Deathloop State of Play: نحوه تماشای و شروع زمان پخش مستقیم پلی استیشن

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 deathloop

Deathloop در رویداد آینده وضعیت سونی قرار خواهد گرفت.


Bethesda

اگر مشتاقانه منتظر انتشار Deathloop در PS5 هستید ، سونی جریان مستقیم شما را دارد. تیرانداز آینده بتسدا در مرکز ارائه وضعیت روز پنجشنبه قرار خواهد گرفت که شامل تقریباً ۳۰ دقیقه “بروزرسانی مستقل و شخص ثالث” برای بازی های آتی PlayStation خواهد بود. PT (5 بعدازظهر ET / 10 بعدازظهر GMT / 7 صبح جمعه AEST) و در Twitch و YouTube پخش می شود. همچنین به محض دسترسی آن را در زیر جاسازی خواهیم کرد.

نه دقیقه از این رویداد با پیش نمایش Deathloop که در ۱۴ سپتامبر به PS5 و PC وارد می شود ، صرف می شود. همچنین ممکن است یکی از آخرین Bethesda باگردید از سال مایکروسافت توسعه دهنده را سال گذشته خریداری کرد و گفته است که برخی از بازی ها “ منحصر به فرد Xbox و PC خواهد بود.”

کسانی که امیدوارند جزئیات بیشتری در مورد God of War بعدی ، Horizon Forbidden West یا هدست جدید PlayStation VR داشته باشند ، باید کمی بیشتر صبر کنند. سونی در این پست به روشنی اعلام کرد که این رویداد هیچ یک از این محصولات را پوشش نخواهد داد ، در عوض این شرکت به هواداران توصیه کرده است “هرچند در تمام تابستان در جریان باشید ، زیرا به زودی به روزرسانی های بیشتری خواهیم داشت.” /www.cnet.com/cepts19659009 برگزیده https://www.cnet.com/andid19659010] اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۵ مسئله PS5 هنوز باید حل شود۵:۵۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت