توضیحات پس از اعتبارات Black Widow

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 black-widow-july-2021-1

پیوند خواهرانه ناتاشا و یلنا فراتر از وقایع Black Widow طنین انداز است.


Jay Maidment / Marvel Studios

Black Widow ناتاشا رومانوف را به یک مأموریت انفرادی که مدتها انتظار آن را می کشید ، می فرستد ، با فیلم Marvel Cinematic Universe و صحنه پس از اعتبارات خوشمزه آن به سینماهای ایالات متحده و Disney Plus Premier Access روز جمعه (این هم اکنون در انگلیس و استرالیا وجود دارد). فیلم کارگردان کیت شورتلند ابر جاسوسی (اسکارلت جوهانسون) را می بیند که در گذشته سایه دار خود تجدید نظر می کند.

ماجراجویی اصلی – به توضیحات جداگانه پایان ما مراجعه کنید – بازگشت به دوره درست بعد از کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی ، اما صحنه پس از تیتراژ در نقطه اخیر جدول زمانی اتفاق می افتد. بیایید نگاهی به برخی از Spoiler ها بیندازیم.


Marvel Studios

مأموریت انتقام

مدتی پس از آنکه ناتاشا جان خود را برای بدست آوردن سنگ روح و کمک به خنثی کردن برنامه های ناپسند ثانوس در انتقام جویان: پایان بازی ، یلنا سگش فانی را به دیدار مزارش برد. احتمالاً این مکان در اوهایو (خانه مشترک کودکی آنها) است و به نظر می رسد این قبر در زیر یک درخت شکوفه گیلاس باگردید ، درست مانند درایکوف گفت که مادر بیولوژیکی ناتاشا در کنار آن دفن گردیده است.

کلمات “دختر ، خواهر ، انتقام جوی” در سنگ قبر حک گردیده است.

 وال در شاهین و سرباز زمستانی

طرح وال یک معما باقی مانده است ، اما به نظر می رسد او با هم تیمی از افراد استثنایی با تبر برای خرد کردن.


Marvel Studios

این لحظه آرام توسط Contessa Valentina Allegra de la Fontaine (جولیا لوئیس-دریفوس) قطع می شود ، که بینی خود را باد می کند و می گوید به غرب میانه آلرژی دارد. وال هدف بعدی یلنا را دارد: کلینت بارتون ، معروف به هاوکی.

وال می گوید: “شاید پیش از آنكه یك تبلت كه عکس كلینت روی آن است را به او تحویل دهد ، گفت:” شاید شما دوست داشته باشید كه به سمت مردی كه مسئول مرگ خواهرتان است شلیك كنید. “نوعی کلاه ، فکر نمی کنید؟”

به نظر می رسد که [آینده سری Disney Plus Hawkeye تازه تبه کار خود را (یا حداقل یکی از شرورهایش) بدست آورد. ما نمی دانیم چرا وال می خواهد کلینت مرده باگردید ، اما او می تواند اولین هدف در نقشه ای باگردید که جایگزین Avengers با پیاده های خود شود.

 null

حوادث Avengers: Endgame در راه است برگشت به هاوکی.


Marvel Studios

مدتی بین وقایع Black Widow و دوره پس از Avengers: Endgame ، یلنا شروع به کار در Val کرد — او با اظهار تظاهر وال در “زمان تعطیلات” خود نشان می دهد. ما پیش از این وال را در آخرین قسمت نمایش دیزنی پلاس نمایش شاهین و سرباز زمستانی دیدیم ، هنگامی که او کاپیتان آمریکایی جان واکر را استخدام کرد و نام او را به عنوان مامور ایالات متحده نامید. یک علامت سوال بزرگ ol. در کمیک ها ، وال برای SHIELD کار می کرد اما مشخص گردید که او یک نماینده خواب روسی است. وی همچنین برای SHIELD به هیدرا نفوذ کرد و هویت مادام هیدرا را به عهده گرفت ، اما وفاداری واقعی او با روس ها بود (شاید).

ما هنوز نمی دانیم MCU Val برای چه کسی کار می کند و برنامه او چیست ، اما کمیک های او تاریخ گزینه های زیادی را ارائه می دهد.

مشاهده همه عکس ها

با توجه به استخدام افراد بسیار آموزش دیده اوقات سختی را گذرانده اید – یلنا سالها به عنوان یک قاتل شستشوی مغزی به سر برد و واکر سپر خود را برای از دست دادن عمومی یک پسر از دست داد – این احتمال وجود دارد که وال سعی در ایجاد معادل MCU از کمیک های Thunderbolts یا Dark Avengers داشته باگردید .

به احتمال زیاد یلنا در طول سریال خود سعی خواهد کرد کلینت را فقط در مدت کوتاهی بکگردید ، در یک “کلاسیک” قهرمانان به دلیل سو mis تفاهم جنگ می کنند ، سپس “کمیک” را تشکیل می دهند- سناریوی سبک ، از آنجایی که او هنگام تلاش برای جانشینی ناتاشا با او برخورد کرد – او و یلنا احتمالاً با هم در سوگ از دست دادن او به سر می برند. قرار است این نمایش (که همچنین هیلی استاینفلد را به عنوان کیت بیشاپ معرفی کند ) قرار است در اواخر سال ۲۰۲۱ به دیزنی پلاس برود.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت