بله ، گربه شما از داشتن شما در خانه هنگام قفل کردن متنفر است

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tango-cat

تانگو می گوید شما می توانید اکنون هر وقت خواستید به دفتر برگردید.


Gael Fashingbauer Cooper / CNET

این به کلیشه انسداد ویروس کرونا ویروس تبدیل گردید: سگها از این که صاحبان آنها دائماً در خانه بودند بسیار خوشحال بودند ، در حالی که گربه ها نمی توانستند منتظر بمانند تا انسانهایشان به دفتر برگردند و آنها را تنها بگذارند . حتی وال استریت ژورنال با هر حرفی که برای حیوانات خانگی دارد نظر خود را نوشت. (عنوان سگ “چرا برای همیشه در خانه کار نمی کنیم؟” در حالی که عنوان گربه صریح اعلام می کرد ، “آمریکا نیاز به بازگشت به کار دارد.”)

اکنون یک نظرسنجی در استرالیا شواهدی را برای حمایت از کلیشه ارائه می دهد ، حداقل در سمت گربه چیزها.

جسیکا اولیوا از دانشگاه جیمز کوک در شمال کوئینزلند ، استرالیا ، تقریباً چهارصد نفر را که تنها در یک قفل زندگی می کردند ، با سگ و گربه یا بدون آنها ، مورد بررسی قرار داد. این نظرسنجی می خواست دریابد که آیا تعامل با حیوانات خانگی از صاحبخانه در برابر تنهایی محافظت می کند و باعث هوشیاری بیشتر آنها می شود.

وی گفت که این تحقیق نشان داد که تعاملات حیوانات اهلی با نمرات بالاتر ذهن آگاهی یا سطح تنهایی پایین تر ارتباط ندارد ، اگرچه تفاوت هایی بین صاحبان گربه و سگ. صاحبان سگ مجبور گردیدند برای پیاده روی حیوانات خانگی خود بیرون بروند ، بنابراین آنها با افراد و چیزهای خارج از خانه خود ارتباط بیشتری برقرار می کردند ، که برای سلامتی آنها بسیار مفید بود. بازی ها.

اما از صاحبان آنها نیز خواسته گردید تا احساس حیوانات خانگی آنها را درمورد کل موضوع تفسیر کنند. اولیوا به ABC News استرالیا گفت كه تقریباً همه صاحبان سگها اظهار داشتند كه حیوانات خانگی آنها از وقت صاحب بیشتر خوشحال می شوند ، اما صاحبان گربه این مورد را مورد پسند قرار نمی دهند. ، گرچه برخی از افراد گزارش دادند که سگهایشان بیشتر چسبناک و نیازمند می شوند. گربه ها تغییرات بیشتری را تجربه می کنند. برخی مثبت بودند – صاحبان خاصی گزارش دادند که گربه های آنها شادتر و با محبت تر و بازیگوش تر هستند. اما دیگران گفتند حیوانات خانگی آنها به شیوه های کلیشه ای گربه واکنش نشان می دهند.

اولیوا گفت: “ما برخی از پاسخ ها را دریافت کردیم که گربه ها با صاحبانشان همیشه در خانه بیرون رانده می گردیدند و به فضای آنها حمله می کردند.” “حدود ۵۰ درصد صاحبان گربه گزارش كردند كه گربه های آنها رفتاری دارند كه به طور كلی از طرف صاحبانشان” خاموش گردیدن “تعبیر می شود. در حالی كه تقریبا ۱۰۰ درصد صاحبان سگ گزارش دادند كه سگهایشان فقط به این واقعیت عشق می ورزند كه خانه در تمام اوقات. “

تحقیقات دانشگاه این هفته در مجله بین المللی روانپزشکی اجتماعی منتشر گردید. نه ، همانطور که برخی حدس می زدند ، در ژورنال گروه “ده”.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت