بهترین تمرین آینه ۲۰۲۱: تمپو ، تونال ، آینه و موارد دیگر

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آینه ، آینه ، روی دیوار ، چه کسی از همه مناسبتر است؟

من در مورد آینه صحبت می کنم ، نامی که مترادف با تکنولوژی تناسب اندام است . بنیانگذار و رقصنده پیشین Brynn Putnam دسته کاملا جدیدی از تجهیزات تناسب اندام در منزل را با سالن ورزشی خانگی دیواری و براق ایجاد کرد. در سالهای پس از راه اندازی Mirror در سال ۲۰۱۸ ، تعداد زیادی سالن ورزشی خانگی هوشمند دیگری راه اندازی گردیده است و دیگر یک آینه تمرین گرگ تنها نیست.

Tonal وجود دارد ، که به طور کامل تجارب تمرینات وزنه برداری در خانه را تجدید می کند. Echelon Reflect وجود دارد که در اصل نسخه متفاوتی از Mirror است. سپس Tempo وجود دارد ، که یک اکوسیستم تناسب اندام کامل را ارائه می دهد ، همه در یک قاب A مرسوم ، مد روز پیچیده است. و هنوز تعداد دیگری وجود دارد ، از جمله Proform Vue و NordicTrack Vault که به تازگی منتشر گردیده است.

همه این مارک ها و محصولات دارای مأموریتی مشابه هستند که منجر به سهولت آموزش در خانه می شود. گرچه من از این نوآوری قدردانی می کنم و فکر می کنم این آینه های تناسب اندام مطمئناً برای برخی از افراد مناسب است ، اما می خواهم به این نکته اشاره کنم که هیچ یک از آنها برای یک تمرین خوب لازم نیست. قطعاً نیازی نیست هزاران دلار صرف یک سالن ورزشی خانگی آینه ای کنید ، مخصوصاً اگر فقط می خواهید تمرینات با وزن بدن را انجام دهید.

گفته می شود ، این نوع تجهیزات بدنسازی خانگی برای افرادی که جنبه اجتماع بدنسازی را دوست دارند و تمایل به آموزش انرژی بالا دارند بسیار مناسب است. افرادی که نیاز به ساختار و پاسخگویی بیشتری دارند با آینه تناسب اندام رگردید می کنند. با این حال ، افرادی که به تمرین خود عادت کرده اند ممکن است تمرین آینه ای را دوست نداشته باشند. کسانی که از شور و نشاط کلاسهای تناسب اندام گروهی لذت نمی برند ، قطعاً اینگونه نخواهند بود.

بیشتر این مارک ها بسته های اولیه را با لوازم جانبی و عضویت برای محتوای تناسب اندام دیجیتال با هزینه اضافی ارائه می دهند. قیمت هایی که در مقاله مشاهده می کنید ، قیمت های شروع هر قطعه است.

من هر سالن ورزشی هوشمند را بر اساس چندین معیار قضاوت کردم ، از جمله:

  • تنظیم: مراحل تحویل و نصب به چه صورت بود؟ چه مدت طول کشید و آیا سکسکه ای وجود داشت؟ تجهیزات در خانه من چگونه به نظر می رسند؟
  • تجربه: با توجه به ۱۰ سال ورزش لیفتینگ با تجهیزات تمرینی سنتی در سالنهای ورزشی سنتی ، این سالن های ورزشی هوشمند چگونه مقایسه می شوند؟
  • برنامه: آیا برنامه به راحتی قابل حرکت است و آیا می توانم برای کلاسها فیلتر کنم تا سریع چیزی پیدا کنم؟
  • تمرینات: چه نوع تمرین وجود دارد و آیا دسته های مختلفی برای سطوح مختلف تناسب اندام وجود دارد؟ آیا می توانم خودم تمرین کنم یا هر بار باید به یک مربی گوش کنم؟ آیا احساس می کنم به طور مناسب آموزش دیده و دچار چالش گردیده ام؟ آیا برنامه های دوره ای در دسترس هستند؟
  • موسیقی: آیا دستگاه برنامه موسیقی بومی دارد و در این صورت ، آیا می توانم گزینه های زیادی را انتخاب کنم؟ آیا می توانم موسیقی خودم را وصل کنم؟ آیا می توانم میزان صدای موسیقی و مربی را جداگانه تنظیم کنم؟
  • کیفیت محتوا: به طور کلی ، محتوای تمرین چقدر پیچیده است؟ کیفیت صدا و تصویر چگونه است؟

Tonal

تنظیم: روند نصب Tonal بدون دردسر پیش رفت ، به غیر از دیواری که من برداشت کردم بدیهی است بتونی است ، بنابراین قسمت حفاری گوش خرد کننده بود. تکنسین XPO فوق العاده حرفه ای بود و به تمام س questionsالات من پاسخ می داد. او همچنین قبل از رفتن مطمئن گردید که واحد به Wi-Fi من متصل است و به درستی کار می کند.

Tonal فضای زمینی را اشغال نمی کند ، مگر اینکه تشک و نیمکت ورزشی نیز توصیه شود. در مقایسه با برخی دیگر از آینه های تناسب اندام ، Tonal به نظر می رسد که کمی چسبناک بر روی دیوار است ، اما داخل آن با ۲۰۰ پوند وزن دیجیتال انباشته گردیده است. این فوق العاده آینده نگرانه به نظر می رسد و من اصلاً از این ورزشگاه خانگی آینه ای در اتاق نشیمن خود بیزارم.

تجربه: باید بگویم كه من نسبت به Tonal تعصب دارم. من نزدیک به یک دهه است که یک وزنه بردار مشتاق هستم و هر نوع ورزشی را که امتحان کنم ، همیشه به عنوان حالت اصلی ورزش خود به وزنه برداری برمی گردم. بنابراین برای من ، تونال بهترین تجربه را ارائه داد و من می توانم بگویم که این مورد در مورد سایر وزنه برداران نیز صادق است.

از بعضی جهات ، حداقل در ابتدا دستگاه احساس دست و پا گیر می کند. Tonal از بازوهای قابل تنظیم با کابل در داخل استفاده می کند و حرکت دادن بازوها به اطراف خسته کننده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک مدار را انجام دهید که شامل یک تمرین پایین تنه و یک تمرین بالاتنه باگردید ، باید بازوها را در بین هر حرکت تنظیم کنید. راه حل من برای این کار این بود که فقط تقسیم اعضای بدن انجام شود (یک روز تمرین پایین تنه ؛ روز دیگر تمرین بدن) ، اما برای کسی که دوست دارد کارهای روزمره بدن را انجام دهد ایده آل نخواهد بود.

برنامه: راستش من خیلی از برنامه Tonal استفاده نکردم. من نیازی به آن احساس نمی کردم ، زیرا تمام کنترل هایی که لازم داشتم از طریق خود دستگاه قابل دسترسی بودند. این برنامه اساساً آنچه را که در Tonal خود مشاهده می کنید اما در صفحه کوچکتر نشان می دهد. می توانید از طریق برنامه به برنامه ها بپیوندید و بعداً در داشبورد Tonal شما نشان داده می شوند. یک قسمت در حال حرکت (در نسخه بتا) وجود دارد که تمریناتی را ارائه می دهد که می توانید در صورت دور بودن از Tonal انجام دهید. این یک ویژگی خوب است ، زیرا بدیهی است که شما نمی توانید Tonal خود را در تعطیلات با خود ببرید.

تمرینات: قسمت مورد علاقه من در استفاده از Tonal ، ارزیابی قدرت اولیه بود. من هرگز تصور نمی کردم یک سالن ورزشی دیواری می تواند اینقدر کامل و مفید باگردید. هنگامی که Tonal فعال می شود ، از شما می خواهد یک تمرین اولیه را انجام دهید که شامل ارزیابی قدرت است. شما یک سری تمرینات ساده خواهید داشت (فرهای دو سر ، اسکات ، ردیف های خم گردیده) و Tonal قدرت شما را در هر یک ارزیابی می کند. این ارزیابی اولیه نوار پیشنهادات وزن شما را در حین تمرینات بعدی تعیین می کند.

همچنین ، Tonal تنها دستگاه موجود در این لیست است که به شما امکان می دهد به تنهایی کار کنید. روزهایی که احساس نمی کردم با کلاس همراه باشم یا فقط بخواهم ویژگی ها را بی نظم کنم ، من یک جلسه “آسانسور آزاد” را انتخاب کردم که در طی آن می توانم تمرینات خودم را انتخاب کنم ، و تعداد تکرارها ، فواصل استراحت و وزنه ها این یک امتیاز مهم برای من بود ، زیرا من همیشه نمی خواهم انگیزه یک مربی کلاس تمرین قرار بگیرم. بعضی اوقات فقط می خواهم با سرعت خودم به موسیقی برسم.

من معتقدم Tonal تنها گزینه ورزشگاه خانگی هوشمند است که می تواند وزنه برداران جدی یا کسی را که مرتباً بیش از ۱۰۰ پوند وزن می کگردید راضی کند. گزینه های دیگر بیشتر به تمرینات لیفتینگ با وزنه برداری یا وزن بدن اختصاص دارند.

موسیقی: Tonal در چندین ژانر از موسیقی بومی انتخاب زیادی دارد ، یا می توانید دستگاه را به حساب Apple Music خود متصل کنید. من هرگز خودم را متصل نکردم ، زیرا گزینه های زیادی در Tonal متناسب با روحیه و تمرین موجود پیدا کردم.

کیفیت محتوا: هر تمرین در Tonal بسیار پیچیده و خوب فکر گردیده است. مربیان تمرین دستورالعمل های کاملی را ارائه می دهند و نشانه های روی صفحه به شما کمک می کند تا با تکرارها ، ست ها و وزن خود در مسیر باشید. من عاشق این هستم که شما می توانید میزان صدای موسیقی و مربی کلاس ورزش را به طور مستقل تنظیم کنید ، اگرچه من زیاد با این کار سر و صدا نکردم ، زیرا احساس کردم میزان صدا بسیار متعادل است. هیچ شکایتی از کیفیت تصویر یا کیفیت صدا ندارم. هر دو مطابق با استانداردهای فعلی بودند.

Mirror

تنظیم: هنگام خرید آینه ، می توانید دیوار را انتخاب کنید نصب یا راه اندازی من ترجیح دادم از جایگاه استفاده کنم زیرا فضای دیوارم کم بود و واقعاً نمی خواستم سوراخ های بیشتری برای ترمیم این روند بررسی تعمیر شود. اگر گزینه استند را انتخاب کنید ، تیم نصب شما را به استفاده از لنگر دیواری اختیاری تشویق می کند ، اما من قبول نکردم ، زیرا دوباره در دیوارهایم سوراخهای زیادی وجود داشت. من همچنین می خواستم توانایی حرکت آینه را داشته باشم.

روند راه اندازی خود به آرامی پیش رفت و فقط حدود ۲۰ دقیقه طول کشید. افراد زایمان برای تعیین تاریخ و زمان تحویل با من تماس گرفتند و برای تأیید حدود ۳۰ دقیقه قبل دوباره تماس گرفتند.

آینه در حالی که به دیوار تکیه داده است تقریباً فضایی را اشغال نمی کند. آنقدر سنگین است که حتی بدون لنگر دیواری نیز محکم و پایدار احساس شود. آینه واقعاً یک وسیله زیبا است. هنگامی که از آن استفاده نمی شود ، به عنوان یک آینه تمام طول تزئینی عمل می کند.

تجربه: كتابخانه تمرینی آینه بسیار عظیم است و تقریباً طاقت فرسا است ، اما قابلیت های فیلتر آن را قابل كنترل می كند. دریافتم که تجربه تمرین در کلاسها و مربیان مختلف بسیار متفاوت است ، که نکته خوبی است ، اما یافتن کلاسها و مربیانی که دوست داشتم مدتی طول کشید.

اکثر کلاسهای موجود در Mirror فقط با احساسات شخصی من مطابقت ندارند – من زیاد اهل محیط کلاس استودیو نیستم و برای علائم انگیزشی مداوم که به نظر می رسد بسیار مهم نیستم پایه اصلی کلاسهای تناسب اندام آینه. با این حال ، من تشخیص می دهم که بسیاری از افراد در چنین محیطی رگردید می کنند و بنابراین از تجربه آینه کاملاً لذت می برند.

اگر تلویزیون Apple یا تلویزیون سازگار با AirPlay دارید ، می توانید محتوای Mirror خود را آینه کنید. آینه-گیر

من این واقعیت را که Mirror یک صفحه لمسی نیست ، بدم می آید. برای یکی ، فقط به نظر می رسد که باید باگردید و برای دو ، چون به نظر می رسد ، من فکر می کردم می توانم مستقیماً آن را کنترل کنم ، لک می زدم. برای استفاده از Mirror باید از برنامه استفاده کنید ، که به نظر می رسد یک نقص در اولین آینه مناسب تناسب اندام است.

برنامه: از آنجا که آینه صفحه لمسی ندارد ، برنامه واقعاً مهم است. هر وقت تمرین می کنید از آن استفاده خواهید کرد. جای تعجب نیست که تجربه برنامه یکپارچه و لذت بخشی است. واضح است که برای برنامه Mirror فکر و تلاش زیادی انجام گردیده است.

قابلیت فیلتر کردن در این برنامه هیچکدام از آنها نیست. وقتی به تب تمرینات می روید ، ابتدا دسته گسترده ای را که می خواهید انتخاب کنید. شما می توانید از بین بارها ، بوکس ، کاردیو ، صندلی ، رقابتی ، رقص ، خانواده ، کیک بوکسینگ ، مدیتیشن ، پیلاتس ، قبل و بعد از تولد ، قدرت ، کشش ، تای چی ، تقویت صدا ، یوگا و تمرینات شخصی انتخاب کنید.

سپس می توانید Find a Workout را فشار داده و بر اساس نوع کلاس ، قسمت بدن ، دشواری ، طول ، مربی و تجهیزات فیلتر کنید. به عنوان مثال ، در گروه یوگا ، می توانید گزینه های تمرینی خود را با انتخاب ترمیم ، جریان ، هسته ، تعادل بازو ، کمر بند ، بدن کامل و موارد دیگر محدود کنید.

تمرینات: علی رغم این واقعیت که من واقعاً با لرزهای تمرین آینه کنار نمی آیم ، اما تمرینات واقعی خوب هستند. من از هر تمرینی که به پایان می بردم لذت می بردم ، در “من از این متنفرم ، این صدمه می زند ، کی پایان می یابد؟” به نوعی راه

از آنجایی که من به سمت تمرینات قدرتی گرایش پیدا می کنم ، مجبور گردیدم بارها وزنه بزنم. این از وقتی که دمبل هایم را در حیاط پشتی من ذخیره می کنم ، برای من خسته کننده گردید. سرانجام من تازه شروع کردم به ترک آنها در داخل. اگر وزنه ندارید ، باز هم می توانید تمرینات تمرینی قدرتی بدن را انجام دهید.

اگرچه تمرینات فردی خوب است ، اما من نگران استفاده مبتدیان از Mirror به دلیل عدم برنامه ریزی منظم هستم. شما می توانید برنامه های از پیش ساخته گردیده درون برنامه را دنبال کنید ، اما به نظر من ، این برنامه ها کمی تصادفی به نظر می رسند. به عنوان مثال ، این برنامه چهار هفته ای با تأثیر کم برای مبتدیان شامل کلاس های بوکس ، یوگا ، پیلاتس ، بوت کمپ کاردیو و مجسمه سازی است که برای قرار گرفتن در معرض انواع مختلف ورزش بسیار مناسب است ، اما به نظر نمی رسد کاربر را به سمت یک تناسب اندام خاص پیش ببرد هدف.

کلاسهای درون برنامه ها نیز توسط اساتید مختلف تدریس می شوند و به این حس تصادفی بودن می افزایند. من می خواهم ببینم که Mirror برخی از برنامه های مترقی را که در همان راه توسط همان مربی آموزش داده می شود ، هدفهای خاص را هدف قرار می دهد.

موسیقی: بطور کلی ، Mirror انتخاب کوچکی از کانال های موسیقی ، از جمله پاپ ، راک ، کانتری ، رقص ، دور برگشت ، هیپ هاپ ، یوگا و مراقبه را ارائه می دهد. می توانید حساب Apple Music خود را متصل کنید تا موسیقی دلخواه شما را پخش کند. من بعد از چند جلسه کلاس به اتصالم متصل گردیدم زیرا از کانال هیپ هاپ خسته گردیدم و دوست ندارم برای سایر گزینه های بومی ورزش کنم.

کیفیت محتوا: بخشی از آنچه باعث می شود آینه احساس غوطه وری کند کیفیت محتوای آن است. وقتی کلاس را شروع می کنید – زنده یا ضبط گردیده – بلافاصله احساس می کنید فقط شما و مربی هستید. من مطمئن نیستم که در پشت صحنه چه می گذرد ، اما در صفحه Mirror ، تمام آنچه می بینید مربی با زمینه سیاه است. کیفیت تصویر کاملاً واضح است و صدا نیز کاملاً واضح است. در برنامه ، می توانید موارد دیگری مانند نام کاربری همکلاسی ها ، کالری سوزانده گردیده و ضربان قلب را در صورت اتصال دستگاه اندازه گیری ضربان قلب روی صفحه قرار دهید. من شخصاً با خاموش کردن همه موارد بیشتر از این تجربه لذت بردم.

Tempo Studio

تنظیمات: Tempo نیز توسط XPO تحویل داده گردید و بار دیگر ، هیچ شکایتی ندارم. از آنجا که تمپو دیواری نیست ، افراد زایمان ظرف ۳۰ دقیقه در خانه من بودند و از خانه خارج می گردیدند. آنها به من کمک کردند تا آن را به Wi-Fi وصل کنم و آنها دیگر از بین رفته بودند تا بتوانم تمرین کنم.

من از نوع تمپو در اتاق نشیمن من خوشم می آید. این ارتباط زیادی با سبک شخصی من دارد ، اما طراحی Tempo مکمل مبلمان مدرنی است که من می خواهم به سمت آن گرایش پیدا کنم. من تمپو را با رنگ خاکستری مات تهیه کردم که با نیمکت و فرش منطقه من همخوانی دارد. اصلاً فضای زیادی را اشغال نمی کند.

با این وجود برای انجام وظایف خود به شش فوت فضای کف بین خود و Tempo خود نیاز دارید تا حسگرهای سه بعدی (به تفصیل در زیر توضیح داده گردیده است). به همین دلیل ، تمپو ممکن است بهترین گزینه برای آپارتمان های کوچک یا خانه های بدون برنامه طبقه باز نباگردید. خانه من بزرگ نیست (با سرعت ۱۳۰۰ فوت مربع) ، اما به دلیل نقشه طبقه باز ، من بدون هیچ مشکلی قادر به استفاده از Tempo در اتاق نشیمن خود بودم.

تجربه: Tempo بهترین آینه و Tonal را گرد هم آورده و همه را در یك استند قاب شیك A قرار می دهد كه تمام وسایل شما را در خود ذخیره می كند. فکر فوری من در مورد استفاده از Tempo برای اولین بار این بود که تمام تجهیزات فوق العاده لوکس بودند. تشک ورزشی از بسیاری از تشک های یوگا که من استفاده کرده ام احساس زیبایی دارد. وزن ها با لاستیک صاف پوشانده گردیده اند که به کف شما آسیب نمی رساند. و میله ها با مقدار مناسب خم گردیدن برای گرفتن ، براق هستند.

صفحه نمایش Tempo بسیار گسترده است – بسیار گسترده تر از صفحه نمایش سایر دستگاه های مشابه. مانند Tonal ، تمپو در واقع یک آینه نیست. در حالی که می توانید بازتاب خود را ببینید ، نمی توانید خود را به وضوح در Mirror یا Reflect ببینید. با این حال ، به دلیل فناوری سنجش سه بعدی Tempo ، نیازی به آن ندارید. اگر فرم شما به هم بخورد ، Tempo به شما می گوید. این ویژگی در مقایسه با سایر دستگاه های بررسی گردیده در اینجا ، امتیاز فروش Tempo است.

فناوری سه بعدی سنجش حرکت ، مدلی از بدن شما ایجاد می کند و دامنه حرکت و سرعت شما را گرفته تا وزن مناسبی را که باید برای هر تمرین بلند کنید ، تعیین کند. سنسور دوربین نیست. Tempo نمی تواند حالت شما یا خانه شما را ببیند. بلکه جلوه ای اسکلتی – عضلانی از بدن شما ایجاد می کند.

همچنین نشانه های اصلاحی را در گوشه پایین سمت چپ صفحه ارائه می دهد. آنها هر زمان که کاری را اشتباه انجام دهید ظاهر می شوند و وقتی فرم خود را اصلاح می کنید پیام دیگری ظاهر می شود. نه مباهات کردن ، اما این فقط دو بار در حین آزمایش برای من اتفاق افتاد – یک بار وقتی که من به عمق کامل چمباتمه نمی زدم و یک بار هم وقتی آرنج روی یک فشار بالا قفل نمی گردید. برای ورزشکاران مبتدی تا متوسط ​​، این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید و همچنین از آسیب دیدگی جلوگیری کنید.

برنامه: از آنجا که Tempo دارای صفحه نمایش لمسی است ، من هنگام آزمایش واحد Tempo از برنامه زیاد استفاده نکردم. وقتی استفاده کردم ، مشکلی نداشتم. برنامه با برنامه تمرینی شخصی شما به صفحه اصلی باز می شود ، که محصولی از پرسشنامه ای است که شما با ثبت نام در عضویت Tempo به آن پاسخ می دهید. می توانید به سرعت یک تمرین توصیه گردیده را از این صفحه انتخاب کنید ، یا به تب “کلاسها” بروید و تمرینات را با توجه به سختی ، تجهیزات ، گروه تمرین ، مربی ، گروه عضلانی یا مدت زمان فیلتر کنید.

در زمان نوشتن مقاله ، فقط ۱۰۰ تمرین در برنامه وجود دارد. به نظر می رسد خیلی زیاد است ، اما وقتی آن را با کتابخانه تمرین عظیم در برنامه های Mirror و Echelon مقایسه می کنید ، کم رنگ می شود. هنوز هم ، اگر تمپو داشته باشید ، به احتمال زیاد استفاده از برنامه را برای تعطیلات یا در مواقع دیگری که از تمپو خود دور هستید ، رزرو می کنید ، در این صورت فکر نمی کنم سرعت ۱۰۰ تمرین را داشته باشید.

تمرینات: در واحد Tempo واقعی ، صدها ، اگر نه هزاران تمرین وجود دارد. در طول ثبت نام ، به Tempo می گویید که چقدر تجربه تمرینات قدرتی را دارید و تمرینات را بر اساس سطح آمادگی جسمانی توصیه می کند. من انتخاب کردم پیشرفته و احساس می کنم به طور مناسب توسط تمرینات سطح متخصص در Tempo به چالش کشیده گردیده است.

علی رغم امتیاز فروش Tempo به عنوان یک سیستم آموزش وزنه ، این دستگاه همچنین تمریناتی به سبک bootcamp ، کلاس های تحرک و انعطاف پذیری ، برنامه های ریکاوری ، تهویه و آموزش با گردیدت زیاد را ارائه می دهد.

شما همچنین می توانید به برنامه های کاملی بروید که به یک هدف خاص مانند عضله سازی یا کاهش وزن می پردازند ، یا می توانید از کلاسهای زنده Tempo که روزانه چندین کلاس در آنها برگزار می شود لذت ببرید.

تنوع تمرینی همراه با وزنه و لوازم جانبی موجود باعث می شود كه تمپو بهترین گزینه برای افرادی باگردید كه می خواهند اولویت خود را در تمرینات قدرتی قرار دهند اما اغلب به ورزش های دیگر نیز می پردازند. به عبارت دیگر ، تمپو برای افرادی که به راحتی خسته می شوند عالی است.

موسیقی: Tempo دارای انتخاب متوسطی از موسیقی بومی در میان دسته های اساسی مانند هیپ هاپ ، هیپ هاپ ، راك و پاپ امروزی است. من نمی توانستم راهی برای اتصال Apple Music یا سیستم عاملهای جریانی دیگر پیدا کنم ، اما دوست دارم کسی اشتباه من را ثابت کند – در غیر این صورت ، انتخاب موسیقی در Tempo در مقایسه با سایر آینه های تناسب اندام هوشمند بسیار محدود است.

می توانید میزان صدا را به طور مستقل از استاد کنترل کنید ، که یک امتیاز مثبت است. اگر واقعاً می خواهید روی دستورالعمل تمرین تمرکز کنید ، می توانید آن را بالا ، پایین یا کل راه را خاموش کنید.

کیفیت محتوا: Tempo از کیفیت شنیداری و بصری خارق العاده ای برخوردار است ، هم برای کلاسهای درخواستی و هم برای کلاسهای زنده. در حالی که شما نمی توانید به طور مستقل میزان صدا را برای مربی و موسیقی خود تغییر دهید ، من هرگز در شنیدن مربیان بیش از موسیقی یا بالعکس مشکلی نداشتم. من می گویم که صفحه نمایش گاهی اوقات کمی روشن می شود و من نمی توانستم راهی برای کاهش روشنایی دستگاه پیدا کنم. غیر از این ، هیچ شکایتی در اینجا وجود ندارد!

Echelon

تنظیمات: یک کلمه از احتیاط: اگر خودتان آماده نصب آن نیستید یا شخصی را در اختیار دارید ، Reflect را خریداری نکنید. من نمی فهمیدم که Reflect خدمات نصب را شامل نمی شود ، بنابراین جعبه نیمه باز روی کف اتاق نشیمن من نشست تا اینکه نامزد من وقت داشت آن را برای من نصب کند. من سوراخ هایی روی دیوارها نمی گذارم – این یک قانون در محل ما است. به دلیل خوبی نصب من فقط ۳۰ دقیقه از نامزد من طول کشید ، اما اینجا و آنجا بدون چند “WTF” نبود. نمی توانم بگویم که خودم چقدر مشکل داشتم ، اما می دانم که Reflect نسبتاً سنگین است و ۵۲ پوند است و قرار دادن آینه بر روی براکت دیواری به هردوی ما نیاز داشت.

من پیش از زایمان در مورد آن می خواستم غرفه سازگار ، استند نصب ۲۰۰ در ۲۰۰ میلی متری VESA را انتخاب کنم. اما من تا زمان خواندن کتابچه راهنمای دستورالعمل ، از گزینه غافل نگردیدم ، در آن زمان نمی خواستم منتظر جایگاه باشم.

با این وجود Reflect به نظر دیوانه وار زیبا است. آینه کاملاً شفاف است و لبه های گرد آن ظاهری براق اما نه چندان مدرن به آن بخشیده است. ما Reflect را در اتاق خواب خود آویزان کردیم زیرا هنگام آزمایش همه دستگاه ها فضای اتاق نشیمن به پایان می رسید.

تجربه: تجربه من با Reflect ، تجربه من با آینه را منعکس کرد. مفهوم کلی یکسان است: آینه ای به دیوار شما آویزان است و تمرینات را جریان می دهد. به نظر من تفاوت اصلی این است که Reflect توانایی آموزش شخصی Mirror را ندارد. هیچ دوربینی وجود ندارد ، بنابراین Reflect نمی تواند همان آموزش زنده را ارائه دهد – زیرا هیچ کس نمی تواند شما را در آن طرف ببیند. این برای برخی یک امتیاز مثبت و برای برخی دیگر یک نقص خواهد بود. من شخصاً قصد نداشتم از آموزشهای شخصی استفاده کنم یا خودم را در کلاسهای زنده معرفی کنم ، بنابراین اهمیتی نمی دادم.

برنامه: از آنجا که Echelon Reflect دارای صفحه نمایش لمسی است ، نیازی به استفاده زیاد از برنامه نداشتم. من از آن برای ثبت نام در ابتدا استفاده کردم ، اما شما همچنین می توانید مستقیماً از طریق دستگاه ثبت نام کنید. اگر هرگز از Reflect خود دور باشید ، این برنامه مفید خواهد بود ، زیرا هنوز هم می توانید تمرینات با وزن بدن یا تمرینات متناسب با هر وسیله ای را که در غیاب دارید ، پخش کنید. به طور کلی ، استفاده از برنامه آسان است. یک شکایت من این است که هیچ راهی برای فیلتر کردن براساس سطح تجربه وجود ندارد ، بنابراین اگر یک مبتدی هستید ، باید تمام کلاس های متوسط ​​و پیشرفته را غربال کنید.

تمرینات: مانند آینه و تمپو ، Reflect کلاسهای مختلفی را در انواع مختلف ارائه می دهد. شما می توانید از بین HIIT ، تمرینات قدرتی ، کاردیو ، پیلاتس ، رقص ، یوگا ، بوکس و موارد دیگر انتخاب کنید. وقتی روی یک دسته کلیک می کنید ، می توانید از طریق لیست کلاسهای آن دسته ، پیمایش کنید. با این وجود هیچ گزینه ای برای پذیرفتن برنامه های کامل وجود ندارد ، این بدان معناست که شما هر روز برای انتخاب تمرین خود به تنهایی هستید. برنامه ها برای افرادی مفید است که می خواهند به هدفی خاص برسند و نمی خواهند به این فکر کنند که برای رسیدن به آن هدف باید هر روز کدام تمرین را انجام دهند.

موسیقی: Reflect به اندازه آینه های تناسب اندام گزینه های موسیقی را ارائه نمی دهد و مدام از من می خواست که هدفون های بلوتوث را وصل کنم ، که نمی خواستم این کار را انجام دهم. هیچ گزینه ای برای اتصال Reflect شما به سرویس های پخش موسیقی وجود ندارد ، به نظر من دلیل این امر این است که شما می خواهید هدفون را متصل کنید ، بنابراین می توانید از طریق تلفن خود گوش دهید. هنوز هم ، Reflect برای هر تمرین آهنگ های از پیش تعیین گردیده ای دارد که به طور کلی با هم مطابقت دارند. من هرگز از موسیقی احساس آزار و اذیت و محدودیت نمی کردم ، و این واقعاً در پایان مهم است.

کیفیت محتوا: تمرینات Reflect می توانند در اطراف کیفیت بهتری داشته باشند. میزان صدا در همه جای آن احساس می گردید و صدا گاهی خراشیده یا ضعیف به نظر می رسید. همچنین تصاویر در مقایسه با تصاویر آینه ، تمپو و تونال مبهم به نظر می رسید. همچنین ، برخلاف سایر دستگاه ها ، نمی توانید تمرینات را در Reflect مکث ، عقب یا جلو ببرید – بنابراین اگر چیزی را از دست دادید ، تنها گزینه شما این است که تمرین را از نو شروع کنید.

افکار نهایی

آینه تناسب اندام سرمایه کمی نیست. موارد مثبت و منفی هر یک از گزینه های بدنسازی خانگی در اینجا شرح داده گردیده است و هر دستگاهی نوع خاصی از علاقه مندان به تناسب اندام را برآورده می کند. به عنوان مثال ، Tonal برای کسانی که تمرینات قدرتی را دوست دارند عالی است ، اما برای کسانی که بیشتر می خواهند کار تناوبی یا با وقفه داشته باشند بسیار مناسب است. ترجیح می دهید در محیط های آرام و آرام تری تمرین کنید.

Tempo به افرادی علاقه مند است که دوست دارند کمی از همه چیز را در آن بگنجانند ، اما برای افرادی که می خواهند خیلی سنگین ورزش کنند یا تمرینات تهویه مطبوع را به طور انحصاری انجام می دهند بسیار خوب نخواهد بود.

Reflect نوید می دهد ، اما جای پیشرفت دارد. اگر کیفیت محتوای کلی بهبود یابد و اوضاع موسیقی یکپارچه شود ، Reflect به Mirror سود می دهد ، به ویژه برای افرادی که در طول کلاس های زنده به آموزش شخصی یا فریاد مربی اهمیت نمی دهند.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا یک ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت