Sims 4 Cottage Living عملی: این بسته الحاقی است که منتظر آن بوده ایم

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sims-cl-1

Sims 4 Cottage Living در ۲۲ ژوئیه وارد می شود.


EA

من همیشه با گیاهان در سیمز ۴ بهتر از محیط زندگی واقعی زندگی کرده ام. My Sims معمولاً می تواند با فروش گل ، میوه و سبزیجات زندگی مناسبی داشته باگردید. اگرچه Simmers مدتی است که در Sims 4 باغبانی می کند ، جدیدترین بسته الحاقی Cottage Living که در ۲۲ ژوئیه وارد می شود ، زندگی در زمین را به سطح کاملا جدیدی می رساند. CNET پیش از انتشار با بسته دنج و cottagecore عملی گردید.

Sims 4 Cottage Living دنیای جدیدی را به نام Henford-on-Bagley و همچنین خانواده های جدید زودرس ، تعطیلات و Create-A-Sim معرفی می کند و موارد حالت را می سازد. علاوه بر این ، سیمز می تواند به عنوان یک سرایدار کشور ، یک آرمان طبیعی جدید ، کار کند. در مجموع ، Cottage Living رئالیسم و ​​فضای پویایی جدید به بازی شبیه سازی زندگی می بخگردید.

مدت هاست كه یك بسته با مضمون كشاورزی در راس لیست های آرزوی سیمرز است. آنتونیو رومئو ، تولید کننده اصلی بازی ، از طریق ایمیل به CNET گفت که توسعه دهندگان از حومه عجیب انگلیسی الهام گرفته اند. علاوه بر این ، تیم از اعضای Game Changers Clare Siobhan ، Devon Bumpkin ، ThomasTV و HeyHarrie با ساخت های پیش ساخته کمک گرفت.

 cottage-livine-2

به خوبی از مزرعه خود مراقبت کنید حیوانات و آنها به شما خوب است.


عکس صفحه توسط CNET

Cottagecore galore

Create-A-Sim دارای لباس های جدید در گل و شطرنجی ، و همچنین گوشواره های زیبا است. بعد از اینکه خانواده خود را طراحی کردید و آنها را به تعداد زیادی جابجا کردید ، می توانید اشیا build زیبا و جدید روستایی را برای جمع آوری کلبه یا خانه مزرعه عالی کشف کنید. اگر کیت Country Kitchen را نصب کرده اید ، امکانات را تصور کنید! حالت ساخت نیز حیاط خود را فراموش نکرده است – همچنین می توانید برای نگهداری از دوستان جدید حیاط خانه ، کوک مرغ و سوله حیوانات خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: ۲۰ سال پیش ، سیمز به هزاره ها واقعیتی از زندگی رویایی را نمی داد که مطابقت نداشت

ما قبلاً در سیمز ۴ گربه و سگ دیده بودیم ، اما کلبه زندگی مرغ ، گاو ، لاما و بیشتر. و آنها مانند اعضای خانواده مانند گربه ها و سگ ها حساب نمی شوند ، بنابراین شما از اندازه خانه خود حداکثر نخواهید کرد.

 sims-4

بله ، شما می توانید همه حیوانات را نوازش کنید.


عکس صفحه توسط CNET

رومئو گفت: “گربه ها و سگها در درجه اول رفاه را فراهم می كنند ، در حالی كه حیوانات كلبه ای نیز چنین محصولاتی را فراهم می كنند ، و همچنین محصولات مفیدی مانند تخم مرغ ، شیر و پشم. “تمیز کردن ، تغذیه و معاشرت با این حیوانات منجر به بالاترین کیفیت محصولات می شود. وقتی سیمز با خرگوش و پرندگان دوست می شود ، این حیوانات می توانند در باغ هدایایی بیاورند و حتی کمک کنند.”

همچنین می توانید جلوه های برکه جدید مانند قوها را پیدا و اضافه کنید. ، کرم شب تاب ، بچه قورباغه ، اردک و تمساح ، که زندگی بیشتری به بازی می بخگردید. ما فقط آرزو می کنیم که بتوانید با آنها تعامل داشته باشید. سیمزها همچنین می توانند از سرگرمی های جدید مانند کنسرو و دوخت متقاطع لذت ببرند.

حالت ساخت همچنین دارای دو سبک مختلف از تکه های باغ است ، بنابراین شما سعی نمی کنید محصولات را در هزار گلدان و جعبه های گیاهان مرور کنید. و به جای اینکه فقط محصولات خود را از طریق موجودی بفروشید ، می توانید فروشگاه باغ Crumplebottom و فروشگاه مواد غذایی Goldbloom را در حالت ساخت پیدا کنید تا سیم شما از آنجا تجارت کند.

 cottage-living-3

بسته الحاقی جدید باغبانی را به سطح بالاتری می برد.


عکس از CNET

هنگامی که سیم شما برخی از محصولات بیش از حد بزرگ را نگهداری کرد و از حیوانات مراقبت کرد ، به یک نمایشگاه بروید. شبیه رویدادهای جشنواره در بسته های بازی دیگر ، سیمرها می توانند هر آخر هفته برای مرغ ها در نمایشگاه های فینچویک شرکت کنند ، محصولات بیش از حد ، گاوها و غیره را برای ورود به مسابقات ، بردن روبان و خرید اقلام منحصر به فرد ، بزرگ کنند.

بیشتر بخوانید: تقلبهای سیمز ۴: لیست کامل به روز گردیده کدها ، از گل سرخ تا مادرلد

آن را سبز نگه دارید

زندگی در کلبه همچنین می تواند به بسته توسعه سبک محیط زیست متصل شود EA در ژوئن گذشته منتشر گردید و بر روی دوچرخه سواری ، پرورش مواد غذایی ، توربین های بادی ، انرژی خورشیدی و موارد دیگر تمرکز داشت. اگر بسته را نصب کرده باشید ، اقدامات شما در Henford-on-Bagley بر Eco-Footprint شما تأثیر می گذارد.

“رومئو گفت:” خود حیوانات مستقیماً به ردپای كمك نمی كنند ، اما اگر بازیكن از حیوان سوله یا مرغداری غفلت كند و آنها شروع به كثیف گردیدن كنند ، این باعث می شود كه اثر Eco Footprint برای محله شما كاهش یابد.

بیشتر بخوانید: سیمز ۴ نیفتی بافندگی تمام گردیده است و ما با بسته جدیدی کار کردیم

علاوه بر این ، توانایی جدید برای اداره یک مزرعه قانونی در سیمز ۴ به معنای گزینه های بیشتر برای چالش هايي مانند پارچه هايي براي ثروتمندي و زندگي در خارج از سرزمين.

 cottage-living-3

من با ساخت و سازهای کلبه زندگی وسواس دارم. آنها بسیار گرم و جذاب به نظر می رسند.


عکس از CNET

Cottage Living جنبه های جدید گیم پلی مانند Lot Challenges را نیز اضافه می کند. به عنوان مثال ، در سیمز ۴ یخچال شما همیشه پر است. وجه مثبت همیشه داشتن غذا است ، در حالی که نقطه ضعف آن گاهی هزینه ظروف است. در Cottage Living می توانید چالش Simple Living Lot را فعال کنید. این باعث می شود که پخت و پز ارزان تر شود ، اما شما مسئول یافتن مواد تشکیل دهنده آن هستید.

بازی های شبیه سازی از سیمز ۴ تا Animal Crossing سال گذشته در طی همه گیر ویروس کرونا به پناهگاه مردم تبدیل گردید . Cottage Living فقط با فرار راحتی که بازیکنان می توانند در سیمز ۴ پیدا کنند ، گسترش می یابد ، حتی در حالی که دنیا به عقب باز می شود و افراد بیشتری واکسینه می شوند.

رومئو صبر نمی کند تا بازیکنان در بسته جدید غوطه ور شوند. [۱۹۶۵۹۰۲۳] وی گفت: “زندگی در کلبه” یک کلبه آرامش بخش و عجیب و غریب را احاطه کرده است که توسط زیبایی سرسبز و حیوانات شایان ستایش احاطه گردیده است. “اگر شما هرگز می خواستید در خاك خود زندگی كنید ، از حیوانات مراقبت كنید و در یك شهر كوچك و مملو از مردم محلی دوست باشید ، كلوت لیوینگ شما را تحت پوشش كوچك خود قرار داده است.”

بسته توسعه Sims 4 Cottage Living در ۲۲ ژوئیه با قیمت ۴۰ دلار به فروش می رسد در PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X و PC در Origin یا Steam.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت