LiveWire One موتور سیکلت برقی اولین بار است ، اما آن را هارلی نمی نامید

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 livewire-2021-wht-001

با نام تجاری جدید و نام جدید ، LiveWire One هنوز هم یکی از مهیج ترین موتورسیکلت های برقی است.


LiveWire

هارلی-دیویدسون روز پنجشنبه نسخه به روز گردیده موتور سیکلت الکتریکی LiveWire خود را اعلام کرد. فقط دیگه هارلی نیست در عوض ، هارلی بخش موتور سیکلت الکتریکی خود را به مارک خود تبدیل کرده که LiveWire نیز نامیده می شود.

LiveWire One کاملاً شبیه LiveWire مارک هارلی ما است بدانید و دوست داشته باشید ، فقط این یک کار جدید رنگ و یک آرم جدید دارد. مانند قبل ، دوچرخه در حدود ۱۴۶ مایل از نظر سواری شهری افزایش می یابد و می تواند از ۰-۱۰۰٪ در ۶۰ دقیقه با شارژ سریع زندگی را آسان کند.

از آنچه می توان گفت ، به غیر از تغییر نام تجاری و تغییر نام ، تغییرات زیادی در مدل ایجاد نگردیده است ، اما این لزوماً چیز بد یا تعجب آور نیست. از این گذشته ، هارلی برای توسعه LiveWire یک بورس سبز هزینه کرد و این مدت طولانی نبوده است.

آنچه که به نظر می رسد تغییر داده است قیمت LiveWire One است. چیزی که قبلاً یک موتور سیکلت تقریباً ۳۰ هزار دلاری بود اکنون فقط ۲۱۹۹۹ دلار قبل از هرگونه اعتبار مالیاتی قابل درخواست است (که به طور قابل توجهی کمتر از اتومبیل است ، خیلی هیجان زده نمی شوید). این امر منطبق تر با دوچرخه های غیرالکتریک مشابه پرمیوم است و به طور کلی LiveWire One را پیشنهاد جذاب تری می کند.

LiveWire One اولین بار در ۱۸ ژوئیه در نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت در شمال کالیفرنیا ظاهر می شود. این دوچرخه همچنین از سال ۲۰۲۲ در بازارهای غیرآمریکایی در دسترس قرار خواهد گرفت. ] این را تماشا کنید:

برای اولین سواری با اولین هارلی برقی به ما بپیوندید ، …۵:۰۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت