بیوه سیاه در دیزنی پلاس: نحوه پخش جریانی آن و هر چیز دیگری که باید بدانید

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 آرم دیزنی پلاس روی تلفن

Sarah Tew / CNET

دیزنی پلاس به لطف کتابخانه ای عمیق از نمایش ها و فیلم ها ، نسخه های اصلی و فیلم های صفحه بزرگ برای تماشای همان زمان اکران در سینماها ، در بین موج خدمات جدید جریانی موفقیت چشمگیری داشته است. اوایل روز جمعه ، دیزنی در حال افزایش سطح پاندمیک خود در انتشار فیلم های صفحه بزرگ در دیزنی پلاس به طور همزمان با سینماها است: بیوه سیاه مارول ، بزرگترین اکران فیلم همان روز تا کنون ، برای پخش در اوایل جمعه در نیمه شب در دسترس خواهد بود .

اما همه مشترکین دیزنی پلاس نمی توانند آن را تماشا کنند.

Black Widow فقط برای مشترکانی که هزینه اضافی پرداخت می کنند در دسترس خواهد بود. Black Widow از طریق مدل Premier Access خود برای پخش در Disney Plus در دسترس خواهد بود ، که به ۳۰ دلار اضافی به اضافه قیمت عادی اشتراک دیزنی پلاس نیاز دارد.

و به خاطر داشته باشید: دیزنی پلاس به تازگی قیمت ها را افزایش داده است ، و سال گذشته هفت روز دوره آزمایشی رایگان خود را برای اعضای جدید حذف كرد. از اواخر ماه مارس ، هزینه اشتراک ماهیانه دیزنی پلاس اکنون در ایالات متحده ۸ دلار است که ماهانه ۱ دلار افزایش قیمت دارد. برنامه سالانه آن با ۱۰ دلار افزایش به ۸۰ دلار در سال رسید. بسته نرم افزاری سه سرویس دیزنی – ترکیبی از دسترسی جریان به Hulu ، Disney Plus و ESPN Plus – نیز ماهانه ۱ دلار افزایش یافت. اما نرخ ماهانه دیزنی پلاس هنوز هم تقریباً نیمی از قیمت HBO Max است و با ارزانترین ردیف نتفلیکس که ۹ دلار در ماه است مقایسه می شود.

انتشار Black Widow در دیزنی پلاس چه ساعتی است؟

] Black Widow در نیمه شب PT / 3 صبح جمعه ET جمعه برای پخش در دسترس قرار می گیرد.

چگونه بیوه سیاه را از دیزنی پلاس تماشا کنم؟

Black Widow از جمعه به روی مدل Premier Access دیزنی پلاس منتشر می شود و انتشار آن باید مانند سایر عناوین Premier Access باگردید که پیش از این منتشر گردیده بودند.

با Premier Access ، قیمت فیلم ها ۳۰ دلار است که در ازای هزینه ای که برای اشتراک دیزنی پلاس پرداخت می کنید ، قفل می شوند. شما می توانید دسترسی به فیلم را در Disneyplus.com و در برنامه سرویس برای اپل (از جمله آیفون) ، گوگل (از جمله تلفن های اندرویدی) ، آمازون ، روکو و سایر سیستم عامل ها خریداری کنید. این سرویس به طور خودکار از شما می خواهد که روش پرداخت خود را که قبلاً در پرونده است تسویه حساب کنید و از شما درخواست می کند جزئیاتی مانند شماره CVV کارت اعتباری را وارد کنید.

خریداران می توانند Black Widow را تا زمانی که مشترکان دیزنی پلاس فعال هستند ، تماشا کنند. به این ترتیب ، Premier Access مانند باز کردن قفل اجاره آنلاین نیست که منقضی شود. هنگامی که برای عنوان Premier Access مانند Black Widow هزینه پرداخت می کنید ، می توانید تا زمانی که حساب شما فعال است به تماشای آن ادامه دهید.

قیمت در ارزهای محلی در سطح بین المللی متفاوت است ، اما ارزش قیمت های بین المللی به طور کلی با ۳۰ دلار برابر است. مالیات بر حسب کشور متفاوت است. در برخی کشورها ، خریداران باید مالیات بالای خرید را پرداخت کنند. اما در سایر کشورها مانند کشورهای منطقه یورو ، قیمت از قبل شامل مالیات است.

چه زمانی Black Widow امکان پخش رایگان در Disney Plus را دارد؟

Black Widow قرار است در تاریخ ۶ اکتبر به بخشی از فهرست استاندارد دیزنی پلاس تبدیل شود. برخی از مردم این تاریخ را به عنوان تاریخ “بیوه سیاه” برای تماشای “بیوه سیاه” ذکر می کنند ، اما همه چیز در دیزنی پلاس نیاز به اشتراک پولی دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۷] آیا می توانم قبل از خرید Black Widow با Premier Access صبر کنم؟

اساساً ، شما دو ماه فرصت دارید که تصمیم بگیرید. Premier Access معمولاً به عنوان گزینه خرید تا دو ماه پس از انتشار عنوان در دسترس است. اما ، مانند سایر فیلم های Premier Access که پیش از این وجود داشت ، Black Widow به مدت سه ماه بخشی از فهرست استاندارد نخواهد گردید. این یک ماه فاصله دارد. انتظار می رود Black Widow در اوایل سپتامبر ، یک ماه قبل از پیوستن به کتابخانه استاندارد ، که هر مشترک می تواند پخش کند ، در Disney Plus برای خرید غیر قابل دسترس باگردید.

اگرچه افرادی که قبلاً بیوه سیاه را از دیزنی پلاس خریداری کرده بودند ، در دسترسی به عنوان اختلالی نخواهند داشت.

Eternals چه زمانی در دیزنی پلاس منتشر می شود؟

دیزنی هنوز تاریخ پخش جریانی را برای Eternals تأیید نکرده است ، این یک فیلم سینمایی ستاره دار مارول است که قرار است از ۵ نوامبر در سینماها اکران شود. اما آنچه ما می دانیم و برخی حدس های تحصیل گردیده درباره اینکه انتظار.

 • بعید است بعید است Eternals هنگام پخش فیلم در تاریخ ۵ نوامبر در Disney Plus برای پخش در دسترس باگردید.
 • احتمالاً احتمال دارد که Eternals در سینماها باگردید منحصراً حداقل برای یک ماه و نیم – و احتمالاً طولانی تر از آن.
 • دیزنی پلاس تنها سرویسی خواهد بود که (درنهایت) Eternals را برای پخش جریانی در دسترس قرار می دهد.
 • ما فقط نمی دانیم که Eternals بلافاصله بعد از پایان انحصاری تئاتر به دیزنی پلاس می آیند یا اینکه برای رسیدن به دیزنی پلاس ، یک زمان قبل از همه گیری را اختصاص دهید.

قبل از همه گیر گردیدن ، فیلم های جدید دیزنی حدود پنج تا هشت ماه پس از نمایش در سینماها ، به دیزنی پلاس راه پیدا می کردند. این بدان معناست که ممکن است مشترکین دیزنی پلاس تا تابستان ۲۰۲۲ منتظر شروع پخش جریانی Eternals باشند. تا زمانی که دیزنی طرح پخش جریمه ابدی را تأیید نکند ، به طور قطعی نمی دانیم. و تا زمانی که این شرکت برنامه پخش جریانی Shang-Chi ، فیلم بزرگ مارول را که قبل از Eternals خواهد بود ، تنظیم نکند ، نمی توانیم حدس و تحصیل درستی داشته باشیم.

آیا دیزنی به پخش همزمان فیلم های جدید خود در سینما و دیزنی پلاس ادامه می دهد؟

در طی همه گیر گردیدن ، دیزنی پلاس این مدل Premier Access را برای فروش پخش جریانی دسترسی به فیلم های جدید با صفحه نمایش بزرگ به عنوان راهی برای انتقال فیلم به مخاطبان بیشتر در حالی که سینماهای بسته یا باز در کسری از ظرفیت عادی خود دارند ، معرفی کرد. تاکنون ، دیزنی چندین فیلم از این طریق منتشر کرده است: بازسازی زنده فیلم مولان ، انیمیشن فانتزی رایا و آخرین اژدها و کرولا. بعدی جمعه بیوه سیاه است ، و بعد از آن جنگل دریایی در ۳۰ ژوئیه دنبال می شود.

اما همانطور که محدودیت های سینما کاهش می یابد و افراد بیشتری احساس ازدحام جمعیت در سینماها را می کنند ، دیزنی قصد دارد از ماه آگوست پنجره های فقط تئاتر را دوباره معرفی کند. Free Guy ، یک کمدی علمی تخیلی از کمپانی فاکس قرن بیستم دیزنی ، از ۱۳ آگوست به مدت ۴۵ روز به صورت اختصاصی در سینماها اکران می شود. سپس فیلم های Marvel's Shang-Chi and the Legend of the ده حلقه در تاریخ ۲ سپتامبر در سینماها به صورت اختصاصی برای ۴۵ روز نیز این احتمال وجود دارد که سایر فیلم های با بودجه کلان مانند Eternals یا از این الگو پیروی کنند – یا اینکه فقط یک دوره طولانی تر را فقط در سینما داشته باشند.

در حالی که دیزنی موارد انحصاری تئاتر را برای بعضی از فیلم ها مشخص کرده است ، این شرکت هنوز مشخص نکرده است که برنامه پخش آن برای فیلم هایی مانند شانگ چی و سایر فیلم های مگاباجت مانند Eternals که در اواخر سال جاری اکران می شود ، اجرا می شود. به طور معمول ، قبل از همه گیری همه گیر ، فیلم های جدید دیزنی حدود پنج تا هشت ماه پس از نمایش در سینماها به دیزنی پلاس راه پیدا می کردند. اما مشخص نیست که فیلم هایی مانند Shang-Chi و Eternals بلافاصله پس از پایان پنجره تئاتر در دیزنی پلاس در دسترس خواهند بود یا اینکه زمان بیشتری برای رسیدن آنها لازم است.

اما برای برخی از فیلم های آینده خود ، دیزنی به سادگی فیلم هایی را كه در ابتدا برای تئاترها برنامه ریزی گردیده بود تغییر می دهد تا در عوض نسخه اصلی دیزنی پلاس باگردید و كاملا از سالن های نمایش چشم پوشی كند. این استراتژی بیشتر در مورد فیلم های میان بودجه ای اعمال می شود ، از جمله پینوکیو ، بازسازی زنده ای با بازی تام هنکس. راه اندازی مجدد آن پیتر پن ؛ Disenchanted ، عاقبت Enchanted که باعث می شود امی آدامز دوباره نقش شاهزاده خانم خود را بازی کند. و Sister Act 3 ، احیای حقوقی کمدی درباره راهبه ها.

چه زمانی Cruella بدون پرداخت هزینه اضافی برای Premier Access در دسترس خواهد بود تا بتواند “رایگان” را پخش کند؟

این فیلم بدون هزینه اضافی برای همه مشترکان دیزنی پلاس در ۲۷ آگوست قابل پخش خواهد بود. برخی از افراد این را به عنوان تاریخ “رایگان” تماشای کرولا برای این فیلم ذکر می کنند ، اما همه چیز در دیزنی پلاس هنوز هم نیاز دارد اشتراک پولی در تاریخ ۲۷ آگوست ، کرولا دیگر به هیچ وجه هزینه اضافی نیاز ندارد.

انتظار می رود Cruella در اواخر ژوئیه ، یک ماه قبل از پیوستن به کتابخانه استاندارد که هر مشترک می تواند پخش کند ، برای خرید از Disney Plus در دسترس نباگردید. (اما در آن زمان ، فیلم با فرمت های دیگر مانند اجاره های آنلاین استاندارد ، Blu-ray و غیره در دسترس است.)

آیا Disney Plus یک دوره آزمایشی رایگان دارد؟ یا پیشنهادهای رایگان دیگر؟

Disney Plus دیگر یک دوره آزمایشی استاندارد استاندارد را ارائه نمی دهد. برنامه یک هفته ای آزمایشی رایگان خود را در ژوئن ۲۰۲۰ ، کمی قبل از نمایش همیلتون ، حذف کرد.

اما معاملات دیگر ممکن است دیزنی پلاس را رایگان (یا بدون هیچ هزینه اضافی) باز کنند.

به عنوان مثال ، دیزنی و ورایزون معامله ای دارند كه با شروع یك سال رایگان دیزنی پلاس از روز راه اندازی ، به تمام مشتریان شرکت مخابراتی با حساب نامحدود ۴G LTE یا ۵G و همچنین مشتریان جدید خدمات اینترنت خانگی Verizon's Fios و ۵G. طبق [ FAQ Verizon کسانی که طرح Disney Plus مانند قرارداد اشتراک سه ساله با تخفیف که اکنون منقضی گردیده است را منقضی کرده اند ، می توانند یک سال رایگان خود را در بالای آن قرار دهند.

دیزنی پلاس چقدر هزینه دارد؟

در ایالات متحده ، خدمات دیزنی پلاس ماهیانه ۸ دلار یا سالانه ۸۰ دلار هزینه دارد. هزینه خدمات مستقل دیزنی پلاس در کشورهای دیگر با ارزهای محلی آنها قابل مقایسه است.

قیمت دیزنی پلاس در ایالات متحده هزینه ۱۴ دلاری ماهانه محبوب ترین برنامه نتفلیکس در ایالات متحده را بسیار کم می کند ، که به شما امکان می دهد همزمان با دو وضوح بالا به دو دستگاه مختلف منتقل شوید. اما دیزنی پلاس به همه مشترکین اجازه می دهد تا به چهار دستگاه جریانی داشته باشند و بدون هیچ هزینه اضافی به محتوای ۴K دسترسی داشته باشند – ویژگی های Netflix برای باز کردن قفل لایه برتر خود ، ۱۸ دلار در ماه است.

در بازگشت به سال ۲۰۱۷ ، مدیرعامل وقت دیزنی ، باب ایگر خاطرنشان كرد كه قیمت گذاری دیزنی پلاس هنگام راه اندازی “این واقعیت را نشان می دهد كه حجم قابل توجهی كمتر از رقبای اصلی Netflix خواهد داشت.” با گذشت ماه ها و سال ها ، دیزنی پلاس در حال جمع آوری کاتالوگ بزرگتری از انحصارها و محصولات اصلی است. همانطور که اتفاق می افتد ، به طور گسترده ای انتظار می رود که این شرکت به افزایش قیمت خود ادامه دهد.

بسته نرم افزاری Hulu و ESPN Plus چقدر است؟

این شرکت همچنین بسته ای را ارائه می دهد كه دیزنی پلاس را با Hulu (با تبلیغات) و ESPN Plus تركیب می كند ، اگر در هر سه سرویس پخش جریانی ۱۴ دلار مشترک شوید ، تخفیف ارائه می دهد یک ماه. به عبارت دیگر ، شما می توانید در هر سه سرویس اصلی جریان دیزنی با همان قیمت اشتراک استاندارد Netflix مشترک شوید.

در ژانویه ، این شرکت سطح بالاتری از آن بسته را معرفی كرد ، یكی كه تبلیغات را از Hulu حذف می كند. این بسته با Hulu ، Disney Plus و ESPN Plus بدون آگهی ۶ دلار بیشتر از بسته اصلی هزینه خواهد داشت – معادل همان افزایش هزینه ای که برای افزایش از Hulu بدون آگهی به Hulu بدون آگهی به صورت مستقل پرداخت می کنید. خدمات. بسته Hulu بدون آگهی ماهیانه ۲۰ دلار است.

بزرگترین نمایش ها و فیلم هایی که در جولای ۲۰۲۱ به دیزنی پلاس می آیند کدامند؟

اینها عناوین بزرگتر است که در ماه جولای به دیزنی پلاس می آیند. برنامه جدید دیزنی پلاس در تاریخ انتشار در نیمه شب PT / 3 صبح ET برای پخش در دسترس قرار می گیرد:

چه نمایش ها و فیلم های دیگری به دیزنی پلاس می آیند؟

دیزنی قصد دارد دیزنی پلاس و سایر سرویس های پخش آن را با نمایش ها و فیلم ها در سال های آینده طغیان كند و هر سال بیش از ۱۰۰ عنوان جدید را در دیزنی پلاس نوید دهد و متعهد شود كه ۱۴ میلیارد دلار برای ظرف چهار سال آینده ۱۶ میلیارد دلار سالانه با محتوای جریانی در سراسر سرویس های خود ارائه می دهد. (الان تقریباً به همان اندازه بودجه Netflix است.) خود دیزنی پلاس قرار است ۸ تا ۹ میلیارد دلار از کل بودجه جریان دیزنی را بدست آورد.

این بودجه چشم نواز به معنای آن است كه دیزنی موجی از نسخه های اصلی جدید جنگ ستارگان ، تعداد زیادی پروژه مارول و مجموعه طاقت فرسای نمایش ها و فیلم های جدید را اعلام كرده است. دیزنی برنامه ای برای حدود ۲۰ سریال جدید مارول و جنگ ستارگان ارائه داد. برای جزئیات بیشتر در مورد آنها ، CNET غواصی عمیقی در اعلامیه تخته سنگ جنگ ستارگان و تخته سنگ مارول ، و همچنین پوشش خط لوله دیزنی پلاس تعمیم می دهد.

دیزنی پلاس همچنین به برخی برنامه های خارج از برنامه ، مانند حق رای دادن انیمیشن محبوب بچه ها ، Miraculous: Tales of Ladybug و Cat Noir ، مجوز می دهد. دیزنی پلاس برای حق پخش سه فصل موجود Miraculous و همچنین دو فصل دیگر در آینده معامله کرد. دیزنی پلاس در حال پخش اولین فیلم تلویزیونی این برند با نام Miraculous World: New York – United HeroeZ است. دومین فیلم تلویزیونی ، جهان معجزه آسا: شانگهای – افسانه بانوی اژدها جمعه فرود می آید.

در مورد فیلم های با صفحه نمایش بزرگ ، همه گیر COVID-19 نحوه اکران فیلم های جدید دیزنی در دیزنی پلاس را به طرز چشمگیری تغییر داد – و حالت عادی جدید هنوز کاملاً مشخص نیست. در ابتدا ، دیزنی پلاس به راحتی پخش فیلم های منتشر گردیده از ماه ها قبل از برنامه ریزی گردیده را آغاز كرد ، مانند جنگ ستارگان: ظهور اسكای واكر ، منجمد ۲ و پیكسار به بعد. سپس دیزنی شروع به ضرب و شتم پخش فیلمهای جدید مانند نسخه فیلم موزیکال برنده جایزه همیلتون با بیشتر بازیگران اصلی فیلم برادوی کرد. فیلم همیلتون بیش از یک سال قبل از تاریخ برنامه ریزی اولیه تئاتر ، به دیزنی پلاس رسید. آخرین فیلم انیمیشن پیکسار با نام Soul نیز در روز کریسمس مستقیم به دیزنی پلاس رفت.

سپس دیزنی مدل Premier Access خود را ارائه داد كه دسترسی پخش جریانی فیلم های بزرگ و بزرگ را با ۳۰ دلار اضافی در دیزنی پلاس به فروش می رساند در عین حال كه در سینما نیز موجود است.

چه نمایش ها و فیلم هایی را می توانم از قبل پخش جریانی کنم؟

دیزنی پلاس به عنوان خانه ای منحصر به فرد برای پخش فیلم های نمایشی ، نمایش ها و فیلم های کوتاه از جنگ ستارگان ، مارول ، پیکسار ، استودیوی اختصاصی دیزنی و نشنال جئوگرافیک طراحی گردیده است. این مجموعه همچنین دارای مجموعه ها و فیلم های انحصاری است که برخی از آنها براساس آن امتیازهای پرفروش ساخته گردیده اند و برخی دیگر از آنها اصلی هستند.

با حذف دوره آزمایشی رایگان دیزنی پلاس در سال گذشته ، مشترکان بالقوه نمی توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه قبلی ، برای بررسی کاتالوگ ثبت نام کنند. اما یک راه آسان برای دیدن آنچه که در دیزنی پلاس وجود دارد بدون دریافت پول بیش از حد ، استفاده از سرویس جستجوی کاتالوگ شخص ثالث مانند Reelgood است.

Disney Plus همچنین برنامه نویسی از Fox را ادغام می کند. تمام ۳۰ فصل سیمپسونها در دیزنی پلاس حضور دارند ، فیلم های X-Men اضافه گردیده و عناوینی مانند The Sound of Music ، The Princess Bride و Malcolm in the Middle نیز در آنجا زندگی می کنند. (دیزنی همچنین گفته است که کاتالوگ فاکس را برای راه اندازی مجدد نیز استخراج می کند ، “برای نسل جدید” “از گذشته حق رای دادن فاکس” را تصور می کند – برای مثال یک راه اندازی مجدد “تنها در خانه” در دست ساخت است.)

به طور کلی ، دیزنی Plus کل کتابخانه های فیلم Pixar ، جنگ ستارگان و سری Signature آن و خطوط Disney Vault فیلم های متحرک کلاسیک دستی را در خود جای داده است. همه فیلم های Marvel Cinematic Universe برای پخش در دسترس است ، به استثنای فیلم هایی که توسط Universal یا Sony ساخته گردیده اند. (بنابراین ، به همین دلیل است که شما فیلم های مرد عنکبوتی تام هالند را در دیزنی پلاس پیدا نخواهید کرد ، حتی اگر می توانید هلند را به تصویر بکگردید که مرد عنکبوتی را در فیلم های MCU ساخته گردیده توسط دیزنی مانند Avengers: Endgame به تصویر می کگردید.)

به دلیل مجوزهای قبلی معاملات ، مدتها طول می کگردید تا دیزنی پلاس یک کتابخانه جامع از تمام فیلم های دیزنی است. CNET لیست کاملی از نمایش ها و فیلم های مهم دارد که هنوز به دیزنی پلاس می آیند. اما با شروع اکران های ۲۰۱۹ ، همه فیلم های نمایشی دیزنی منحصراً در دیزنی پلاس پخش می شوند.

سپس تابلو بزرگ نمایش ها و فیلم های اصلی ، انحصاری برای این سرویس وجود دارد.

اولین نسخه اصلی آن Star Wars spinoff The Mandalorian بود ، یک سریال بودجه ای بزرگ با بازی پدرو پاسکال که پنج سال پس از وقایع در فیلم بازگشت جدی اتفاق می افتد و روی یک تفنگچی شکار فضل تمرکز دارد . این مجموعه اصلی سرویس خیمه شب بازی و محل احساس ویروسی است کودک یودا ، که به یک پدیده فرهنگ پاپ تبدیل گردید. دیزنی سرمایه گذاری زیادی در The Mandalorian می کند. طبق گزارشات بودجه نمایش در فصل اول به هر قسمت به ۱۵ میلیون دلار نزدیک گردیده بود. برای مقایسه ، بازی تاج و تخت تا فصل آخر این نوع هزینه ها را نداشته است.

اما نسخه های اصلی دیزنی پلاس دامنه را اجرا می کنند. Mandalorian یک نمونه کتاب درسی از نسخه اصلی دیزنی پلاس است که امتیازات موجود در این شرکت را تغذیه می کند. اما ، به عنوان مثال ، یک فیلم تیلور سوئیفت که به پشت صحنه ضبط آلبوم فولکلور او می رود ، یکی از نسخه های اصلی دیزنی پلاس است که هیچ ارتباطی با دیزنی به عنوان یک شرکت ندارد. دیزنی نمایش ها ، فیلم ها و ویژه های بسیاری از این دست را دارد.

دیزنی پلاس دارای مستندهای اصلی ، نمایش های واقعیت ، سریال های مسابقه ای ، ویژگی های پشت صحنه ، عناوین طبیعت و ماجراجویی ، برنامه نویسی متحرک است – لیست ادامه دارد. این مکانی برای دیزنی است که می تواند فیلم های کوتاه از داخل شرکت را به نمایش بگذارد ، مانند برنامه جوجه کشی Launchpad که به منظور بالا بردن فرصت های سازندگان فیلم از گروه های کم نماینده طراحی گردیده است.

Disney Plus حتی در حال پخش نسخه های دو بعدی شورت واقعیت مجازی دیزنی است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

چه دستگاه هایی از دیزنی پلاس پشتیبانی می کنند؟

دیزنی دارای پشتیبانی وسیع از دستگاه ، پخش جریانی روی تلفن ها ، تبلت ها ، رایانه ها ، تلویزیون های متصل و جعبه های رسانه جریان است. این شرکت توافقنامه توزیع جهانی با اپل ، گوگل ، مایکروسافت ، روکو ، سونی ، آمازون ، سامسونگ و ال جی منعقد کرده است. سازندگان:

 • جعبه ها ، استیک ها و تلویزیون های Roku.
 • Apple TV ، iPhone و iPad.
 • تلفن ها و تلویزیون های دارای سیستم عامل Android ، و همچنین پخش کننده های Chromecast.
 • Xbox One.
 • PlayStation 4.
 • دستگاه های Amazon Fire TV .
 • تلویزیون های هوشمند سامسونگ.
 • تلویزیون های هوشمند LG.
 • جعبه های تنظیم بالا Comcast X1 و سیستم عامل های Flex.

خدمات شامل چه ویژگی های محصول است؟

Disney Plus می تواند محتوای ۴K Ultra HD را در صدای فراگیر Dolby Vision ، HDR10 و Dolby Atmos پخش کند. با کلیک بر روی صفحه اصلی آن نمایش یا فیلم و سپس کلیک کردن روی برگه “جزئیات” ، می توانید قالب های موجود عنوان را در هر یک از برنامه های Disney Plus مشاهده کنید. برنامه برای جعبه های جریان ، مانند Roku و Apple TV ، نیز به گونه ای طراحی گردیده است که به طور خلاصه نمادی را بازگو می کند که فرمت تماشا را به شما می گوید. با شروع پخش ویدیو ، برای چند ثانیه در گوشه سمت راست بالای صفحه ظاهر می شود.

هر حساب دیزنی پلاس می تواند به طور همزمان در چهار دستگاه پخش شود و می تواند هفت نمایه کاربر برای اعضای مختلف خانواده ایجاد کند. هر حساب می تواند یک آواتار از شخصیت های دیزنی ، پیکسار ، مارول یا جنگ ستارگان را انتخاب کند ، با بیش از ۲۰۰ آواتار در دسترس است.

دیزنی پلاس همچنین بارگیری نامحدود موبایل را برای مشاهده آفلاین ارائه می دهد. مشترکین می توانند حداکثر تا ۱۰ دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی را بارگیری کنند ، بدون محدودیت در تعداد بارگیری عنوان. تعداد عناوین ذخیره گردیده همزمان در دستگاه به میزان فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه بستگی دارد.

این سرویس قرار است در هنگام راه اندازی از انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی و هلندی پشتیبانی کند ، از جمله رابط کاربری و همچنین پشتیبانی صوتی و زیرنویس برای محتوای کتابخانه ، با زبان های اضافی برای نسخه های دیزنی پلاس.

این برنامه همچنین از عنواننگاری بسته ، کمک صوتی توصیفی و ناوبری برای کمک به مشترکین معلول پشتیبانی می کند. (در ماه ژوئیه ، شورای نابینایان آمریکا به دلیل توصیف صوتی ، آهنگهای تخصصی توصیف کننده تنظیمات و اقداماتی که در کنار گفتگوی برنامه انجام می شود ، به دیزنی پلاس جایزه دستاورد داد).

دیزنی پلاس کنترل والدین را به صورت پروفایل بچه ها. می توانید هر نمایه ای را در حالت کودکان تعیین کنید که دارای یک رابط کاربری ساده است که برای بینندگان جوان تر طراحی گردیده است. این نمایه های کودکان ، کتابخانه را به برنامه نویسی دارای رتبه بندی TV-7FV و G در ایالات متحده یا رتبه بندی معادل آن در سایر بازارهای جغرافیایی محدود می کنند.

و دیزنی یک ویژگی تماشای گروهی دارد که به شما امکان می دهد جریان خود را با هر عنوانی در دیزنی پلاس با حساب های دیگر از طریق برنامه همزمان کنید ، بنابراین می توانید همزمان با دوستان یا خانواده یک برنامه را تماشا کنید حتی اگر خودتان باشید جدا از هم.

دیزنی پلاس از کجا موجود است و چه زمانی در کشورهای جدید راه اندازی می شود؟

دیزنی پلاس در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، ایرلند ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، هلند ، اتریش ، سوئیس ، فرانسه ، پرتغال ، بلژیک ، فنلاند ، ایسلند ، لوکزامبورگ ، نروژ ، سوئد ، دانمارک ، استرالیا راه اندازی گردید ، نیوزیلند ، هند (با نام تجاری Disney Plus Hotstar) ، اندونزی و ژاپن. همچنین در سرتاسر آمریکای لاتین و کارائیب راه اندازی گردیده است.

در جای دیگر ، دیزنی پلاس به فعالیت جهانی خود ادامه می دهد ، هم اکنون زیر چتر سرویس پخش جریانی بین المللی جدیدی از دیزنی ، به نام ستاره است. این گسترش در سنگاپور در ۲۳ فوریه آغاز می شود ، و به دنبال آن اروپای شرقی ، هنگ کنگ ، ژاپن و کره جنوبی بعداً در سال ۲۰۲۱ شروع می شود.

اولین سرویس ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ ، در ایالات متحده ، کانادا راه اندازی گردید و هلند. راه اندازی اولیه دیزنی پلاس کمتر از دو هفته پس از راه اندازی Apple TV Plus انجام گردید. تقاضا برای ثبت نام و شروع استفاده از سرویس باعث خرابی گسترده روز اول گردید.

من از طریق ورایزون به صورت رایگان دیزنی پلاس را تماشا می کردم – چه اتفاقی می افتد که منقضی شود؟ چگونه لغو کنم؟

برای مشتریانی که برای باز کردن قفل یک سال رایگان (یا مدت زمان رایگان دیگر) از طریق تبلیغات Verizon برای دیزنی پلاس ثبت نام کرده اند ، با پایان یافتن دوره رایگان ، آن اشتراک ها به طور خودکار به برنامه ماهانه ۷ دلار تبدیل می شوند.

اگر اشتراک را حفظ کنید ، به طور خودکار هزینه ماهانه ۷ دلار از طریق قبض Verizon شما را شروع می کند. اگر قبل از استفاده از پیشنهاد Verizon در سال ۲۰۱۹ ، اشتراکی سالیانه یا چند ساله خریداری کرده اید ، به برنامه اولیه خود باز می گردید.

اگر می خواهید اشتراک خود را حفظ کنید اما در تغییر سرویس بی سیم خود باز هستید ، می توانید سرویس خود را به یکی از برنامه های Verizon به اصطلاح Play More یا Get More Unlimited ، که شامل Disney Plus ، Hulu و ESPN Plus است ، ارتقا دهید.

اگر می خواهید لغو کنید ، باید به پورتال پشتیبانی مشتری My Verizon وارد شوید و “Manage Disney Plus” را انتخاب کنید ، جایی که باید بتوانید خدمات خود را لغو کنید.

بسته هولو چطور؟ دیزنی پلاس چگونه با سایر سرویس های جریانی دیزنی سازگار است؟

دیزنی پلاس رقیبی برای خدمات پخش ویدئو مانند Netflix ، HBO Now و Apple TV Plus است. این یک اشتراک پولی و بدون هیچ گونه تبلیغاتی است و به مشتریان امکان دسترسی به کتابخانه وسیعی از محتوای میراث دیزنی و فاکس و همچنین نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، مستندها و کوتاه های جدید و انحصاری را می دهد.

سایر سرویس های پخش جریانی ایالات متحده دیزنی – Hulu و ESPN Plus با محوریت ورزش – در همان بستر فناوری کار می کنند. دیزنی در نظر دارد که هر سه مشترک باشند ، اما بسته نرم افزاری سرویس سه گانه را ارائه می دهد تا تخفیف های هر سه را دریافت کند.

دیزنی پلاس شامل تمام محتوای خانواده پسند دیزنی و بسیاری از هزینه های مخاطبان انبوه آن است – اساساً هر چیزی که برای مخاطبان تا درجه PG-13 ساخته شود. این محتوا از دیزنی مناسب ، مارول ، لوکاس فیلم (بنابراین ، جنگ ستارگان) ، پیکسار و نشنال جئوگرافیک است. و خارج از آن دسته بندی های سنتی ، همچنین هر ۳۰ فصل سیمپسونها را ارائه می دهد ، پر از کلاهبرداری فاکس.

از طرف دیگر ، هولو ، جایی است که دیزنی مطالب بامورد بزرگسالان بیشتر را پخش می کند. به عنوان مثال ، دو سری که در ابتدا برای دیزنی پلاس برنامه ریزی گردیده بودند – High Fidelity and Love، Victor – به دلیل مضامین پخته ترشان به جای آن به Hulu منتقل گردیدند. هولو همچنین خانه رسمی پخش جریانی شبکه های FX است. (FX بعد از اینکه دیزنی فاکس را به قیمت ۷۱٫۳ میلیارد دلار خریداری کرد ، بخشی از دیزنی گردید.)

در حال حاضر Hulu همچنان به پخش محتوا از سه شبکه پخش و همچنین سری اصلی خود ادامه خواهد داد.

و دیزنی اکنون کنترل کامل بر جهت هولو دارد. Hulu سالها به طور مشترک در اختیار چهار شرکت مادر بود ، اما در سال ۲۰۱۹ دیزنی تمام سهام Hulu را خریداری کرد که قبلاً مالک آن نبود. به دیزنی این انعطاف را داد که تخفیف بسته خود را ارائه دهد.

این چگونه بر موارد دیزنی در Netflix تأثیر می گذارد؟

دیزنی در طول سال ۲۰۲۰ بیشتر از Netflix ناپدید گردید (اما ممکن است برخی از مطالب دوباره در حال بازگشت باگردید).

از سال ۲۰۱۶ ، نتفلیکس اولین مکان برای تماشای فیلم های دیزنی با اشتراک بود. این معامله به این معنی بود که نتفلیکس محل بزرگترین فیلمهای پرفروش آمریکا در آن سالها بود. دو فیلم برتر سال ۲۰۱۷ و سه فیلم برتر ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ همه از دیزنی بودند و نتفلیکس مکانی برای پر کردن همه آنها بود.

اما دیزنی به دلیل طرح رقیب خود تصمیم به عدم تمدید قرارداد Netflix گرفت. با شروع فیلم های ۲۰۱۹ دیزنی ، همه آن فیلم ها برای دیزنی پلاس ساخته گردیده بودند. این بدان معناست که Captain Marvel ، اولین فیلمی که دیزنی به صورت تئاتری در سال ۲۰۱۹ اکران کرد ، اولین فیلم در Disney Plus به جای Netflix است. این همچنین بدان معنی است که بازگشت مری پاپینز آخرین نمایش تئاتر دیزنی در نتفلیکس بود.

اما صدور مجوز پیچیده است و یک گزارش نشان می دهد که دیزنی این فیلم ها را به طور موقت از سال ۲۰۲۶ به Netflix بازگرداند – و آنها را از دیزنی پلاس حذف خواهد کرد. Captain America: Civil War، Thor: Ragnarok، Black Panther and Avengers: Infinity War؛ جنگ ستارگان مانند Rogue One: A Star Wars Story و The Last Jedi بازدید می کند. و محصولات اصلی Pixar مانند Finding Dory ، Coco و The Incredibles 2. همچنین مورد علاقه های خانوادگی مانند Moana و Live-Action Beauty and the Beast را لمس می کند.

یک نکته: دیزنی پلاس این عناوین را تا شش سال پس از راه اندازی سرویس از دست نخواهد داد. در آن زمان ، دیزنی پلاس یک کتابخانه دائمی بزرگ با محتوای اصلی ساخته است و همچنان جدیدترین نسخه های خود را به دیزنی پلاس و هیچ جای دیگر منتقل نخواهد کرد. احتمالاً این باعث از بین رفتن این فیلم ها برای مدت زمان محدودی می شود.

و این همیشه ممکن است که دیزنی از طریق بینی هزینه های این فیلم ها را پس دهد تا بتوانند در دیزنی پلاس بمانند.

نمایش های Netflix's Marvel Defenders نیز پیچیده است. Netflix پنج سریال اصلی را بر اساس شخصیت های Defenders با همکاری دیزنی ارائه داده است. در سال ۲۰۱۸ ، نتفلیکس سه مورد از آنها را لغو کرد: Daredevil ، Luke Cage و Iron Fist. سپس در سال ۲۰۱۹ ، نتفلیکس دو آخرین را لغو کرد: مجازاتگر و جسیکا جونز. یک مدیر ارگردید (که از آن زمان دیزنی را برای هدایت TikTok ترک کرده است) گفت که دیزنی پلاس می تواند نمایش های لغو گردیده را احیا کند. اما طبق یک قرارداد ، معاملات اصلی آنها می تواند دیزنی پلاس را از هرگونه احیای مجدد تا سال ۲۰۲۰ محدود کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت