هوم نه ، Black Widow از HBO Max پخش نمی کند ، ببخشید

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hbo-max-logo-phone-2791

HBO Max فیلم های جدیدی را از همان روز اکران در سینما از برادران وارنر پخش می کند.


آنجلا لنگ / CNET

امسال ، در تمام سال ، HBO Max در حال پخش فیلم های جدید و نمایشی است که بدون پرداخت هزینه اضافی در همان روز ورود هر فیلم به سینماهای ایالات متحده پخش می شود. اما بزرگترین اکران آخر هفته – Marvel's Black Widow – در آن حضور نخواهد داشت. البته فیلم های مارول مفصل های دیزنی هستند ، بنابراین Disney Plus سرویس پخش جریان بیوه سیاه از اوایل جمعه است (با پرداخت هزینه اضافی).

به این دلیل که HBO Max در همان روز فقط فیلم های برادران وارنر را پخش می کند. دیزنی ممکن است از بهترین آگاهی از مارک برای فیلم هایش برخوردار باگردید ، اما بسیاری از طرفداران معمولی پیگیری نمی کنند که چه استودیویی چه فیلمی را منتشر می کند ، حتی برای فیلم های پرفروش مانند مارول.

HBO Max سال گذشته موجی ایجاد کرد اعلام کرد فیلم جدید ، اکران گردیده از طریق تئاتر بدون هیچ هزینه اضافی در همان روز پخش هر فیلم در سینماهای ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ در صورت پخش توسط استودیوی برادران وارنر ، بدون پرداخت هزینه اضافی اعلام می کند. فیلم Bros. امسال هم در HBO Max و هم همزمان در سینماها از جمله Space Jam: A New Legacy ، The Suicide Squad ، Dune و The Matrix 4 اکران می شود.

اما این بدان معنی است که فیلم های دیگر استودیوها نیز نخواهند بود.

این استراتژی ترکیبی به اصطلاح ترکیبی برای برادران وارنر و HBO Max بی سابقه است ، اما همچنین باعث ایجاد امیدهای نادرست بین علاقه مندان به سینما می شود. هر فیلم جدید به سینماها می آید. بدون دانستن استودیوی پخش این تلنگر جدید ، بسیاری از مردم کنجکاو می شوند که شاید این یکی از فیلم های موجود در HBO Max نیز باگردید.

فیلم های برادران وارنر مستقیماً به مکس منتقل می شوند زیرا HBO Max و برادران وارنر هر دو متعلق به وارنر مدیا AT&T ATB هستند. آنها اساساً خواهر و برادر هستند.

اما لازم به ذکر است که این استراتژی ترکیبی مختص برادران وارنر و HBO است. هیچ استودیوی دیگری از هالیوود در قرار دادن این تعداد فیلم (از جمله فیلم های پرفروش مگابودت) روی سرویس پخش جریانی بلافاصله و بدون هیچ گونه هزینه اضافی اینقدر هجوم آور نیست.

استراتژی انتشار ترکیبی چنان پرخاشگرانه است که وارنر مدیا پس از سال ۲۰۲۱ آن را به پایان می رساند. از سال ۲۰۲۲ انتظار می رود فیلم های برادران وارنر قبل از انتقال به قالب های دیگر مانند اجاره های آنلاین و HBO Max. با این حال ، آن پنجره تئاتر بسیار کوتاه تر از قبل از همه گیری خواهد بود.

آیا Black Widow در HBO Max است؟

نه از جمعه در نیمه شب PT / 3 بامداد ET ، Black Widow از طریق مدل Premier Access خود فقط در دیزنی پلاس برای مشترکان در دسترس خواهد بود که به ۳۰ دلار اضافی به اضافه قیمت عادی اشتراک دیزنی پلاس نیاز دارد.

آیا Fast and Furious 9 در HBO Max است؟

نه ، هنوز نه.

F9 ، همچنین به عنوان سریع ۹ یا سریع و خشمگین ۹ شناخته می شود ، توسط جهانی توزیع می شود. این فقط در سینماها موجود است ، اما در نهایت قرار است در HBO Max پخش شود ، فقط تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده.

HBO آنچه به عنوان معامله صدور مجوز پرداخت یك پرداخت با یونیورسال شناخته می شود ، به این معنی است كه HBO اولین جایی است كه فیلم های یونیورسال در تلویزیون یا خدمات پخش جریانی نمایش داده می شود. اما F9 به HBO و HBO Max نمی رسد مگر اینکه این فیلم ابتدا در سینماها در دسترس باگردید ، سپس بصورت اجاره آنلاین و سرانجام در Blu-ray و DVD برای فروش عرضه می شود. به طور معمول ، این فیلم های pay-one تقریباً نه ماه پس از اکران در سینما پخش می شوند ، اما هنوز هیچ تاریخی برای F9 اعلام نگردیده است. صرف نظر از این ، این بدان معناست که HBO Max در مسیر دستیابی به جریان F9 قبل از هر سرویس دیگری است ، احتمالاً اواخر امسال یا زمانی اوایل سال آینده.

Boss Baby 2 چیست؟

نه ، اما برای پخش جاهای دیگر در دسترس است. انیمیشن DreamWorks ، سازنده دنباله و سرویس پخش کننده Peacock ، هر دو متعلق به Comcast هستند که همزمان با اکران در سینما ، فیلم را در Peacock در دسترس قرار می دهد. این در هر یک از طبقات حق بیمه و طاووس ، ردیف های پولی است ، بنابراین یا در ردیف های ۵ و ۱۰ دلاری ماهانه ، The Boss Baby: Family Business بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس است.

هرکسی که عضو رایگان طاووس را تماشا کند نمی تواند Boss Baby 2 را پخش کند. باید به یک حساب حق بیمه ارتقا دهید.

خوب ، بنابراین چه فیلم های جدیدی را می توانم در HBO Max پخش کنم وقتی که در سینما هستند؟

همه این عناوین در همان روزی که در سینماهای ایالات متحده به نمایش در می آیند در HBO Max در دسترس خواهند بود.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر در روز اکران در ساعت ۱۲:۰۱ بامداد PT / 3: 01 بامداد ET برای پخش در مکس در دسترس قرار می گیرند. اما زمان فیلم های دیگر ممکن است متفاوت باگردید ، بسته به اینکه اولین اکران های سینمایی در سالن ها انجام می شود. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، در ساعت ۹ صبح PT / ظهر ET در تاریخ ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت زیرا اولین سالن های نمایش آن روز بود.

فیلم ها برای پخش ۳۱ روزه از طریق HBO Max در دسترس خواهند بود. به طور کلی انتظار می رود که آنها ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر از سرویس خارج شوند. PT در آن روز ۳۱st.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت