مرگ ناشی از COVID در سراسر جهان فقط از ۴ میلیون نفر گذشته است

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1216205598

گتی ایماژ

براساس داده های جمع آوری گردیده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از ۴ میلیون نفر در اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

آمار سازمان جهانی بهداشت در مورد مرگ ناشی از COVID-19 در جهان کمی کمتر از ۴ میلیون مرگ است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که داده های رسمی احتمالاً شامل زیر حساب می شوند و تعداد واقعی مرگ های ناشی از ویروس کرونا بسیار بیشتر است. در تحلیلی از مه توسط م Instituteسسه سنجش و ارزیابی بهداشت دانشگاه واشنگتن ، محققان گفتند كه تعداد واقعی مرگ ناشی از COVID-19 بیش از دو برابر گزارش گردیده است. محققان گفتند كه كشورها فقط موارد COVID-19 را تاييد كرده اند و مرگ هايي كه در بيمارستان اتفاق مي افتد ، و عواملي نظير مراقبت هاي بهداشتي بيش از حد منجر به ضعف گزارش گردیده و دسترسي كم به خدمات بهداشتي منجر به مرگ در خارج از بيمارستان مي شود.

این نقطه عطف غم انگیز در زمانی رخ می دهد که کشورها در حال مبارزه با نسخه دلتا بسیار عفونی هستند و دسترسی به واکسن همچنان یک مانع است. در بسیاری از کشورها. NPR گزارش داد ، در هند ، جایی که اکثر واکسن های جهان ساخته می شود ، از ۲۹ ژوئن فقط ۴٪ از افراد به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه گردیده اند. واکسن COVID . طبق داده های ۷ ژوئیه از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها ، ۵۸٫۴٪ از بزرگسالان ایالات متحده به طور کامل واکسینه گردیده اند.

تعداد مهم مرگ و میر ویروس کرونا قبل از بازیهای المپیک تابستانی در توکیو ، شهری است که روز پنجشنبه تحت شرایط اضطراری قرار گرفت ، زیرا کشور تلاش می کند گسترش COVID-19 را کاهش دهد. تماشاگران اجازه حضور در بازی های توکیو را ندارند.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا یک ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت