Netflix فقط واضح ترین حرکت خود را برای دنبال کردن VR ، بازی کردن ، انجام داده است

2021-07-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-phone-6470

آنجلا لنگ / CNET

Netflix بعد از سالها س questionsال کردن درمورد پیگیری VR و حتی سالهای بیشتر کودک به سختی در آنجا ، علاقه خود را به گسترش واقعیت مجازی و بازی نشان داد. گام ها به سمت بازی های ویدئویی.

روز پنجشنبه ، نتفلیکس قرارداد جدیدی را با Shonda Rhimes ، تولید كننده تلویزیون نیروگاهی اعلام كرد كه Bridgerton در Netflix منفجر گردید تا به عنوان آنچه كه ادعا می كند سریال پربیننده ترین سریال است. این معامله روابط نتفلیکس و ریمز را از چند جهت ، مانند گشودن درب فیلم های داستانی و سرمایه گذاری در برنامه های شرکت وی برای تنوع بخشیدن به هالیوود در مقابل و پشت دوربین ، محکم می کند.

اما نتفلیکس گفت که مشارکت Rhimes شامل فرصت تولید و توزیع محتوای بالقوه بازی و VR است.

فرصت برای پیگیری بازی های بالقوه و VR از تعهد کامل نیست. اما هنوز واضح ترین اظهارات عمومی است که Netflix به گسترش بازی های ویدئویی ، یک سرگرمی اصلی و واقعیت مجازی ، یک نوع جدید علاقه مند است.

Netflix بلافاصله به پیام هایی که به دنبال جزئیات بیشتر بودند ، پاسخ نداد.

Netflix ، بزرگترین سرویس پخش جریانی ویدئوی جهان با بیش از ۲۰۷ میلیون عضو ، اشاره كرده است كه علاقه مند است فعالیت های خود را برای بازی بیشتر كند. این شرکت از طریق برنامه نویسی تعاملی و به سبک ماجراجویی خود مانند Bandersnatch و برخی مشارکت های صدور مجوز و بازرگانی با بازی ها معاشقه کرده است. اما در ماه آوریل ، مدیر عامل و محصول Netflix اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال پیشرفت است.

گرگ پیترز گفت: “ما در تلاشیم بفهمیم كه این همه روش مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را عمیق تر كنیم و مطمئناً بازی ها یك م componentلفه واقعاً جالب هستند.” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و شیوه مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

در مورد واقعیت مجازی ، Netflix سالهاست که ایستاده است. این قالب که از هدست برای ایجاد احساس انتقال بیننده به مکانی کاملاً متفاوت استفاده می کند ، به عنوان مهمترین مورد بعدی چندین دوره هیاهو را پشت سر گذاشته است و به دنبال آن شک دارد که می تواند هرگز به یک رسانه جمعی تبدیل شود. مدیران Netflix به طور معمول اظهار داشتند که این شرکت می خواهد منتظر بماند و ببیند که VR قبل از شروع به کار چگونه پیشرفت کرده است.

برای بازی های VR و ویدیویی ، انتظار Netflix هنوز تمام نگردیده است. اما ممکن است از آنچه قبلاً می شناختیم نزدیکتر باگردید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت