نرخ رهن امروز ۸ ژوئیه ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 039-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جان گریم / گتی

انواع قابل توجه وام های رهنی امروز به سمت پایین حرکت کردند. میانگین نرخ سود برای وام های ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله کاهش یافته است. برای نرخ های متغیر ، وام با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ نیز کاهش یافته است. نرخ بهره وام هرگز در حد سنگین تعیین نمی شود ، اما نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی قرار دارد. برای کسانی که به دنبال تأمین نرخ ثابت هستند ، اکنون زمان مناسبی برای تأمین مالی یک خانه است. اما مثل همیشه ، قبل از خرید خانه ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود توجه کنید و پیشنهادات را با یکدیگر مقایسه کنید تا وام دهنده ای پیدا کنید که بتواند به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

نرخ وام های مسکن را که نیازهای متمایز شما را برآورده می کنند ، بررسی کنید . (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) وام های ثابت ۳۰ ساله رایج ترین مدت وام هستند. وام مسکن با نرخ ثابت ۳۰ ساله معمولاً پرداخت ماهیانه کمتری نسبت به ۱۵ سال دارد – اما معمولاً نرخ بهره بالاتری دارد. شما قادر نخواهید بود به سرعت خانه خود را پرداخت کنید و با گذشت زمان سود بیشتری پرداخت خواهید کرد ، اما اگر می خواهید پرداخت ماهانه خود را به حداقل برسانید ، وام مسکن ثابت ۳۰ ساله گزینه خوبی است.

رهن ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ رهن ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۸٪ است که نسبت به مدت مشابه هفته گذشته ۵ واحد پایه کاهش دارد. قطعاً با رهن ثابت ۱۵ ساله در مقایسه با وام ثابت ۳۰ ساله ، پرداخت ماهانه بالاتری خواهید داشت ، حتی اگر نرخ بهره و مبلغ وام یکسان باگردید. اگر توانایی پرداخت ماهانه را داشته باشید ، وام ۱۵ ساله معمولاً معامله بهتر خواهد بود. از جمله این موارد می توان به طور معمول نرخ بهره کمتری دریافت کرد ، زودتر وام خود را پرداخت کرد و در کل نیز سود کمتری پرداخت کرد.

۵/۱ وام با نرخ قابل تنظیم

ARM 5/1 دارای نرخ متوسط ​​۳٫۰۷٪ ، اسلاید ۷ امتیاز پایه از هفت روز پیش است. معمولاً در پنج سال اول رهن ، نرخ بهره کمتری (در مقایسه با رهن ثابت ۳۰ ساله) با وام با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ دریافت خواهید کرد. با این حال ، بسته به شرایط وام و چگونگی تنظیم نرخ با نرخ بازار ، ممکن است در پایان پرداخت کنید. برای وام گیرندگانی که قصد دارند خانه خود را قبل از تغییر نرخ بفروشند یا سرمایه خود را تأمین کنند ، ARM می تواند گزینه خوبی باگردید. اما اگر اینطور نباگردید ، اگر نرخ بازار تغییر کند ، ممکن است شما را درگیر نرخ بهره قابل توجهی بالاتر کند.

روند نرخ وام

ما برای پیگیری تغییرات در این نرخ های روزانه از نرخ های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به همان شرکت مادر CNET است ، استفاده می کنیم. در این جدول خلاصه ای از نرخ های متوسط ​​ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سطح کشور آمده است: ۳٫۰۷٪ ۳٫۱۳٪ -۰٫۰۶ نرخ ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۸٪ ۲٫۴۳٪ -۰٫۰۵ نرخ رهن ۳۰ ساله جامبه ۲٫۸۶٪ [۱۹۶۵۹۰۱۹] ۳٫۳۳٪ -۰٫۴۷ نرخ بازپرداخت وام ۳۰ ساله ۳٫۱۴٪ ۳٫۲۱٪ -۰٫۰۷

به روز گردیده در ۸ ژوئیه ۲۰۲۱٫

نحوه خرید برای بهترین نرخ رهن

برای یافتن نرخ رهن شخصی ، با کارگزار وام مسکن محلی خود صحبت کنید یا از خدمات رهن آنلاین استفاده کنید. برای یافتن بهترین وام مسکن ، باید اهداف و بودجه فعلی خود را در نظر بگیرید. مجموعه ای از عوامل – از جمله پیش پرداخت ، امتیاز اعتبار ، نسبت وام به ارزش و نسبت بدهی به درآمد – همه در نرخ وام شما تأثیر می گذارد. داشتن امتیاز خوب اعتباری ، پیش پرداخت بیشتر ، DTI پایین ، LTV پایین یا هر ترکیبی از این عوامل می تواند به شما کمک کند نرخ بهره کمتری دریافت کنید. نرخ بهره تنها عاملی نیست که هزینه خانه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. حتماً فاکتورهای دیگری مانند کارمزد ، هزینه بستن ، مالیات و امتیاز تخفیف را نیز در نظر بگیرید. شما باید با انواع وام دهنده ها – مانند بانک های محلی و ملی ، اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین – و فروشگاه مقایسه صحبت کنید تا بهترین رهن را برای خود پیدا کنید.

یک دوره وام خوب چیست؟

یکی از فاکتورهای مهمی که هنگام انتخاب وام باید در نظر بگیرید ، مدت وام یا برنامه پرداخت است. شایع ترین شرایط وام ۱۵ سال و ۳۰ سال است ، اگرچه وام های ۱۰ ، ۲۰ و ۴۰ ساله نیز وجود دارد. وامها بیشتر به رهنهای با نرخ ثابت و با نرخ قابل تنظیم تقسیم می شوند. برای وام های با نرخ ثابت ، نرخ های بهره برای عمر وام ثابت است. برخلاف وام با نرخ ثابت ، نرخ بهره برای وام با نرخ قابل تنظیم فقط برای مدت معینی ثابت است (اغلب پنج ، هفت یا ۱۰ سال). پس از آن ، نرخ سالانه براساس نرخ بهره بازار نوسان می کند.

هنگام انتخاب بین وام با نرخ ثابت و نرخ قابل تنظیم ، باید به این فکر کنید که چه مدت قصد دارید در خانه خود بمانید. برای افرادی که قصد اقامت طولانی مدت در خانه جدید را دارند ، وام های با نرخ ثابت ممکن است گزینه بهتری باگردید. در حالی که وام های رهنی با نرخ تعدیل گاهی می توانند نرخ بهره کمتری را از قبل ارائه دهند ، وام های با نرخ ثابت با گذشت زمان پایدارتر هستند. اگر فقط قصد دارید خانه خود را برای چند سال نگه دارید ، ممکن است معامله بهتری با وام با نرخ قابل تنظیم دریافت کنید. بهترین دوره وام همه به شرایط و اهداف شما بستگی دارد ، بنابراین در انتخاب وام حتماً موارد مهم را در نظر بگیرید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت