بهترین تشک مموری فوم سال ۲۰۲۱

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یکی از مشهورترین مواد [تشک حافظه فوم است که بخشی از آن در آن تبلیغات دهه ۹۰ مشهور گردید ، جایی که یک زن روی تشک فوم حافظه سنتی پرید و یک لیوان شراب بالای آن بود.

در تجربه من به عنوان یک تستر تشک ، متوجه گردیدم که همه تختخواب های حافظه این روزها شبیه هم نیستند. بعضی از کف ها احساس سنگینی و سفتی می کنند ، در حالی که بعضی دیگر سبک و مخمل خواب دار هستند. من آن را با Cool Whip ذخیره گردیده در فریزر در مقایسه با خامه سبک که از قوطی تهیه می کنید مقایسه می کنم. هر دو خوشمزه هستند ، یکی کمی بیشتر از دیگری هوای مطبوع دارد.

از آنجا که گزینه های تشک و تشک مموری بسیار زیادی در بازار وجود دارد ، تشخیص دقیق بهترین تشک مموری فوم موجود در آن می تواند مشکل باگردید. بنابراین من یکی را برای تیم گرفتم و روی تعداد قابل توجهی تخت حافظه فوم خوابیدم تا بهترین ها را پیدا کنم. (به نظر می رسد یک برنامه بسیار زیبا باگردید.) تخت های مموری فوم ذکر گردیده در زیر به نظر من راحت ترین ، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین هستند. در اینجا لیست من از بهترین تختخوابهای حافظه ای فوم است که اینترنت ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که قیمت های زیر MSRP برای مدل های اندازه ملکه است و با فروش (مکرر) و تخفیف قابل تغییر است.

بیشتر بخوانید: بهترین تشک برای خرید در سال ۲۰۲۱

Lindsay Boyers / CNET ” height=”425″ width=”756″/>

Layla Sleep

طرح شش ضلعی ، لانه زنبوری و رنگهای منشعب از تشک لایلا که قابل انعطاف است ، بلافاصله توجه مرا جلب کرد – به نظر می رسد شرکت تشک هنگام طراحی جلد ، به جزئیات توجه زیادی نشان می دهد. همچنین لازم نیست که یک بازی حدس بزنید تا بفهمید کدام طرف است. سمت نرم آن دارای برچسب و رنگ خاکستری روشن است ، در حالی که سمت محکم آن ذغال چوب و سیاه است. اگر متوجه گردیدید که فکر نمی کنید یک طرف متناسب با سبک خواب شما باگردید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این پسر بد را دور بزنید تا احساس تشک نرم و محکم تری داشته باشید.

طرف نرم احساس برآمدگی و کاهش فشار می کند ، بنابراین اگر خواب باشید و طرفدار طرف خود باشید بسیار عالی است. طرف تلنگر مشخصات محکم و واقعی ندارد ، اما هنگامی که روی شکم و پشت می خوابم پشت و ستون فقرات را پشتیبانی می کند. من می گویم موی آن از یک محیط محکم تر است. اگرچه ، به خاطر داشته باشید ، اگر وزن شما حدود ۱۴۵ پوند یا کمتر است ، هر دو طرف لیلا احساس سفت تری نسبت به شما می کنند زیرا فشار کمتری روی تشک وارد می کنید.

برخلاف شهد ، هر دو طرف تشک لیلا احساس سبکی و هوایی می کنند. این یک کف حافظه نرم است که در هنگام تغییر موقعیت مقاومت ایجاد نمی کند. کمی بیشتر از فوم های حافظه دیگر است که پس از چند ثانیه به آرامی شکل می گیرند. این یکی از آن تشک هایی است که حتی ممکن است علاقه مندان فوم حافظه را به خود جلب کند زیرا این احساس “گیر افتاده” را که بعضی از مردم دوست ندارند به شما نمی دهد.

تشک اصلی لیلا ۱۰ اینچ ضخامت دارد ، بنابراین من آن را در درجه اول به افرادی که وزن آنها کمتر از ۲۳۰ پوند است توصیه می کنم. اگر شما از نوع بدنه سنگین تری برخوردار هستید و صدای Layla را دوست دارید ، توصیه می کنم به تشک هیبریدی آن نگاه کنید ، که از پشتیبانی بیشتری برخوردار خواهد بود زیرا از کویل های جیب دار در لایه پایه برخوردار است.

برجسته ترین برجسته این تخت ، پوشش متحرک آن است. دستورالعمل های مراقبت از آن نشان می دهد که فقط خشک تمیز است ، اما در مقایسه با سایر تخت های حافظه فوم ، این ویژگی در واقع بسیار خوب است. در غیر این صورت ، اگر پوششی قابل جابجایی نیست ، باید با استفاده از آب گرم و مواد شوینده بدون سفید کننده با دست و نشت و لکه ها مقابله کنید.

تشک لیلا در اندازه های دوقلو برای کال کینگ موجود است و قیمت های خرده فروشی از ۸۹۹ دلار تا ۱۳۴۹ دلار با قیمت کامل است.

Amerisleep

تشک AS2 دارای دو ویژگی ایده آل است که بیشتر خواب آوران پشت و معده به دنبال آن هستند: آسایش تختخوابهای دارای پروفیل محکم ، پناهگاه خواب افراد پشت و معده هستند ، زیرا باعث می شوند که ستون فقرات در تشک فرو نرود ، که دستورالعمل درد کمر هنگام بیدار گردیدن از خواب است.

هنگامی که AS2 را تست کردم ، کمرم صاف و در یک ردیف راحت قرار گرفت. بدن من نیز بیشتر از آنکه روی تشک فرو رود ، مانند آنچه در تختخواب های کف نرم حافظه انجام می دهید ، بیشتر روی تشک قرار گرفت. من می گویم که احساس متراکمی شبیه به شهد گل سرسبز دارد اما محکم تر است. من هیبرید AS2 را در یک سطح متوسط ​​یا حدود ۸ در مقیاس از ۱ تا ۱۰ درجه بندی می کنم. اگرچه به خاطر داشته باشید ، اگر نوع بدن شما بزرگتر و حتی برای کسانی که وزن کمتری دارند ، احتمالاً نرم تر خواهد بود. ۱۵۰ پوند

جدا از احساس حافظه کف و طراحی ۱۲ اینچی حمایتی ، مایه کیک روی آن کاملاً بالای تشک است. می توانید روکش آن را از روی AS2 کثیف کرده و آن را درون ماشین لباسشویی بیندازید تا تمیز شود. با توجه به اینکه یک فرد متوسط ​​حدود ۱۰ سال روی یک تخت می خوابد ، لکه های روی تشک تقریباً اجتناب ناپذیر است. از آنجا که من یک بی نظیر پاک کننده لکه ها هستم ، این یک امتیاز بزرگ برای من بود.

AS2 Hybrid در اندازه های دوقلو برای تقسیم شاه در دسترس است و قیمت های خرده فروشی آن از ۱۰۴۹ دلار تا ۲۱۹۸ دلار است.

GhostBed

گذشته از اینکه تشک GhostBed Luxe از یک شبح شایان ستایش در آرم برند برخوردار است ، به چند دلیل این تخت را دوست داشتم. برای اولین بار ، این یک کف حافظه راحت است و شبیه Nectar و Amerisleep است ، زیرا چند لحظه طول می کگردید تا به فشار وارد گردیده پاسخ دهد. با این حال ، اگر بخورید ، بدن را آهسته بغل می کند.

دومین نکته خوب در مورد این تشک ، میزان خنک بودن خواب آن است. من معمولاً گرم می خوابم و مجبورم AC را در طول شب منفجر کنم ، مگر اینکه زمستان باگردید. از طرف دیگر ، GhostBed Luxe دارای نیم اینچ پارچه خنک کننده در داخل پوشش است و وقتی لمس می کنم از نظر جسمی احساس خنکی می کند. بعد از بررسی ساختار آن ، می توانید یک لایه نازک از “یخ شبح” را در لایه فوقانی زیر پوشش مشاهده کنید ، که به احساس کلی خوابیدن تخت نیز کمک می کند. این فناوری خنک کننده منحصر به فرد تغییر فاز مارک تجاری خود است و به طور فعال برای از بین بردن گرمای اضافی بدن کار می کند.

GhostBed Luxe یک تشک ترکیبی نیست ، اما یک تخت کف ضخیم شبیه Nectar Lush است. در حقیقت ، ضخامت آن نیز ضخیم تر است و اندازه آن ۱۳ اینچ است. این باعث می شود که یک تشک مناسب برای اکثر انواع بدن ، از جمله افراد با قاب بدنه بزرگ باگردید. همچنین فکر می کنم متناسب با هر نوع خوابگاهی باگردید ، چه پشت ، پهلو ، معده یا ترکیبی. این یک تشک محکم نیست ، اما همچنین فوق العاده نرم و نرم نیست. من می توانم میزان استحکام آن را در وسط ارزیابی کنم.

GhostBed Luxe در اندازه های دوقلو برای تقسیم شاه موجود است و قیمت های خرده فروشی آن از ۱۴۹۵ دلار تا ۳۵۰۰ دلار است.

Saatva

برخی از مردم فقط تشکی می خواهند که باعث شود در تمام طول شب احساس راحتی داشته باشید. دیگران می خواهند همان تشکی را که یک بار در تعطیلات در Four Season امتحان کرده اند ، می خواهند. اگر شما دومی باشید ، Saatva Loom & Leaf به معنای واقعی کلمه مانند یک تشک هتل پنج ستاره به نظر می رسد. اما فقط قسمت به نظر نمی رسد. همچنین بسیار راحت است و برای شما یک دست و پا نخواهد بود.

به لطف بالش تشک یورو تخت ، احساس فوم حافظه متراکم با یک جز component کرک اضافی دارد. من مدل “Relaxed Firm” را امتحان کردم ، که هنوز در پایان مقیاس متوسط ​​است ، بنابراین تصور می کنم مدل “Firm” یک تشک محکم واقعی است. کف حافظه و بالاتنه یورو آن باعث کاهش فشار تشک می شود ، اما کافی نیست که یک تشک مناسب برای خواب های کناری باگردید. فقط کمی سفت بود که کنارم خوابیدم.

از دیگر نکات برجسته Loom & Leaf ، فن آوری ویژه خنک کنندگی آن است. شما نمی توانید آن را از خارج تشک خود ببینید ، اما در داخل ، لایه بالایی کف ژل دارای یک تشک تشک ژل خنک کننده است که به تنظیم دما کمک می کند. ظاهراً این ماده از همان موادی تهیه گردیده است که پزشکان برای درمان قربانیان سوختگی در بیمارستانها استفاده می کنند ، بنابراین من فکر می کنم که این بسیار قانونی است. در حالی که تختخواب سرد نیست ، اما فکر می کنم باعث می شود کف حافظه گرما را حفظ نکند.

کلمات پنبه ارگانیک را مشاهده می کنید که به صورت پراکنده در سراسر جلد نوشته گردیده است. این باعث می شود که تختخواب کمی سازگار با محیط زیست باگردید زیرا پنبه ارگانیک نسبت به پنبه استاندارد پرورش یافته و پایدارتر تولید می شود. ناگفته نماند ، لمس آن نرم است و سطح بالایی را به تختخواب می دهد.

تشک Loom & Leaf در اندازه های دوقلو برای تقسیم کال کینگ موجود است و قیمت های خرده فروشی آن از ۸۹۹ دلار تا ۲۴۷۶ دلار است.

تشک بیشتر و مشاوره خواب

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و فقط به عنوان بهداشت در نظر گرفته نگردیده است. یا مشاوره پزشکی در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت