Teletubbies واکسینه می شوند و توییتر شروع به عکاسی از الگوهای رفتاری می کند

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 teletubbies-sc.png

Teletubbies vaxxed هستند.


تصویر فیلم توسط Meara Isenberg / CNET

Teletubbies روز چهارشنبه برای توزیع اخبار مهم در توییتر نوشت: آنها واکسینه گردیده اند و برای “یک تابستان داغ داغ” آماده هستند.

در مجموعه ای از عکس ها ، چهار موجود انسان نما که توسط برنامه تلویزیونی کودکان انگلیس محبوب گردیده اند ، “کارت های توبی واکسیناسیون COVID-19” خود را که اطلاعات مربوط به “واکسن های توبی” آنها را نشان می دهد ، می گیرند. این کارت ها حقایقی درباره Teletubbies را نشان می دهد که برخی کاربران توییتر را متحیر کرده است.

برای هر کارت ، یک تولد یکسان برای همه Teletubbies ذکر گردیده است: ۲۰ فوریه ۲۰۰۳٫ تاریخی که آنها را ۱۸ سال می کند قدیمی ، همچنین شش سال پس از نمایش Teletubbies در بی بی سی است. یکی از کاربران اعتراف کرد که اخبار به بیش از یک دلیل اذیت گردیده است: “نه تنها نمایش شش سال قبل از این تاریخ بود ، بلکه اگر این روز تولد آنها باگردید ، من فقط یک روز از آنها بزرگتر هستم و این باعث می شود خیلی ناراحت کننده است ، “ در توییت آمده است.

اختلاف دیگری که توجه کاربران توییتر را به خود جلب کرد مربوط به عکس های ذکر گردیده در کارت ها بود. کارتها حاکی از آن بود که Teletubbies دو عکس “Noo-nson & Noo-nson” دریافت کرده اند ، یکی در ۱ ژوئیه ۲۰۲۱ و دیگری در ۲۲ ژوئیه. “فقط شما برای دریافت ۱ دوز از آن یکی پیشنهاد می کنید” یک کاربر نوشت. دیگری نوشت: “چگونه آنها دوز دوم را در روزی دریافت كردند كه حتی هنوز هم اتفاق نیفتاده است.”

Teletubbies برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ پخش گردید. این تلویزیون شامل Tinky Winky ، Dipsy ، Laa-Laa و Po بود که به ترتیب بنفش ، سبز ، زرد و قرمز بودند و در Teletubbyland آرام زندگی می كردند. این سریال برای ۳۶۵ قسمت اصلی اجرا گردید ، که در سال ۲۰۰۱ پایان یافت ، و با حضور قسمت های جدید از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ دوباره زنده گردید. این مجموعه محبوب که برای کمک به کودکان کوچک در توسعه مهارت های جسمی ، عاطفی و شناختی طراحی گردیده است ، در حالی که با دیگران تعامل داشتند ، Teletubbies را دنبال کرد دنیای آنها ، و اسباب بازی ها و کالاهای دیگر را تخم ریزی می کند.

ظاهراً هرکس حساب توییترTeletubbiesHQ را اجرا کند تحت تأثیر طوفان مردمی که اعلامیه توبی ها را بیش از حد تجزیه و تحلیل می کردند ، بی روح نبود. روز پنجشنبه ، این حساب با ارسال توییت نوشت که Noo-noo ، همراه تمیزکاری Teletubbies ، نیز دست به تخریب گردیده است.

ببینید آنچه کاربران عقاب چشم توییتر در مورد این اطلاعیه گفته اند ، و معنی آن برای “ادبیات Teletubby” چیست.

بسیاری بر روی سن ظاهری Teletubbies تمرکز کردند

“چرا فقط تولد آنها نیست؟”

“آیا teletubbies ارباب زمان هستند؟”

و عکسهای “Noo-nson & Noo-nson” آنها

دیگران تصور می كردند كه این توئیت پیامدهای گسترده تری برای Teletubbies دارد

“این موضوع عاشقانه Teletubby را بگردیدت پیچیده می كند.”

دیگران تلاش کردند اختلافات را منطقی تر توضیح دهید

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت