نویسندگان کتاب فیس بوک می گویند ، مارک زاکربرگ و شریل سندبرگ از یکدیگر جدا شده اند

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-170940886

زاكربرگ و سندبرگ دو اعدام قدرتمند فیس بوك هستند.


گتی ایماژ

طبق یک عصاره کتاب که روز پنجشنبه در نیویورک تایمز منتشر گردید ، دو مدیر قدرتمند و مشهور فیس بوک ، مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ و مدیر عامل شرکت شریل سندبرگ ، از اداره امور سیاست “جدا گردیده اند”.

سسیلیا کانگ و شیرا فرانکل ، نویسندگان کتاب یک حقیقت زشت: در داخل نبرد برای سلطه در فیس بوک ، که قرار است هفته آینده منتشر شود ، شهادت کارمندان سابق و فعلی فیس بوک را در تمام سطوح تجاری جمع آوری کردند.

آنها ادعا می کنند که علی رغم ظاهر – این واقعیت است که ظاهراً هیچ مشکلی در مورد همکاری زاکربرگ و ساندبرگ وجود ندارد تغییر کرده است ، اینکه آنها هر هفته دو بار ملاقات می کنند ، و طبق نظر افرادی که آنها را می شناسند ، از نظر شخصی و حرفه ای نزدیک می مانند – پشت درهای بسته همه چیز مثل گذشته نیست.

زاکربرگ “کمتر تحت تأثیر نظر خانم سندبرگ قرار می گیرد” نسبت به وقتی که وی برای اولین بار استخدام کرد تا کارهایی را که ۱۳ سال پیش “خسته کننده” به نظر می رسید استخدام کند. این مدیر عامل فیس بوک همچنین “منتقد رفتار وی در روابط عمومی” در رابطه با دخالت در انتخابات و رسوایی کمبریج آنالیتیکا بود.

سخنگوی فیس بوک ، دانی لور با قاطعیت ادعاهای مطرح گردیده در کتاب را پس زد و گفت که با قضاوت در مورد عصاره هایی که شرکت تاکنون دیده است ، نویسندگان می گویند “روایتی نادرست براساس مصاحبه های انتخابی ، بسیاری از افراد ناراضی و گیلاس” واقعیتها را انتخاب کنید. “

” خطای گسلی که نویسندگان بین مارک و شریل و افرادی که با آنها کار می کنند ترسیم می کنند وجود ندارد. ” “تمام گزارش های مستقیم مارك از نزدیک با شریل و او با مارك همکاری می كنند. نقش شریل در این شركت تغییری نكرده است. گزیده ها نمونه حملات به رهبران زن است – انكار قدرت آنها ، رد صلاحیت آنها و به حاشیه بردن نقش ها و روابط آنها. ”

نویسندگان از اظهار نظر در مورد پاسخ فیس بوک به متن منتشر گردیده خودداری کردند.

آنها جزئیات نحوه کار ساندبرگ برای اولین بار با زاکربرگ و چگونگی تفویض امور سیاسی به وی را به دلیل تجربه وی در واشنگتن بیان می کنند. نویسندگان می گویند ، همانطور که دونالد ترامپ ، که ساندبرگ “او را دوست نداشت” رئیس جمهور گردید ، زاکربرگ به طور فزاینده ای با او مخالف بود و به طور فزاینده ای خود تصمیمات مهم مربوط به سیاست را می گرفت.

فیس بوک انکار کرد که ساندبرگ کمتر از آنچه قبلاً درگیر بود با مسائل سیاست درگیر بوده است. لور گفت: “هر دو مارك و شريل زمان بيشتري را در مورد مسائل سياسي صرف كرده اند – و افراد ارگردید بيشتري را در تيم استخدام كرده اند ، از جمله نيك كلاگ كه به شريل گزارش مي دهد.” “این مناطق نیاز به زمان ، توجه و تمرکز بیشتری داشتند که مارک و شریل هر دو به آنها اختصاص داده اند.”

یکی از مواردی که به زمان ، توجه و تمرکز بیشتری احتیاج داشت ، پخش ویدیوی دکترا گردیده در فیس بوک بود که گویا نشان می داد سخنگوی مجلس سخنگوی مجلس نمایندگان مجلس نانسی پلوسی است. زاكربرگ پس از یك روند كامل بررسی ، تصمیم گرفت كه فیلم را پایین نیاورد ، علیرغم این واقعیت كه سندبرگ تصور می كرد “بر اساس قوانینی كه بر خلاف اطلاعات غلط است ، بحث خوبی برای پایین آوردن فیلم وجود دارد.” (لور از این تصمیم دفاع کرد و گفت: “انتقاد از روند کار آسان است ، اما هیچ کتابی برای تصمیم گیری در زمینه سیاست وجود ندارد که همه را خوشحال کند ، به ویژه هنگامی که سعی کنید استانداردها را به طور مداوم اعمال کنید).”

نویسندگان ادعا می کنند که این رابطه بین زاکربرگ و سندبرگ ، که دومی به طور فعالانه رابطه خوبی با Pelosi ایجاد کرده بود. وقتی بعداً سندبرگ به دلیل این تصمیم و سایر مسائل مربوط به حریم خصوصی و مقررات شرکت در مصاحبه با کتی کوریک به چالش کشید ، او با آرامش و سرسختی از شرکت دفاع کرد در این عصاره آمده است: “او بعداً به دستیاران گفت كه در داخل ، از تحقیر می سوزد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت