جیپ پیش نمایش مرئی الکتریکی آفرود ، کرایسلر SUV را در EV EV بسته بندی شده به نمایش می گذارد

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تیزر جیپ

شما چه هستید؟


Stellantis / عکس صفحه توسط شان Szymkowski / Roadshow

Stellantis در جریان رویداد EV Day خود در روز پنجشنبه ورق برنامه های خود را برای آینده پاره کرد. از اخبار ، یا اتومبیل های جدید کوتاه نبود و رئیس آنها مدل جدید جیپ بود – به علاوه ، ما نشانه هایی از زندگی را از کرایسلر دیدیم.

به طور خاص برای جیپ ، آنچه در اینجا می بینید نشان داده گردید در حالی که مدیران آن را توصیف کردند به عنوان یک مدل جدید “فضای سفید” برای نام تجاری. این واقعا بد بو است ، نسبت هایی تقریباً مشابه Hummer EV SUV یا Ford Bronco و بسیار بزرگتر از Wrangler . با این وجود هنوز در قسمت عقب از یک لاستیک یدکی تمام سایز استفاده می شود. ما را تحریک کنید تا حداقل بگوییم ، زیرا این یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید : جیپ تا سال ۲۰۲۵ وعده خط تولید کامل خودروهای الکتریکی را می دهد ، Grand Cherokee 4xe را اذیت می کند

در حالی که Stellantis در مرکز توجه جیپ ، رم ، داج و بخشهای متمرکز آن در اروپا ، کرایسلر در این ارائه غایب بود – به جز چند لحظه کوتاه با رئیس طراحی شرکت رالف ژیلس. در هنگام ارائه وی ، ما چند قطعه از SUV کرایسلر بدون نام را گرفتیم که ممکن است نسخه نزدیک به تولید کانسپت پورتال باگردید که چند سال پیش دیدیم. ژیلس مستقیماً درباره این وسیله نقلیه صحبت نکرد ، اما ما می دانیم که کرایسلر در زمان استلانتیس کشته نگردیده است.

 تیزر SUV کرایسلر

با عرض پوزش برای تصویر ضعیف ، اما تصاویر صفحه همه آنچه که ما در اختیار داریم است.


Stellantis / عکس صفحه توسط شان Szymkowski / Roadshow

در حالی که خودروساز قصد داشت مارک فرانسوی پژو را به ایالات متحده معرفی کند ، در عوض نظر خود را تغییر داده و به کرایسلر تمرکز کند. با این اوصاف ، به گفته کارلوس تاوارس ، مدیرعامل Stellantis ، این برند یک دهه دهه برای شکل دادن و نشان دادن ارزش خود دارد و این احتمالاً به معنای این است که مدیران و طراحان کرایسلر مشغول نقشه کشی هستند. این SUV احتمالاً یکی از معدود وسایل نقلیه جدیدی است که می تواند نام تجاری را دوباره مطرح کند. این مدل از طرحی شبیه به ۲۰۰ سدان و مینی ون Pacifica که اکنون خارج گردیده است ، استفاده می کند ، اما همه چیز را یک باره جریان و آینده را حفظ می کند. Stellantis همچنین یک عنوان جدید برای کرایسلر به اشتراک گذاشت: “فناوری پاک برای نسل جدیدی از خانواده ها.”

در اینجا در ایالات متحده ، با توجه به اطلاعات موجود ، در سه تا پنج سال آینده شاهد هشت ماشین الکتریکی جدید از مارک های Stellantis خواهیم بود. شرکت. این خودروساز قصد دارد ۵۵ EV و هیبرید پلاگین را به صورت جهانی ترکیب کند ، بنابراین مطمئناً برای بسیاری از برق سالهای آینده از بخشهای مختلف آماده باشید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت