اینستاكارت Fidji Simo را به عنوان مدیر عامل جدید فیس بوك منصوب می كند

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 instacart.png

فیدجی سیمو ، سمت چپ ، نقش مدیرعامل را بر عهده خواهد گرفت ، و بنیانگذار Apoorva Mehta به رئیس اجرایی منتقل می شود.


اینستاكارت

روز پنجشنبه ، اینستاكارت ، فیدجی سیمو ، یكی از مدیران قدیمی فیس بوك و رئیس برنامه موبایل این شبکه اجتماعی را به عنوان مدیر اجرایی جدید منصوب كرد. سیمو این نقش را از ۲ آگوست به عهده خواهد گرفت. Apoorva Mehta ، بنیانگذار شرکت و مدیر عامل قبلی ، به سمت رئیس اجرایی هیئت مدیره منتقل خواهد گردید.

“سیمو” در انتشار گفت: “من ابتدا به عنوان مشتری ، سپس به عنوان عضو هیئت مدیره عاشق اینستاكارت گردیدم و اکنون افتخار می كنم كه به عنوان مدیرعامل به این شركت بپیوندم و فصل رگردید بعدی آن را رهبری كنم.” “همانطور که به آینده غذا فکر می کنیم ، اعتقاد داریم که نحوه تغذیه مردم و رابطه آنها با غذا طی دهه آینده تغییر اساسی خواهد کرد. آنها انتظار تجربه راحت تر ، گسترده ترین انتخاب غذا در نوک انگشتان ، زمان تحویل سریع تر ، افزایش شخصی سازی و ایجاد انگیزه بیشتر. “

Instacart با رقابت فزاینده شرکت هایی مانند آمازون ، والمارت ، DoorDash روبرو می شود و Uber که همگی در تلاشند از محبوبیت روزافزون تحویل مواد غذایی استفاده کنند. در اوایل سال جاری ، اینستاكارت تحویل ۳۰ دقیقه ای مواد غذایی را در ۱۵ شهر ارائه داد ، با برنامه ریزی برای ارائه خدمات سریع در مناطق دیگر.

گزارش گردیده است كه فیس بوك تام آلیسون ، یك مدیر اجرایی مهندسی و مهندسی را به عنوان رئیس برنامه فیس بوك منصوب كرده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت