میدان برای ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین ، جک دورسی تایید می کند

2021-07-09
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1061213910

Square می گوید در حال ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است.


گتی ایماژ

جك دورسي ، مدير عامل شركت روز پنجشنبه گفت ، شركت پرداخت ديجيتال Square تصميم گرفته است كه يك كيف پول سخت افزاري براي بيت کوين بسازد. این اعلان کمی بیشتر از یک ماه پس از آن صورت گرفت که دورسی گفت Square در حال بررسی ساخت کیف پول سخت افزاری است ، که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتالی را در رایانه یا تلفن هوشمند ذخیره کنند.

“ما این کار را می کنیم # بیت کوین” ، دورسی نوشت در یک بازتوییت از توییت جسی Dorogusker ، پیشتاز سخت افزار در Square.

“ما Dorogusker در توییت خود نوشت: تصمیم گرفته اند کیف پول و سرویس سخت افزاری بسازند تا حق نگهداری بیت کوین بیشتر جریان یابد. “ما همچنان به پرسش و پاسخ در فضای باز ادامه خواهیم داد. پاسخ این جامعه به موضوع ما در مورد این پروژه بسیار جذاب بوده است – دلگرم کننده ، سخاوتمندانه ، مشارکت پذیر و الهام بخش.”

کیف پول های بیت کوین برای ذخیره ارزهای رمزپایه استفاده می شود و یک کلید خصوصی برای امنیت داشته باشید. کیف پول های سخت افزاری از ایمن ترین آنها محسوب می شوند ، زیرا آنها بیت کوین را در یک دستگاه فیزیکی قابل اتصال به کامپیوتر یا تلفن ذخیره می کنند.

Square در حال حاضر به مردم اجازه می دهد از طریق برنامه Cash خود سکه دیجیتال را خریداری و بفروشند ، و مدافع صوتی بیت کوین .

در ماه ژوئن ، دورسی در حین کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ در مورد امکان ایجاد کیف پول سخت افزاری بحث کرد و گفت اگر شرکت به ایده خود ادامه دهد ، او می خواست “این کار را به طور کامل در فضای باز ، از تمام نرم افزارهای ما گرفته تا تمام طراحی سخت افزارهای ما انجام دهد” و اینکه منابع آن به صورت منبع آزاد عرضه شود. برای اظهار نظر.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت