جیپ وعده خط تولید کامل ماشینهای الکتریکی تا سال ۲۰۲۵ را داده ، Grand Cherokee 4xe را مسخره می کند

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

صفحه مات و مبهم را عفو کنید ، اما این Jeep Grand Cherokee 4xe جدید مهم است.


Jeep

آینده تمام جاده برقی آفرود جیپ نزدیک ما است. Stellantis پس از فرو بردن انگشتان پا در آب با پلاگین هیبریدی پلاگین ۲۰۲۱ Jeep Wrangler 4xe ، اعلام کرد که Jeep تا سال ۲۰۲۵ یک مدل کاملاً الکتریکی را در هر بخش ارائه خواهد داد. آغاز برنامه نویسی مجازی Stellantis EV Day 2021 در روز پنجشنبه.

به عنوان بخشی از اعلامیه ، جیپ همچنین اولین نگاه اجمالی به مدل جدید Grand Cherokee 4xe را انجام داد و در هنگام ارائه آنلاین تصاویر را بر روی صفحه چشمک می زد. در حالی که این شرکت جزئیات بیشتری در مورد تولید مجدد محصول یا تاریخ فروش آن ارائه نکرده است ، نشان ۴xe SUV متوسط ​​نشان می دهد که این یک وسیله نقلیه الکتریکی باتری کامل نخواهد بود. این یک پلاگین خواهد بود ، مانند مدل Wrangler فوق الذکر. به نظر می رسد این اولین نگاه اجمالی ما در مورد تولید بدنه Grand Cherokee با فاصله محوری باگردید ، همانطور که قبلاً جیپ فقط نوع شاسی بلند را نشان داده بود.

جیپ همچنین تأیید کرد که نسخه های کاملاً برقی آینده Wagoneer و Grand Wagoneer SUV های لوکس تمام عیار خود را تأیید می کند.

این صفحه نمایش ارائه دهنده یک مفهوم کاملاً الکتریکی آزادی مبتنی بر Wrangler است.


Jeep

علاوه بر این ، جیپ یک مفهوم جدید Freedom BEV را روی صفحه نمایش تحریک کرد که به نظر می رسد بر اساس JL Wrangler امروزی باگردید. در تصویر بالا که درهای آن برداشته گردیده و یک سیستم تعلیق با دفع زیاد وجود دارد ، این برند از طریق تلگراف می نویسد که تغییر به الکتریکی با آلاینده های صفر به ازای توانایی خارج جاده از نام تجاری حاصل نمی شود.

در هنگام ارائه استلانتیس ، این شرکت پرچم های ویدئویی را نشان می دهد که مجموعه گسترده ای از فن آوری های بالقوه آینده را برای مارک جیپ نشان می دهد ، از جمله همه چیز از شارژ همتا به همتا EV تا صندلی های تخت Wrangler (برای “stargazing”) و حتی جفت گردیدن هواپیماهای بدون سرنشین برای گرفتن ماجراهای جاده ای در ویدئو. با این حال ، این شرکت دیگر تضمین نمی کند که چنین ویژگی هایی در مدل های آینده ظاهر شود ، متوقف گردید و خاطرنشان کرد ، “مدل ها و ویژگی های آینده ممکن است متفاوت باگردید.”

این یک داستان در حال توسعه است.

 Jeep Grand Cherokee 4xe

بله ، ۴xe مانند گرند چروکی به نظر می رسد.


Jeep

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت