببینید که این ماشین عضلانی برقی بدون نام در ویدیوی بالا یک فرسودگی چهار چرخ را انجام می دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت