خیالی ترین ربات سامسونگ که تاکنون برای فروش به فروش رسیده است

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

خلا rob ربات Samsung Jet Bot AI Plus.


سامسونگ

اگر مشتاق خرید جدیدترین جارو برقی ربات سامسونگ هستید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد. Samsung Jet Bot AI Plus اکنون به صورت رسمی برای خرید در دسترس است. دستگاه مراقبت از کف با قیمت ۱۲۹۹ دلار قطعاً شما را عقب می اندازد. همانطور که گفته گردید ، این ربات دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند نقشه برداری و ناوبری لیدار و یک سطل آشغالگیر خود تخلیه گردیده و همچنین فیلتراسیون HEPA است.

Jet Bot AI Plus همچنین با یک دوربین داخلی ارائه می شود. سامسونگ می گوید این دوربین به خلا کمک می کند تا اشیا and و تله های احتمالی مانند کاسه سگ ، لباس و جوراب را تشخیص دهد. کاربران حتی می توانند به دوربین ضربه بزنند تا از راه دور خانه خود را کنترل کنند و از حیوانات خانگی خانگی بازدید کنند.

سایر موارد جالب این توانایی ها شامل ردیابی در زمان واقعی ربات در هنگام کار و “مناطق ممنوع” برای مسدود کردن دستی مناطقی است که ترجیح می دهید از آن جلوگیری کنید. همه اینها باعث می شود Samsung Jet Bot AI Plus بسیار جذاب اما بسیار گران به نظر برسد.

برای این منظور ، لازم به ذکر است که اگر همه چیزهایی که دنبال یک خلا rob ربات خود تخلیه هستید ، نیازی به هزینه زیاد ندارید. در حالی که خلا-خود تخلیه پرچمدار iRobot 1100 دلار شیب دارد ، ۶۰۰ دلار Roomba i3 Plus این شرکت می تواند سطل آشغال خود را با کمی بیش از نیمی از قیمت تخلیه کند. بحث این است که i3 Plus فاقد ویژگی های پیشرفته نقشه برداری Roomba s9 Plus و Jet Bot AI Plus است. این مناطق شامل مناطق ممنوع و انتخاب اتاقهای خاص برای تمیز کردن است.

با این وجود ، باید دید Jet Bot AI Plus در واقع تا چه حد مطابق با هیاهو زندگی می کند. به محض اینکه دستگاه را در آزمایشگاه آزمایش خود شل کنیم ، مطمئناً قادر خواهیم بود به این سوال به طور قطعی پاسخ دهیم.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت