فناوری آینده جیپ ممکن است شامل هواپیماهای بدون سرنشین دنباله دار و خودمختاری خارج از جاده باشد

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

جیپ با نوآوری های جالب جدید ، آینده ای را با انرژی باتری شرح می دهد.


جیپ

رهبری SUV آفرود جیپ به گونه ای زیر آتش است که طی دهه ها اتفاق نیفتاده است. بین راه اندازی Bronco جدید فورد و Bronco Sport ، Defender متولد لندرور و هجوم همیشه در حال رگردید تویوتا از مدل های TRD ، Stellantis “4×4 نام تجاری فشار بی سابقه ای مواجه است. با نگاهی محتاطانه به دنباله ، مارک نمادین در حال تلگراف است که آماده است مجموعه ای از نوآوری های جدید را به بخش ارائه دهد تا بتواند موقعیت خود را حفظ کند زیرا جهان SUV از برق برخوردار است. در کنفرانس چند ساعته مجازی Stellantis EV Day پنجشنبه ، جیپ فناوری های آینده را شامل همه موارد ، از شارژ همتا به همتا EV تا یک ویژگی منحصر به فرد پیروی از هواپیماهای بدون سرنشین تحت آگهی جدید انتشار صفر انتشار صفر نام تجاری کرد.

Jeep متوقف گردید تضمین نمی کند که این فن آوری ها در مدل های آینده ظاهر می شوند (نشان های خارج از جاده ارائه ویدیو حاوی سلب مسئولیت: “مدل ها و ویژگی های مفهومی و موقعیت های خیالی نشان داده گردیده در سراسر کشور. مدل ها و ویژگی های آینده ممکن است متفاوت باگردید”). با این حال ، امروزه بسیاری از این ویژگی ها از نظر فنی امکان پذیر است ، بنابراین دیدن برخی از آنها به زودی در مدل های آینده کاملاً تعجب آور نخواهد بود.

ایده استفاده از یک جیپ برای شارژ مجدد دیگری با یک خرج کردن ساده است ، هنوز مبتکر.


جیپ

شارژ نظیر به نظیر

جیپ معادل گاز سیفونینگ بین مخازن در قرن بیست و یکم برای نجات یک کفپوش ، جیپ طعنه شارژ “نظیر به نظیر” را زد ، اساساً یک وسیله نقلیه الکتریکی را برای اشتراک آب به وسیله دیگری متصل می کند. اگرچه چنین ویژگی می تواند در زندگی شهری بسیار مفید باگردید ، اما تصور مزیت بالقوه نجات دهنده تقسیم الکترون بین خودرو در بیابان ، جایی که خطر کمبود نیرو در آنها اغلب به طور قابل توجهی بیشتر است ، حتی آسان تر است.

در حال حاضر ، جیپ در مراحل اولیه ساخت است شبکه شارژر EV خارج از جاده با انرژی خورشیدی در آمریکای شمالی ، از جمله در مکان هایی مانند Rubicon Trail.

تصور کنید که برای دنبال کردن همه ماجراهای خود ، عملکرد دنباله دار بدون سرنشین را از طریق صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی جیپ خود تنظیم کنید.


جیپ

جفت گردیدن هواپیماهای بدون سرنشین

با استفاده از تعدادی هواپیمای بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین برای نشان دادن و دنبال کردن هدف متحرک ، اعم از دوچرخه سوار ، اسکیت بورد یا SUV خارج از جاده ، امکان پذیر است . اما تا این مرحله ، این قابلیت “من را دنبال کنید” در یک ماشین یا کامیون تولیدی پخته نگردیده است. ممکن است جیپ در شرف تغییر آن باگردید. این خودروساز یک عملکرد جدید جفت سازی هواپیماهای بدون سرنشین را که شامل یکپارچه سازی داشبورد است ، به شما امکان می دهد تا از منظره چشم پرندگان ویدیوی ماجراجویی های داخل و خارج از جاده خود را ضبط کنید. ارائه Stellantis یک زوج جوان را نشان می دهد که شبها با هواپیمای بدون سرنشین Wrangler خود را خارج از جاده دنبال می کنند و به نظر می رسد آنها می توانند با استفاده از صفحه نمایش سرگرمی Uconnect SUV برگه هایی را برای دوست خود در نظر بگیرند. یک جدول زمانی که روی ویدئو قرار گرفته است نشان می دهد که این فناوری می تواند تا سال ۲۰۲۵ ظاهر شود.

 Jeep Biometric Recognition

بدون کلید ، مشکلی نیست.


Jeep

تشخیص بیومتریک

به نظر می رسد روزهای کلید اتومبیل شماره گذاری گردیده است. در حال حاضر ما از طریق تعدادی از خودروسازان فن آوری تلفن به عنوان کلید و همچنین دستبندهای جدید RFID ، کارتهای hotel-key-ike و سایر روشهای غیر سنتی ورود و راه اندازی وسیله نقلیه جدید . اکنون ، جیپ اظهار کرده است که ممکن است فناوری دیگری در جیپ های آینده در راه باگردید: شناخت بیومتریک. با اسکن خارج از وسیله نقلیه ، جیپ های آینده ممکن است بتوانند کاربران مجاز را شناسایی کنند تا دسترسی و کارکرد وسیله نقلیه را بدون سر و صدا برای یک کلید یا تلفن ، یا حتی به یاد آوردن یک ترکیب امنیتی ساده ، فعال کنند. اکثر وسایل نقلیه جدید امروزی مجهز به دوربین های با وضوح بالا برای ویژگی های ایمنی فعال هستند ، بنابراین تصور آینده ای که از این دوربین ها و حسگرهای دیگر برای شناسایی و تأیید رانندگان و سرنشینان هنگام نزدیک گردیدن به یک وسیله نقلیه استفاده شود کار سختی نیست. جدول زمانی ارائه گردیده نشان می دهد که این فناوری ممکن است تا سال ۲۰۲۵ به واقعیت تبدیل شود.

کمپینگ را تصور کنید و جیپ خود را برای دریافت تجهیزات بیشتر به زمین بفرستید. شاید آبجو یا پیتزا بیشتر.


جیپ

قابلیت آفرود مستقل

صادقانه بگویم ، ایده رانندگی کامل در خیابان های شهر و آزادراه ها به عنوان یک هدف غیر قابل دستیابی فزاینده احساس می شود ، بنابراین تصور امکان رانندگی کاملا مستقل در خارج از جاده حتی دور از ذهن تر به نظر می رسد . گفته گردید ، ممکن است اینگونه نباگردید ، زیرا احتمال اینکه با موقعیتهای چالش برانگیز و پویایی مانند ترافیک درون شهری ، دوچرخه سواران و عابران پیاده روبرو شوید بسیار کم است. در هر صورت ، به نظر می رسد جیپ در مورد ایده راه اندازی وسایل نقلیه بدون راننده در خارج از جاده ، طعنه زدن به فن آوری در Stellantis EV Day 2021 خوشبین است. چنین فناوری می تواند برای ارسال یک وسیله نقلیه به تنهایی برای تجهیزات اضافی یا شاید برای آوردن یک ماجراجو ناتوان به ایمنی مفید باگردید . شایان ذکر است که جیپ در این ویدئو گفته است که “توانایی خود مختار” را دارد – به نظر می رسد این شرکت درک کرده است که مالکان همچنان تجربه نشستن بر روی فرمان را برای خود گاهی می خواهند. جدول زمانی ارائه گردیده نشان می دهد که این فناوری ممکن است در حدود سال ۲۰۳۰ به واقعیت تبدیل شود.

 ردیابی وسیله نقلیه از راه دور جیپ

عینک های هوشمند را به یاد دارید؟ اگر جیپ راه خود را داشته باگردید ممکن است سرانجام برای کاری خوب باشند.


جیپ

ردیابی وسیله نقلیه از راه دور

ایده ارسال اتومبیل از اتومبیل ممکن است کمی ناراحت کننده به نظر برسد ، جایی که این نوآوری بعدی به وجود می آید. ردیابی از راه دور وسیله نقلیه – امکان دیدن و نگه داشتن زبانه ها در محل قرارگیری وسیله نقلیه شما دور زدن در حالت رانندگی خودکار – می تواند اطمینان خاطر خوبی داشته باگردید. در این ویدئو به طور خلاصه خانمی به تصویر کشیده گردیده است که از یک عینک هوشمند برای نگه داشتن زبانه ها روی وسیله نقلیه خود که در حال حرکت است استفاده می کند. جدول زمانی ویدئو با یک تارنمای زمانی ۲۰۳۰ برای این فناوری روی تخته های نمایشی تزیین گردیده است.

صندلی های تخت خوابیده در وسیله نقلیه ای که به عنوان مورد علاقه کمپینگ شناخته می شود ، یک ایده داخلی است.


جیپ

ستارگان تختخواب ستاره ای تخت

جیپ همچنین یک رانگلر با صندلی های تخت خواب “ستاره دار” نشان داد که اساساً کابین ۴×۴ را به یک تخت تبدیل می کند (بی شباهت به مدل جدید ۲۰۲۱ Ford F-150 ' صندلی های جلو Max Recline ]. در یک پیچ و تاب چشمگیر که منجر به قابلیت خارج از جاده خودمختار شرکت گردیده در بالا ذکر گردیده است ، یک ویدیوی خیالی تصویری از زوجی را نشان می دهد که به پشت خوابیده اند و از سقف باز Wrangler به بیرون نگاه می کنند ، در حالی که وسیله نقلیه خود را در جستجوی astral هدایت می کند ، زیر پتو گرم می شود نماها اگرچه ممکن است این بیت رانندگی کمی از مسیر فناوری فاصله داشته باگردید ، صندلی های تخت در Wrangler – وسیله نقلیه ای در فضای باز که برای دهه ها مورد علاقه کمپینگ بوده است – به نظر می رسد یک ویژگی بسیار مفید و برجسته در آینده باگردید. [۱۹۶۵۹۰۳۶] سایر اخبار Stellantis EV Day 2021

ارائه آنلاین چند وجهی Stellantis ، اخبار اضافی زیادی را برای مارک جیپ به اشتراک گذاشت ، از جمله نشان دادن اولین عکس های مدل هیبریدی پلاگین گراند چروکی ۴xe جدید ، به عنوان همچنین نسخه های کاملاً برقی آینده SUV های تمام عیار Wagoneer و Grand Wagoneer آینده را تأیید می کند. Stellantis همچنین یک آفرود جدید جیپ کاملاً الکتریکی را در میان اعلامیه های محصول هیجان انگیز برای مارک های دیگر خود شامل یک اتومبیل عضلانی برقی Dodge و یک وانت برقی آینده نگرانه تحریک کرد برای Ram ، هر دو در سال ۲۰۲۴ به چاپ می رسند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت