هالو سرویس اتومبیل بدون راننده را در لاس وگاس راه اندازی کرد

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nr-hero-halo-6-25-21-1250x615.png

Halo

Halo در حال راه اندازی سرویس اتومبیل بدون راننده در لاس وگاس است که در شبکه ۵G T-Mobile اجرا می شود. این وسایل نقلیه الکتریکی امسال برای استفاده منظم مشتری در دسترس خواهند بود. در عوض ، این شرکت با استفاده از فناوری اختصاصی به رانندگان از راه دور امکان کنترل وسایل نقلیه را می دهد. علاوه بر این ، مکانیزم های امنیتی مستقل وجود دارد که باعث می شود خودرو در شرایط اضطراری بتواند به طور ناگهانی ترمز کند.

اما کنترل از راه دور بازی آخر Halo نیست. در حالی که رانندگان از دور ماشین ها را هدایت می کنند ، یک هوش مصنوعی از آنها یاد می گیرد.

آناند نانداکومار گفت: “استقلال کامل یک چالش عظیم از نظر اعتماد فنی و اجتماعی است که برای سالهای آینده حل نخواهد گردید.” ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Halo ، در یک بیانیه مطبوعاتی. “اما Halo به گونه ای طراحی گردیده است که با ساخت اتوماسیون در طول زمان و با راه حلی که امروزه مصرف کنندگان احساس راحتی می کنند ، این چالش ها را برطرف می کند.”

Halo اولین شرکتی نیست که از ماشین های بدون راننده در جاده های عمومی استفاده می کند. Waymo از سال ۲۰۲۰ شروع به رانندگی بدون راننده به مشتریان كرد و Uber در گذشته آزمایش هایی را انجام داده است.

یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این مقاله شركت مادر Halo را نادرست عنوان كرد. متن تصحیح گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت